Įdomiosios pamokos apie vabzdžius

Vasario 22 dieną 7 klasės mokiniai dalyvavo netradicinėse nuotolinėse biologijos pamokose, kurias organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro (LMNŠC) Gamtinio ir ekologinio ugdymo skyrius, apie VABZDŽIUS. Ar visi vabzdžiai yra bjaurūs, nešioja ligas ir nori mums įkąsti? O galbūt jie gali būti ir mieli, skanūs ir net gyvybiškai svarbūs? Išsklaidyti mitus ir atsakyti į klausimus bei paaiškinti, kokie iš tikrųjų NĖRA vabzdžiai, padėjo LMNŠC metodininkas Tomas Pocius. O ko galėtume pavydėti vabzdžiams, septintokai sužinojo kitoje įdomioje lektoriaus doc. Andriaus Petrašiūno entomologijos pamokoje. Mokiniai susipažino su vabzdžių formų ir gyvenimo būdų įvairove, jų teikiama nauda ir kai kurių vabzdžių keliamu pavojumi žmogui. Sužinota, kokios vabzdžių savybės leidžia jiems puikiai prisitaikyti gyventi įvairiausiomis aplinkos sąlygomis.

Taigi nuotolinis mokymasis su įdomiosiomis biologijos pamokomis septintokams tikrai neprailgo.

Mokytoja Reda Kančienė