Pasiekimai

PASIEKIMAI 2018 – 2019 MOKSLO METAIS

  • Gimnazijos komanda: Alanas Rudaitis (7 kl.) , Ugnius Valentukevičius (7 kl.), Arnas Krušna (7 kl.), Lukas Januškauskas (IIg kl.), Tomas Kisielius (IIg kl.), Deividas Kemešys (IIg kl.), Tautvydas Mažeika (IIg kl.), Lukas Balevičius (IIIg kl.), Ignas Gražulis (IIIg kl.), Dovydas Žūkas (IIIg kl.), Gytis Kuncevičius (IVg kl.) – Alytaus rajono bendrojo ugdymo mokyklų vaikinių tinklinio varžybose 3 vietos laimėtoja (mokytojos Aušra Asakavičienė, Ingrida Rauličkienė, 2019-04-12).
  • Sandra Babarskaitė (6 kl.) – Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projekto „Gamtos Kengūra 2018“ Lyderių turo nugalėtoja (mokytoja Reda Kančienė, 2019-04-10). Laimėjimas –   kelionė į Vroclavą (Lenkija) ir Prahą (Čekija) 2019 m. gegužės 16-19 dienomis.
  • Miglė Kyguolytė (1 kl.) –Alytaus Šaltinių pagrindinės mokyklos ir Alytaus lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ organizuoto Šalies pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų konkurso „Augdamas kuriu, tave kartu kviečiu“ – laureatė (mokytoja Laimutė Gražulienė, 2019-04-09).
  • Gimnazijos komanda: Miroslavas Čepkauskas (7 kl.), Ugnius Valentukevičius (7 kl.), Erikas Karalevičius (Ig kl.), Dovydas Stočkūnas (Ig kl.), Lukas Januškauskas (IIg kl.), Deividas Kemešys (IIg kl.), Tomas Kisielius (IIg kl.), Tautvydas Mažeika (IIg kl.), Jonas Erikas Žuklija (IIg kl.), Lukas Balevičius (IIIg kl.), Ignas Gražulis (IIIg kl.), Žygimantas Česonis (IVg kl.), Gytis Kuncevičius (IVg kl.) – Daugų technologijos ir verslo mokykloje vykusiose Alytaus rajono gimnazijų vaikinių krepšinio varžybose 3 vietos laimėtoja (mokytojas Vidas Rekešius, 2019-03-20).
  • Lukas Januškauskas (IIg kl.) – Lietuvos mokinių 31-osios geografijos olimpiados 9-10 klasių mokinių grupėje savivaldybės turo 3 vietos laimėtojas (mokytoja Rasa Žilinskienė, 2019-03-12).
  • Dovilė Abromaitytė (IVg kl.) – Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados 11-12 klasių mokinių grupėje savivaldybės etapo 1 vietos laimėtoja (mokytoja Nijolė Milienė, 2019-01-28).
  • Rugilė Januškauskaitė (Ig kl.) – Lietuvos mokinių 51-osios biologijos olimpiados 9 klasės mokinių grupėje rajoninio turo 2 vietos laimėtoja (mokytoja Deimantė Kašėtaitė, 2019-01-18).
  • Kamilė Valvonytė (Ig kl.) – Lietuvos mokinių 51-osios biologijos olimpiados 9 klasės mokinių grupėje rajoninio turo 1 vietos laimėtoja (mokytoja Deimantė Kašėtaitė, 2019-01-18).
  • Lukas Januškauskas (IIg kl.) – Lietuvos mokinių 51-osios biologijos olimpiados 10 klasės mokinių grupėje rajoninio turo 3 vietos laimėtojas (mokytoja Deimantė Kašėtaitė, 2019-01-18).
  • Lukas Januškauskas (IIg kl.) – Lietuvos mokinių 68-osios matematikos olimpiados 10 klasės mokinių grupėje rajoninio turo 2 vietos laimėtojas (mokytoja Aldona Gelažauskienė, 2019-01-16).
  • Rugilė Januškauskaitė (Ig kl.) – Lietuvos mokinių 68-osios matematikos olimpiados 9 klasės mokinių grupėje rajoninio turo 1 vietos laimėtoja (mokytoja Irena Matonienė, 2019-01-16).
  • Ignas Gražulis (IIIg kl.) – Lietuvos mokinių 57-osios chemijos olimpiados 11 klasės mokinių grupėje rajoninio turo 1 vietos laimėtojas (mokytoja Reda Kančienė, 2019-01-11).
  • Gimnazijos komanda: Ugnius Valentukevičius (7 kl.), Lukas Januškauskas (IIg kl.), Jonas Erikas Žuklija (IIg kl.), Tomas Kisielius (IIg kl.) – Butrimonių gimnazijoje vykusiose Lietuvos mokinių žaidynių zoninėse krepšinio 3×3 (vaikinų) varžybose 2 vietos laimėtoja (mokytojas Vidas Rekešius, 2019-01-10).
  • Gimnazijos komanda: Ugnius Valentukevičius (7 kl.), Lukas Januškauskas (IIg kl.), Tomas Kisielius (IIg kl.) Deividas Kemešys (IIg kl.), Tautvydas Mažeika (IIg kl.)  – Simno gimnazijoje vykusiame Alytaus rajono gimnazijų vaikinių krepšinio 3×3 turnyre 1 vietos laimėtoja (mokytojas Vidas Rekešius, 2018-12-11).
  • Gimnazijos komanda: Kamilė Valvonytė (Ig kl.), Austėja Dzikavičiūtė (IIIg kl.), Karolina Gudaitytė (IIIg kl.), Karolina Žuklijūtė (IIIg kl.) – Simno gimnazijoje vykusiame Alytaus rajono gimnazijų merginų krepšinio 3×3 turnyre 3 vietos laimėtoja (mokytojas Vidas Rekešius,2018-12-11).
  • Gimnazijos komanda:  Justė Žuklijūtė (7 kl.),  Alanas Rudaitis (7 kl.) , Miroslavas Čepkauskas (7 kl.), Patricija Vižlenskaitė (8 kl.), Agnė Žuklijūtė (Ig kl.), Lukas Januškauskas (IIg kl.), Rimgailė Kaževaitė (IIg kl.), Ignas Gražulis (IIIg kl.), Austėja Dzikavičiūtė (IIIg kl.), Linas Buragas (IIIg kl.) – Daugų Vlado Mirono gimnazijoje vykusiose Alytaus rajono bendrojo ugdymo mokyklų lengvosios atletikos rudens kroso varžybose gimnazijų grupėje – 2 vietos laimėtoja (mokytoja Ingrida Rauličkienė, 2018-10-19).
  • Gimnazijos komanda: Deividas Kemešys (IIg kl.), Tomas Kisielius (IIg kl.), Karolina Gudaitytė (IIIg kl.), Paulina Gudaitytė (Ig kl.) – Jaunųjų šaulių šaudymo varžybose „Šaudymo varžybos-2018“ 15-18 metų grupėje komandinėje įskaitoje 3 vietos laimėtoja (mokytoja Aušra Asakavičienė, 2018-10-06).
  • Saulė Vaikšnoraitė (5 kl.) – Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso ,,Tramtatulis“ Dzūkijos regiono pirmojo (rajoninio) atrankos rato laureatė (mokytoja Laimutė Gražulienė, 2019 m. ).
  • Martynas Kisielius (1 kl.) – Simno gimnazijos organizuoto rajoninio meninio-socialinio konkurso „Laiškas bendraamžiui“ 1 vietos laimėtojas (mokytoja Laimutė Gražulienė, 2019-02-15).
  • Liveta Abromaitytė (3 kl.) – Simno gimnazijos organizuoto rajoninio meninio-socialinio konkurso „Laiškas bendraamžiui“ 1 vietos laimėtoja (mokytoja Aurelija Kuncevičienė, 2019-02-15).
  • Roberta Berškytė (3 kl.) – Simno gimnazijos organizuoto rajoninio meninio-socialinio konkurso „Laiškas bendraamžiui“ 3 vietos laimėtoja (mokytoja Aurelija Kuncevičienė, 2019-02-15).
  • Agnė Ališauskaitė (IIIg kl.) – dailės olimpiados savivaldybės etapo 1 vietos laimėtoja (mokytojas Saulius Gudaitis, 2019-03-04)Ramintas Žvirblys (7 kl.) – technologijų olimpiados rajoninio etapo konstrukcinės grupės 1 vietos laimėtojas (mokytojas Saulius Gudaitis, 2019-02-15).
  • Melisa Žukauskaitė (2 kl.) – Alytaus Putinų gimnazijoje vykusio Pietų Lietuvos regiono mokinių kūrybinių darbų konkurso „Mano pirmoji mokytoja“, skirto Alytaus Putinų gimnazijos mokytojai Janinai Ralienei atminti, nugalėtoja (mokytoja Angelė Narkunienė, 2018-11-07).
  • Gabija Marcinonytė (2 kl.) – Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkciame skyriuje vykusio Alytaus r. pradinių klasių mokinių dailiojo rašto konkurse „Dailus raštas puošia mano kraštą“ 1 vietos laimėtoja (mokytoja Angelė Narkunienė, 2019-03-12).

PASIEKIMAI 2017 – 2018 MOKSLO METAIS

  • Gimnazijos komanda:  Matas Monkelis (5 kl.), Ugnius Valentukevičius (6 kl.) Miroslavas Čepkauskas (6 kl.),  Alanas Rudaitis (6 kl.) , Ramintas Žvirblys (6 kl.), Arnis Petrauskas (7 kl.) – Simno gimnazijoje vykusiose Alytaus rajono bendrojo ugdymo mokyklų moksleivių lengvosios atletikos keturkovės varžybose berniukų tarpe 3 vietos laimėtoja (mokytojos Aušra Asakavičienė, Ingrida Rauličkienė, 2018-06-07).
  • Gimnazijos komanda:  Rimantė Jaciunskaitė (6 kl.), Auksė Nedzinskaitė (6 kl.), Justė Žuklijūtė (6 kl.),  Airida Morkeliūnaitė (6 kl.), Vilūnė Sevelevičiūtė  (8 kl.), Eglė Žilinskaitė (8 kl.) – Simno gimnazijoje vykusiose Alytaus rajono bendrojo ugdymo mokyklų moksleivių lengvosios atletikos keturkovės varžybose mergaičių tarpe 3 vietos laimėtoja (mokytojos Aušra Asakavičienė, Ingrida Rauličkienė, 2018-06-07).
  • Lukas Januškauskas (Ig kl.) – Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projekto „Gamtos Kengūra 2018“  organizatorių apdovanotas Auksinės Kengūros diplomu (mokytoja Deimantė Kašėtaitė, 2018 m.).
  • 4 klasės mokiniai – Merkinės Vinco Krėvės gimnazijoje vykusio Etnokultūrinio projekto „Mūsų lobynai“ Dzūkijos regiono varžytuvių „Atverk tautos lobynų gelmes“ – prizininkai (mokytoja Laimutė Gražulienė, 2018-05-10).
  • Gimnazijos komanda „Ekofanai“:  Rugilė Januškauskaitė (8 kl.), Kamilė Valvonytė (8 kl.), Eglė Žilinskaitė (8 kl.),  Lukas Januškauskas (Ig kl.), Viktorija Sujetaitė (Ig kl.), Agnė Ališauskaitė (IIg kl.),  Inga Bagdanavičiūtė (IIg kl.), Ignas Gražulis  (IIg kl.), Austėja Dzikavičiūtė (IIg kl.), Kamilė Jutkevičiūtė (IIg kl.), Giedrė Vaickelionytė (IIg kl.), Karolina Žuklijūtė (IIg kl.) – Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazijoje vykusios Nacionalinės „Žaliosios olimpiados“ pusfinalio 3 vietos laimėtoja (mokytoja Reda Kančienė, 2018-05-03).
  • Gimnazijos komanda: Ina Miliauskaitė (8 kl.), Kamilė Valvonytė (8 kl.),  Eglė Žilinskaitė (8 kl.),   Kornelija Jencevičiūtė (Ig kl.), Ieva Matonytė (Ig kl.), Viktorija Sujetaitė  (Ig kl.), Austėja Dzikavičiūtė (IIg kl.), Karolina Gudaitytė (IIg kl.),  Dijana Nečitailo (IIg kl.),  Karolina Žuklijūtė (IIg kl.), Ligita Labanauskaitė (IVg kl.) – Alytaus rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių (merginų) tinklinio varžybose 3 vietos laimėtoja (mokytoja Ingrida Rauličkienė, 2018-04-17).
  • Gimnazijos komanda: Lukas Balevičius (IIg kl.), Linas Buragas (IIg kl.),  Ignas Gražulis (IIg kl.), Laurynas Nedzinskas (IIg kl.), Gytis Kuncevičius (IIIg kl.), Vitas Ališauskas (IVg kl.), Vytaras Matonis (IVg kl.), Donatas Miliūnas (IVg kl.), Lukas Vincevičius (IVg kl.), Linas Žilinskas (IVg kl.) – Alytaus rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių (vaikinių)  tinklinio varžybose 2 vietos laimėtoja (mokytoja Ingrida Rauličkienė, 2018-04-20).
  • Sandra Babarskaitė (5 kl.) – Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projekto „Gamtos Kengūra 2018“  organizatorių apdovanota Auksinės Kengūros diplomu (mokytoja Reda Kančienė, 2018 m.).
  • Saulė Vaikšnoraitė (4 kl.) – Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuoto Etnokultūrinio projekto „Mūsų lobynai“ mokinių, gebančių kalbėti tarmiškai Dzūkijos regiono varžytuvėse „Tarmių lobynai“ – 3 vietos laimėtoja (mokytoja Laimutė Gražulienė, 2018 m.).
  • Gimnazijos komanda: Matas Ališauskas (6 kl.), Gabrielė Škarnulytė (7 kl.) ir Eglė Žilinskaitė (8 kl.) – Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuotos sveikatos žinių viktorinos „Noriu augti sveikas X“ Alytaus rajono tarpmokyklinio finalo 3 vietos laimėtoja (visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Aušrinė Galkevičienė, mokytoja Nijolė Milienė,  2018-06-11).
  • Saulė Vaikšnoraitė (4 kl.) – Lietuvos Respublikos Seime vykusio Lietuvos mokinių pranešimų  konkurso „Lietuvos vaikų balsas“ laureatė (mokytoja Laimutė Gražulienė, 2018-06-01).
  • Gimnazijos komanda: Ugnius Valentukevičius (6 kl.), Lukas Januškauskas (Ig kl.),  Jonas Erikas Žuklija (Ig kl.), Tautvydas Mažeika (Ig kl.), , Deividas Kemešys (Ig kl.) , Tomas Klimauskas (Ig kl.) , Tomas Kisielius (Ig kl.)    – Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijoje vykusių  Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse (vaikinų) krepšinio varžybose 3 vietos laimėtoja (mokytojas Vidas Rekešius, 2018-04-20).
  • 4 klasės mokiniai –Alytaus Šaltinių pagrindinės mokyklos ir Alytaus lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ organizuoto Šalies mokinių kūrybinio konkurso „Saulės spindulių nušviestas, mylimas čia mano miestas“ – 1 vietos laimėtojai (mokytoja Laimutė Gražulienė, 2018-03-22
  • Gimnazijos komanda: Ugnius Valentukevičius (6 kl.), Lukas Januškauskas (Ig kl.),  Deividas Kemešys (Ig kl.), Jonas Erikas Žuklija (Ig kl.), Linas  Buragas (IIg kl.), Ignas Gražulis (IIg kl.), Žygimantas Česonis (IIIg kl.), Gytis Kuncevičius (IIIg kl.), Lukas Vincevičius (IVg kl.), Linas Žilinskas (IVg kl.),–  Daugų Vlados Mirono gimnazijoje vykusio Alytaus rajono gimnazijų vaikinų krepšinio varžybų 1 vietos laimėtoja (mokytojas Vidas Rekešius, 2018-03-21).
  • 1 klasės mokiniai – Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuoto tarpmokyklinio konkurso „Silantams draugiškiausia klasė“ gimnazijoje 1 vietos laimėtoja (mokytoja Angelė Narkunienė, 2018-01-15).
  • Agnė Ališauskaitė (IIg kl.) – dailės olimpiados savivaldybės etapo 2 vietos laimėtoja (mokytojas Saulius Gudaitis, 2018-03-05).
  • Dovydas Žūkas (IIg kl.) – technologijų olimpiados savivaldybės etapo 3 vietos laimėtojas (mokytojas Saulius Gudaitis, 2018-02-15).
  • Dovilė Abromaitytė (IIIg kl.) – Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados 11-12 klasių mokinių grupės savivaldybės etapo 3 vietos laimėtoja (mokytoja Nijolė Milienė, 2018-01-30).
  • Ignas Gražulis (IIg kl.) – Lietuvos mokinių 51-osios biologijos olimpiados 10 klasės mokinių grupėje rajoninio turo 2 vietos laimėtojas (mokytoja Deimantė Kašėtaitė, 2018-01-12), Lietuvos mokinių 56-osios chemijos olimpiados 10 klasės mokinių grupėje rajoninio turo 1 vietos laimėtojas (mokytoja Reda Kančienė, 2018-01-19).
  • Lukas Januškauskas (Ig kl.) – Lietuvos mokinių 51-osios biologijos olimpiados 9 klasės mokinių grupėje rajoninio turo 2 vietos laimėtojas (mokytoja Deimantė Kašėtaitė, 2018-01-12), Lietuvos mokinių 56-osios chemijos olimpiados 9 klasės mokinių grupėje rajoninio turo 3 vietos laimėtojas (mokytoja Reda Kančienė, 2018-01-19).
  • Gimnazijos komanda: Karolis Čepkauskas, Paulius Gudaitis, Rugilė Januškauskaitė, Ernestas Naujalis, Dovydas Stočkūnas  (8 kl.) – Butrimonių gimnazijoje vykusios  Alytaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos organizuotos Alytaus rajono gimnazijų mokinių gaisrinės saugos viktorinos „Daug žinosi – su pavojumi susidorosi!“ 3 vietos laimėtoja (mokytoja Diana Stankevičė, 2017-12-20).
  • Paulina Berškytė, Saulė Vaikšnoraitė (4 kl.) – Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro konkurso „Prakalbink istorijos herojus“ nugalėtojos – rašinio, kuris puikuojasi ant išleisto 2018 metų kalendoriaus, bendraautorės (mokytoja Laimutė Gražulienė, 2017-12-18).
  • Kamilė Valvonytė (8 kl.) – Krokiaulaukio Tomo Noraus – Naruševičiaus gimnazijos organizuoto Alytaus rajono mokyklų 7-8 klasių gabių vaikų ugdymo projekto „Mąstyk, veik, bendrauk“  2 vietos laimėtoja ( mokytoja Eugenija Baltukevičienė, 2017-12-14).
  • Gimnazijos komanda: Lukas Januškauskas (Ig kl.),  Jonas Erikas Žuklija (Ig kl.), Linas  Buragas (IIg kl.), Ignas Gražulis (IIg kl.) – Simno gimnazijoje vykusio Alytaus rajono savivaldybės gimnazijų vaikinų krepšinio 3×3 turnyro 1 vietos laimėtoja (mokytoja Aušra Asakavičienė, mokytojas Vidas Rekešius, 2017-12-13).
  • Airidas Rinkevičius (4 kl.) – respublikiniame edukaciniame biologijos konkurse ,,Olympis 2017–Rudens sesija“ I laipsnio diplomo laimėtojas (mokytoja Laimutė Gražulienė, 2017-12-07).
  • Arijus Sakavičius (4 kl.) – respublikiniame edukaciniame biologijos konkurse ,,Olympis 2017–Rudens sesija“ I laipsnio diplomo laimėtojas (mokytoja Laimutė Gražulienė, 2017-12-07).
  • Augustinas Čižauskas (4 kl.) – respublikiniame edukaciniame biologijos konkurse ,,Olympis 2017–Rudens sesija“ I laipsnio diplomo laimėtojas (mokytoja Laimutė Gražulienė, 2017-12-07).
  • Paulina Beškytė (4 kl.) – respublikiniame edukaciniame biologijos konkurse ,,Olympis 2017–Rudens sesija“ I laipsnio diplomo laimėtoja, matematikos konkurse II  laipsnio diplomo laimėtoja (mokytoja Laimutė Gražulienė, 2017-12-07).
  • Arnas Babarskas (5 kl.) – respublikiniuose edukaciniuose lietuvių kalbos, biologijos konkursuose ,,Olympis 2017–Rudens sesija“ I laipsnio diplomų laimėtojas, matematikos konkurse III  laipsnio diplomo laimėtojas (mokytojos Nijolė Milienė, Reda Kančienė, Irena Matonienė, 2017-12-07).
  • Sandra Babarskaitė (5 kl.) – respublikiniame edukaciniame biologijos konkurse ,,Olympis 2017–Rudens sesija“ I laipsnio diplomo laimėtoja, lietuvių kalbos, matematikos konkurse II  laipsnio diplomų laimėtoja (mokytojos Reda Kančienė, Nijolė Milienė, Irena Matonienė, 2017-12-07).
  • Alanas Rudaitis (6 kl.) – respublikiniame edukaciniame matematikos konkurse ,,Olympis 2017–Rudens sesija“ II laipsnio diplomo laimėtojas (mokytoja Aldona Gelažauskienė, 2017-12-07).
  • Jokūbas Prieskienis (6 kl.) – respublikiniame edukaciniame lietuvių kalbos konkurse ,,Olympis 2017–Rudens sesija“ II laipsnio diplomo laimėtojas (mokytoja Nijolė Milienė, 2017-12-07).
  • Kamilė Žąsaitytė (6 kl.) – respublikiniame edukaciniame matematikos konkurse ,,Olympis 2017–Rudens sesija“ III laipsnio diplomo laimėtoja (mokytoja Aldona Gelažauskienė, 2017-12-07).
  • Ramintas Žvirblys (6 kl.) – respublikiniame edukaciniame matematikos konkurse ,,Olympis 2017–Rudens sesija“ II laipsnio diplomo laimėtojas (mokytoja Aldona Gelažauskienė, 2017-12-07).
  • Alvija Bagdanavičiūtė (7 kl.) – respublikiniame edukaciniame matematikos konkurse ,,Olympis 2017–Rudens sesija“ III laipsnio diplomo laimėtoja (mokytoja Irena Matonienė, 2017-12-07).
  • Deivydas Turčinavičius (7 kl.) – respublikiniame edukaciniame anglų kalbos konkurse ,,Olympis 2017–Rudens sesija“ I laipsnio diplomo laimėtojas (mokytoja Auksė Baciuškaitė, 2017-12-07).
  • Gabrielė Škarnulytė (7 kl.) – respublikiniame edukaciniame anglų kalbos konkurse ,,Olympis 2017–Rudens sesija“  I laipsnio diplomo laimėtoja (mokytoja Auksė Baciuškaitė, 2017-12-07).
  • Kristina Marcinkevičiūtė (Ig kl.) – respublikiniame edukaciniame matematikos konkurse ,,Olympis 2017–Rudens sesija“ II laipsnio diplomo laimėtoja (mokytoja Aldona Gelažauskienė, 2017-12-07).
  • Lukas Januškauskas (Ig kl.) – respublikiniame edukaciniame konkurse ,,Olympis 2017–Rudens sesija“ I laipsnio diplomų su medaliais laimėtojas (2017-12-07): lietuvių kalbos (mokytoja Aldona Krisiulevičienė), fizikos (mokytoja Ona Stoškuvienė), informacinių technologijų (mokytoja Eugenija Baltrukevičienė); I laipsnio diplomų laimėtojas – anglų kalbos (mokytoja Auksė Baciuškaitė), matematikos (mokytoja Aldona Gelažauskienė), biologijos (mokytoja Deimantė Kašėtaitė), chemijos (mokytoja Reda Kančienė), geografijos (mokytoja Rasa Žilinskienė);  II laipsnio diplomo laimėtojas – istorijos (mokytoja Zita Rutkauskienė).
  • Viktorija Sujetaitė (Ig kl.) – respublikiniame edukaciniame konkurse ,,Olympis 2017–Rudens sesija“ II laipsnio diplomų laimėtoja (2017-12-07): lietuvių kalbos (mokytoja Aldona Krisiulevičienė), informacinių technologijų (mokytoja Eugenija Baltrukevičienė), geografijos (mokytoja Rasa Žilinskienė); III laipsnio diplomų laimėtoja: matematikos (mokytoja Aldona Gelažauskienė), fizikos (mokytoja Ona Stoškuvienė), chemijos (mokytoja Reda Kančienė).
  • Agnė Ališauskaitė (IIg kl.) – respublikiniame edukaciniame lietuvių kalbos konkurse ,,Olympis 2017–Rudens sesija“  I laipsnio diplomo laimėtoja (mokytoja Aldona Krisiulevičienė, 2017-12-07).
  • Austėja Dzikavičiūtė (IIg kl.) – respublikiniame edukaciniame lietuvių kalbos konkurse ,,Olympis 2017–Rudens sesija“  II laipsnio diplomo laimėtoja (mokytoja Aldona Krisiulevičienė, 2017-12-07).
  • Dovydas Žūkas (IIg kl.) – respublikiniame edukaciniame lietuvių kalbos konkurse ,,Olympis 2017–Rudens sesija“  II laipsnio diplomo laimėtojas (mokytoja Aldona Krisiulevičienė, 2017-12-07).
  • Ignas Gražulis (IIg kl.) – respublikiniame edukaciniame lietuvių kalbos konkurse ,,Olympis 2017–Rudens sesija“  I laipsnio diplomo laimėtojas (mokytoja Aldona Krisiulevičienė, 2017-12-07).
  • Kamilė Jutkevičiūtė (IIg kl.) – respublikiniame edukaciniame lietuvių kalbos konkurse ,,Olympis 2017–Rudens sesija“  II laipsnio diplomo laimėtoja (mokytoja Aldona Krisiulevičienė, 2017-12-07).
  • Renatas Žvirblys (IIg kl.) – respublikiniame edukaciniame lietuvių kalbos konkurse ,,Olympis 2017–Rudens sesija“ II laipsnio diplomo laimėtojas (mokytoja Aldona Krisiulevičienė, 2017-12-07).
  • Lukas Balevičius (IIg kl.) – respublikiniame edukaciniame lietuvių kalbos konkurse ,,Olympis 2017–Rudens sesija“  I laipsnio diplomo su medaliu laimėtojas (mokytoja Aldona Krisiulevičienė, 2017-12-07).
  • Vytė Žuklijūtė, Laurynas Karkauskas, Raminta Valeikaitė (1 kl.) – Nemuno kilpų regioninio parko direkcijos organizuoto respublikinio piešinių konkurso „Legendų skrynią pravėrus“, skirto Piliakalnių metams paminėti, 6–9 metų amžiaus grupės laureatai (mokytoja Angelė Narkunienė, 2017-12-04).
  • Mantas Valūnas (3 kl.) – Nemuno kilpų regioninio parko direkcijos organizuoto respublikinio piešinių konkurso „Legendų skrynią pravėrus“, skirto Piliakalnių metams paminėti, 6–9 metų amžiaus grupės laureatas (mokytoja Asta Dvareckienė, 2017-12-04).
  • Saulė Vaikšnoraitė (4 kl.) – Nemuno kilpų regioninio parko direkcijos organizuoto respublikinio piešinių konkurso „Legendų skrynią pravėrus“, skirto Piliakalnių metams paminėti, 10–13 metų amžiaus grupės laureatė (mokytoja Laimutė Gražulienė, 2017-12-04).
  • Rugilė Januškauskaitė (8 kl.), Inga Bagdanavičiūtė (IIg kl.) – Nemuno kilpų regioninio parko direkcijos organizuoto respublikinio piešinių konkurso „Legendų skrynią pravėrus“, skirto Piliakalnių metams paminėti, 14–16 metų amžiaus grupės laureatės (mokytojas Saulius Gudaitis, 2017-12-04).
  • Gimnazijos komanda: Erikas Karalevičius (8 kl.), Austėja Dzikavičiūtė (IIg kl.), Raminta Jencevičiūtė (IIIg kl.), Lukas Vincevičius (IVg kl.) – Santaikoje vykusių Alytaus rajono 111 kuopos jaunųjų šaulių šaudymo varžybose, skirtose Lietuvos kariuomenės dienai paminėti, 2 vietos laimėtoja (mokytoja Aušra Asakavičienė, 2017-11-25).
  • Austėja Dzikavičiūtė (IIg kl.) – Alytaus rajono 111 kuopos jaunųjų šaulių šaudymo varžybose, skirtose Lietuvos kariuomenės dienai paminėti, taikliausios kuopos šaulės konkurso 1 vietos laimėtoja (mokytoja Aušra Asakavičienė, 2017-11-25).
  • Gimnazijos komanda: Gytis Kuncevičius (IIIg kl.), Deimantė Radišauskaitė (IIIg kl.), Linas Žilinskas (IIIg kl.) – Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizuotų maisto gaminimo varžytuvių „Kas sveika – tas ir skanu?“ 2 vietos laimėtoja (2017-11-22).
  • Gimnazijos komanda: Matas Monkelis (5 kl.), Matas Ališauskas, Miroslavas Čepkauskas, Rytis Miliauskas,  Alanas Rudaitis,  Šarūnas Nedzinskas,  Ugnius Valentukevičius,  Ramintas Žvirblys (6 kl.) – Butrimonių gimnazijoje vykusiose Alytaus rajono (berniukų) gimnazijų kvadrato varžybose 1 vietos laimėtoja (mokytoja Ingrida Rauličkienė, 2017-11-21), Varėnos Ąžuolo gimnazijoje vykusiose Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse (berniukų) kvadrato varžybose 2 vietos laimėtoja (2017-11-23).
  • Samanta Jurkštaitė (IIIg kl.) – Lietuvos moksleivių informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ 11-12 klasių amžiaus grupėje pirmojo turo 2 vietos savivaldybėje laimėtoja (mokytoja Jūratė Archangelskienė, 2017-11-14).
  • Gytis Kuncevičius (IIIg kl.) – Lietuvos moksleivių informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ 11-12 klasių amžiaus grupėje pirmojo turo 3 vietos savivaldybėje laimėtojas (mokytoja Jūratė Archangelskienė, 2017-11-14).
  • Gimnazijos komanda: Miroslavas Čepkauskas (6 kl.), Patricija Vižlenskaitė (7 kl.), Agnė Žuklijūtė (8 kl.), Kamilė Valvonytė (8 kl.),  Paulius Gudaitis (8 kl.),  Lukas Januškauskas (Ig kl.),  Viktorija Sujetaitė (Ig kl.),   Linas Buragas (IIg kl.), Austėja Dzikavičiūtė (IIg kl.), Karolina Žuklijūtė  (IIg kl.), Vitas Ališauskas (IVg kl.) – Daugų Vlado Mirono gimnazijoje vykusiose Alytaus rajono bendrojo lavinimo mokyklų lengvosios atletikos rudens kroso varžybose gimnazijų tarpe 1 vietos laimėtoja (mokytojos Aušra Asakavičienė, Ingrida Rauličkienė, 2017-10-11).
  • Paulina Berškytė (4 kl.) – Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projekto „Gamtos Kengūra 2017“  organizatorių apdovanota Lyderių turo Gamtos Kengūros pagyrimo raštu (mokytoja Laimutė Gražulienė, 2017 m.).

PASIEKIMAI 2016 – 2017 MOKSLO METAIS

  • Gimnazijos komanda:  Miroslavas Čepkauskas (5 kl.),  Alanas Rudaitis (5 kl.) , Ramintas Žvirblys (5 kl.), Karolis Čepkauskas (7 kl.), Paulius Gudaitis (7 kl.), Dainius Radvilavičius (7 kl.) – Simno gimnazijoje vykusiose Alytaus rajono moksleivių lengvosios atletikos keturkovės varžybose berniukų tarpe 2 vietos laimėtoja (mokytoja Ingrida Rauličkienė, 2017-05-30).
  • Tajus Muraška (2 kl.), 3 klasės mokiniai, Vytautė Vaickelionytė (4 kl.) – Alytaus Šaltinių pagrindinės mokyklos ir Alytaus lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ organizuoto 5-ojo Lietuvos mokinių kūrybinių darbų konkurso „Piliakalnių balsas“ 2 vietos laimėtojai (mokytojos Asta Dvareckienė, Laimutė Gražulienė, Angelė Narkunienė, 2017-05-25). 
  • Paulina Berškytė (3 kl.) – Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projekto „Gamtos Kengūra 2016“  organizatorių apdovanota Lyderių turo Gamtos Kengūros pagyrimo raštu (mokytoja Laimutė Gražulienė, 2017-05-24).
  • Gimnazijos komanda: Deivydas Dimša (6 kl.), Rugilė Januškauskaitė (7 kl.) ir Lukas Januškauskas (8 kl.) – Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuoto tarpmokyklinio sveikatos žinių konkurso „Noriu augti sveikas“ 1 vietos laimėtoja (visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Aušrinė Galkevičienė, 2017-05-18).
  • Viktorija Sujetaitė (8 kl.) – Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro organizuoto sveikatą stiprinančių mokyklų 5–8 klasių mokinių fotografijų konkurso „Mano aktyvus laisvalaikis“ 3 vietos laimėtoja (mokytoja Nijolė Milienė, 2017-05-12).
  • Sandra Babarskaitė (4 kl.) – viena iš Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projekto „Gamtos Kengūra 2016“ Lyderių turo nugalėtojų ir kelionės į Vengriją, Budapeštą laimėtoja (mokytoja Angelė Narkunienė, 2017-05-12).
  • Agnė Ališauskaitė (Ig kl.) – Europos Parlamento nario Bronio Ropės organizuoto nacionalinio Lietuvos mokinių piešinių ir nuotraukų konkurso „Kuriu ateities Europą“ 3 vietos laimėtoja (mokytojas Saulius Gudaitis, 2017-05-09).
  • Saulė Vaikšnoraitė (3 kl.) – Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso ,,Tramtatulis“ Dzūkijos regiono laureatė, nacionalinio ,,Tramtatulio“ rato diplomantė (mokytoja Laimutė Gražulienė, 2017-04-30).
  • Gimnazijos komanda: Ignas Gražulis (Ig kl.), Gytis Kuncevičius (IIg kl.), Lukas Vincevičius (IIIg kl.),  Linas Žilinskas (IIIg kl.), Dovydas Buškevičius (IVg kl.)  Aldas Januškevičius (IVg kl.), Žygimantas Jazukevičius (IVg kl.), Lukas Jurčiukonis (IVg kl.), Dovydas Pocevičius (IVg kl.)– Alytaus rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių (vaikinių)  tinklinio varžybose 1 vietos laimėtoja (mokytoja Ingrida Rauličkienė, 2017-04-27).
  • Gimnazijos komanda: Kornelija Jencevičiūtė (8 kl.), Kristina Marcinkevičiūtė  (8 kl.), Ieva Matonytė (8 kl.), Karolina Gudaitytė (Ig kl.),  Dijana Nečitailo (Ig kl.),  Raminta Ališauskaitė (IVg kl.), Austėja Žukauskaitė (IVg kl.), Agnė Dimšaitė  (IVg kl.), Gabrielė Gudaitytė (IVg kl.),  Akvilė Valvonytė (IVg kl.) – Alytaus rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių (merginų) tinklinio varžybose 3 vietos laimėtoja (mokytoja Ingrida Rauličkienė, 2017-04-25).
  • Austėja Žukauskaitė (IVg kl.) – respublikinio konkurso „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“ finalininkė (mokytoja Zita Rutkauskienė, 2017-04-20)
  • Gimnazijos komanda: Lukas Januškauskas (8 kl.), Jonas Erikas Žuklija (8 kl.), Ignas Gražulis (Ig kl.), Žygimantas Česonis (IIg kl.), Gytis Kuncevičius (IIg kl.), Lukas Vincevičius (IIIg kl.),  Linas Žilinskas (IIIg kl.), Mindaugas Anciulevičius (IVg kl.), Dovydas Buškevičius (IVg kl.), Lukas Jurčiukonis (IVg kl.), Dovydas Pocevičius (IVg kl.) – Daugų Vlado Mirono gimnazijoje vykusiose Alytaus rajono vaikinių krepšinio varžybose 1 vietos laimėtoja (mokytojas Vidas Rekešius, 2017-03-28).
  • Erikas Seilius (Ig kl.) – Lietuvos mokinių geografijos olimpiados 9-10 klasių mokinių grupėje savivaldybės turo 2 vietos laimėtojas (mokytoja Rasa Žilinskienė, 2017-03-01).
  • Karolina Vaitkevičiūtė (IVg kl.) – dailės olimpiados savivaldybės etapo 2 vietos laimėtoja (mokytojas Saulius Gudaitis, 2017-02-24).
  • Linas Žilinskas (IIIg kl.) – VšĮ Daugų technologijos ir verslo mokykloje vykusiose Alytaus rajono universaliausio krepšininko varžybose – 1 vietos nugalėtojas (mokytojas Vidas Rekešius, 2017-02-15).
  • Renatas Žvirblys (Ig kl.) – technologijų olimpiados savivaldybės etapo 2 vietos laimėtojas (mokytojas Saulius Gudaitis, 2017-02-10).
  • Ieva Matonytė (8 kl.) – technologijų olimpiados savivaldybės etapo 3 vietos laimėtoja (mokytojas Saulius Gudaitis, 2017-02-10).
  • Gytis Kuncevičius (IIg kl.) – Lietuvos mokinių 66-osios matematikos olimpiados 10 klasės mokinių grupėje rajoninio turo 1 vietos laimėtojas (mokytoja Aldona Gelažauskienė, 2017-02-10).
  • Ignas Gražulis (Ig kl.) – Lietuvos mokinių 65-osios fizikos olimpiados 9 klasės mokinių grupėje rajoninio turo 1 vietos laimėtojas (mokytoja Ona Stoškuvienė, 2017-02-05).
  • Urtė Kančytė (2 kl.), Pijus Kančys (3 kl.), Saulė Vaikšnoraitė (3 kl.) –  Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato organizuoto Alytaus miesto ir rajono pradinių klasių mokinių piešinių konkurso ,,Policija vaiko akimis“ geriausių darbų autoriai, jų piešiniai puikuojasi išleistame Lietuvos Policijos 2017-ųjų metų kalendoriuje (mokytojos Asta Dvareckienė, Laimutė Gražulienė, 2017-01-26 ).
  • Austėja Žukauskaitė (IVg kl.) – Lietuvos mokinių 50-osios biologijos olimpiados 12 klasės mokinių grupėje rajoninio turo 2 vietos laimėtoja (mokytoja Reda Kančienė, 2017-01-13), Lietuvos mokinių 55-osios chemijos olimpiados 12 klasės mokinių grupėje rajoninio turo 1 vietos laimėtoja (mokytoja Reda Kančienė, 2017-01-20).
  • Viktorija Sujetaitė, Austėja Bagdanavičiūtė (8 kl.) –  Alytaus rajono savivaldybės lėšomis remiamos mokinių užimtumo programos „Įdomioji matematika“ kūrybiniame konkurse „Aš matematiką matau kitaip“  – 3 vietos laimėtojos, (facebook puslapio „Jaunieji Matematikai“ draugų balsai – 1-oji vieta) (mokytoja Aldona Gelažauskienė, 2016-12-14).
  • Alanas Rudaitis (5 kl.), Ramintas Žvirblys (5 kl.) – Druskininkų „Ryto“ gimnazijoje vykusiame  Alytaus apskrities jaunųjų matematikų kūrybinių darbų konkurse (5–8 kl. grupėje) – 2 vietos laimėtojai (mokytoja Aldona Gelažauskienė, 2016-12-02).
  • Augustinas Čižauskas (3 kl.) – respublikiniuose edukaciniuose lietuvių kalbos, matematikos, biologijos konkursuose ,,Olympis 2016–Rudens sesija“ I laipsnio diplomų laimėtojas (mokytoja Laimutė Gražulienė, 2016-11-30), anglų kalbos konkurse – I laipsnio diplomo su medaliu laimėtojas (mokytoja Jurgita Jaruševičienė, 2016-11-30).
  • Justina Pranauskaitė (3 kl.) – respublikiniuose edukaciniuose konkursuose ,,Olympis 2016–Rudens sesija“: lietuvių kalbos –  I laipsnio diplomo su medaliu laimėtoja; matematikos, biologijos – I laipsnio diplomų laimėtoja; informacinių technologijų – III laipsnio diplomo laimėtoja (mokytoja Laimutė Gražulienė, 2016-11-30).
  • Rugilė Januškauskaitė (7 kl.) – respublikiniuose edukaciniuose konkursuose ,,Olympis 2016–Rudens sesija“: fizikos –  I laipsnio diplomo su medaliu laimėtoja (mokytoja Ona Stoškuvienė); anglų kalbos – I laipsnio diplomo laimėtoja (mokytoja Auksė Baciuškaitė); lietuvių kalbos, biologijos, geografijos – II laipsnio diplomų laimėtoja (mokytojos Kristina Klimavičienė, Reda Kančienė, Rasa Žilinskienė); matematikos, informacinių technologijų, istorijos – III laipsnio diplomų laimėtoja (mokytojos Irena Matonienė, Eugenija Baltrukevičienė, Zita Rutkauskienė, 2016-11-30).
  • Eglė Žilinskaitė (7 kl.) – respublikiniuose edukaciniuose konkursuose ,,Olympis 2016–Rudens sesija“: biologijos, geografijos –  I laipsnio diplomų su medaliais laimėtoja (mokytojos Reda Kančienė, Rasa Žilinskienė); istorijos – I laipsnio diplomo laimėtoja (mokytoja Zita Rutkauskienė); anglų kalbos – II laipsnio diplomo laimėtoja (mokytoja Auksė Baciuškaitė, 2016-11-30). 
  • Kamilė Valvonytė (7 kl.) – respublikiniuose edukaciniuose konkursuose ,,Olympis 2016–Rudens sesija“: biologijos –  I laipsnio diplomo su medaliu laimėtoja (mokytoja Reda Kančienė); matematikos, fizikos – II laipsnio diplomų laimėtoja (mokytojos Irena Matonienė, Ona Stoškuvienė); informacinių technologijų, geografijos, istorijos – III laipsnio diplomų laimėtoja (mokytojos Eugenija Baltrukevičienė, Rasa Žilinskienė, Zita Rutkauskienė, 2016-11-30). 
  • Ignas Gražulis (Ig kl.) – respublikiniuose edukaciniuose konkursuose ,,Olympis 2016–Rudens sesija“: lietuvių kalbos –  I laipsnio diplomo su medaliu laimėtojas (mokytoja Aldona Krisiulevičienė); matematikos  – II laipsnio diplomo laimėtojas (mokytoja Irena Matonienė, 2016-11-30).
  • Gimnazijos komanda:  Matas Ališauskas, Arminas Čepkauskas, Rytis Miliauskas, Šarūnas Nedzinskas, Alanas Rudaitis, Ugnius Valentukevičius, Ramintas Žvirblys (5 kl.), Arnis Petrauskas (6 kl.), Deivydas Turčinavičius (6 kl.),– Butrimonių gimnazijoje vykusiose Alytaus rajono savivaldybės berniukų kvadrato varžybose 2 vietos laimėtoja (mokytoja Ingrida Rauličkienė, 2016-11-22).
  • Gimnazijos komanda:  Kamilė Žąsaitytė, Justė Žuklijūtė, Paulina Grajauskaitė, Vaiva Kastanavičiūtė (5 kl.), Akvilė Kuncevičiūtė, Patricija Vižlenkskaitė, Erika Mazalaiuskaitė, Alvija Bagdanavičiūtė (6 kl.),– Butrimonių gimnazijoje vykusiose Alytaus rajono savivaldybės mergaičių kvadrato varžybose 3 vietos laimėtoja (mokytoja Ingrida Rauličkienė, 2016-11-15).
  • Gimnazijos komanda: Deivydas Turčinavičius (6 kl.), Rugilė Januškauskaitė (7 kl.), Lukas Januškauskas (8 kl.) – Alytaus rajono savivaldybės lėšomis remiamos mokinių užimtumo programos ,,Įdomioji matematika“ Alytaus rajono mokyklų komandinėje 6-8 klasių mokinių olimpiadoje 1 vietos laimėtojai (mokytojos Irena Matonienė, Aldona Gelažauskienė, 2016-10-19).
  • Pradinio ugdymo (1-4 klasių) mokiniai – Žemės ūkio ministerijos bei Programos „Leader“ ir žemdirbių mokymo metodikos centro parengtos Šviečiamosios gyvulininkystės programos II modulio – 1 vietos laimėtojai (mokytoja Angelė Narkunienė, 2016-09-30).

PASIEKIMAI 2015-2016 MOKSLO METAIS

  • Domantė Žukauskaitė (IVg kl.) apdovanota Kauno technologijos universiteto Matematikos ir gamtos mokslų fakulteto ir IQ žurnalų grupės bendruomenių padėka už puikius matematikos mokymosi pasiekimus (mokytoja Irena Matonienė, 2016-06-20).
  • Austėja Žukauskaitė (IIIg kl.) – viena iš Nacionalinės teisinių žinių olimpiados nugalėtojų, laimėjusi Mykolo Romerio universiteto diplomą už sėkmingą dalyvavimą 11-12 klasių grupėje (mokytoja Zita Rutkauskienė, 2016-05-30).
  • 1 klasės mokiniai – Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuoto tarpmokyklinio konkurso „Silantams draugiškiausia klasė“ gimnazijoje 1 vietos laimėtoja (mokytoja Asta Dvareckienė, 2016-05-25).
  • Gimnazijos komanda: Patricija Vižlenskaitė (5 kl.), Emilija Monkelytė (6 kl.), Vilūnė Sevelevičiūtė (6 kl.), Karolina Grajauskaitė  (6kl.), Kamilė Valvonytė  (6 kl.), Ieva Matonytė  (7 kl.) – Simno gimnazijoje vykusiose Alytaus rajono  moksleivių lengvosios atletikos keturkovės  varžybose  mergaičių tarpe 3 vietos laimėtoja (mokytoja Ingrida Rauličkienė, 2016-05-24).
  • Gimnazijos komanda (4 kl.): Alanas Rudaitis, Matas Ališauskas, Rytis Miliauskas, Ugnius Valentukevičius, Šarūnas Nedzinskas, Justė Žuklijūtė, Arminas Čepkauskas, Miroslavas Čepkauskas – rajoninėse kvadrato  varžybose  1 vietos laimėtoja (mokytoja Aurelija Kuncevičienė, 2016-05-23).
  • Gimnazijos komanda: Gytis Kuncevičius (Ig kl.), Lukas Vincevičius (IIg kl.),  Linas Žilinskas (IIg kl.), Aldas Januškevičius (IIIg kl.), Žygimantas Jazukevičius (IIIg kl.), Lukas Jurčiukonis (IIIg kl.), Dovydas Pocevičius (IIIg kl.),  Lukas Almanaitis (IVg kl.),  Lukas Rinkevičius  (IVg kl.), Raimundas Žilinskas (IVg kl.) – rajoninėse bendrojo ugdymo mokyklų vaikinių  tinklinio varžybose 1 vietos laimėtoja (mokytoja Ingrida Rauličkienė, 2016-05-13).
  • Gimnazijos komanda: Rugilė Januškauskaitė (6 kl.), Lukas Januškauskas (7 kl.), Kamilė Jutkevičiūtė (8 kl.) – Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuotos viktorinos „Noriu augti sveikas VIII“ Alytaus rajono tarpmokyklinio finalo 2 vietos laimėtoja (visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Raimonda Radzevičienė, 2016-05-13).
  • Gimnazijos komanda: Ieva Matonytė (7 kl.), Ligita Labanauskaitė (II gimn. kl.),  Raminta Ališauskaitė (III gimn. kl.), Austėja Žukauskaitė (III gimn. kl.), Dovilė Radziukynaitė  (IV gimn. kl.), Agnė Dimšaitė  (III gimn. kl.), Gabrielė Gudaitytė (III gimn. kl.),  Akvilė Valvonytė (III gimn. kl.),  Milda Gražulytė  (IVgimn. kl.), Domantė Žukauskaitė (IV gimn. kl.) – rajoninėse bendrojo ugdymo mokyklų merginų tinklinio varžybose 3 vietos laimėtoja (mokytoja Ingrida Rauličkienė, 2016-05-12).
  • Paulina Berškytė (2 kl.) – Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projekto „Gamtos Kengūra 2016“  Auksinės Kengūros diplomo laimėtoja (mokytoja Laimutė Gražulienė, 2016-04-21).
  • Sandra Babarskaitė (3 kl.) – Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projekto „Gamtos Kengūra 2016“ Auksinės Kengūros diplomo laimėtoja (mokytoja Angelė Narkunienė, 2016-04-21).
  • Šarūnas Nedzinskas (4 kl.) – Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projekto „Gamtos Kengūra 2016“ Sidarbrinės Kengūros diplomo laimėtojas (mokytoja Aurelija Kuncevičienė, 2016-04-21).
  • Sandra Babarskaitė  (3 kl.) – viena iš 56 projekto „Gamtos Kengūra 2015“ Lyderių turo nugalėtojų, Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo apdovanota kelione į Vokietiją, Berlyną 2016 m. birželio 2-5 dienomis (mokytoja Angelė Narkunienė, 2016-04-01).
  • Domantė Žukauskaitė (IVg kl.) – tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra 2016“ (Senjorų grupėje) Alytaus rajono savivaldybėje 2 vietos laimėtoja (mokytoja Irena Matonienė, 2016-03-31).
  • Ligita Veselgaitė (IVg kl.) – tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra 2016“ (Senjorų grupėje) Alytaus rajono savivaldybėje 1 vietos laimėtoja (mokytoja Irena Matonienė, 2016-03-31).
  • Ignas Gražulis (8 kl.) – tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra 2016“ (Kadetų grupėje) Alytaus rajono savivaldybėje 3 vietos laimėtojas (mokytoja Irena Matonienė, 2016-03-31).
  • Saulė Vaikšnoraitė (2 kl.) – IV-ojo respublikinio 1-4 klasių mokinių kūrybinių darbų konkurso „Lietuvos prezidentai“ literatūrinių darbų grupėje 3 vietos nugalėtoja (mokytoja Laimutė Gražulienė, 2016-03-17).
  • Gimnazijos komanda: Lukas Januškauskas (7 kl.), Ignas Gražulis (8 kl.), Žygimantas Česonis (Ig kl.), Gytis Kuncevičius (Ig kl.), Linas Žilinskas (IIg kl.), Dovydas Pocevičius (IIIg kl.), Lukas Jurčiukonis (IIIg kl.), Lukas Vincevičius (IIIg kl.),  Lukas Almanaitis (IVg kl.),  Dovydas Gražulis (IVg kl.), Lukas Rinkevičius (IVg kl.), Raimundas Žilinskas (IVg kl.) – Daugų Vlado Mirono gimnazijoje vykusiose Alytaus rajono gimnazijų vaikinų krepšinio varžybose  2 vietos laimėtoja (mokytojas Vidas Rekešius, 2016-03-08).
  • Linas Žilinskas (IIg kl.) – naudingiausias komandos žaidėjas Daugų Vlado Mirono gimnazijoje vykusiose Alytaus rajono gimnazijų vaikinų krepšinio varžybose (mokytojas Vidas Rekešius, 2016-03-08).
  • Ligita Labanauskaitė (IIg kl.) – dailės olimpiados savivaldybės etapo 2 vietos laimėtoja (mokytojas Saulius Gudaitis, 2016-02-29).
  • Aldas Januškevičius (IIIg kl.) – technologijų olimpiados savivaldybės etapo 2 vietos laimėtojas (mokytojas Saulius Gudaitis, 2016-02-18).
  • Ligita Veselgaitė (IVg kl.) – Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados 11-12 klasių rajoninio etapo 1 vietos laimėtoja (mokytoja Nijolė Milienė, 2016-01-11), Lietuvos mokinių istorijos olimpiados rajoninio etapo 2 vietos laimėtoja (mokytoja Zita Rutkauskienė, 2016-02-11).
  • Domantė Žukauskaitė (IVg kl.) – Lietuvos mokinių 49-osios biologijos olimpiados 12 klasių rajoninio etapo 1 vietos laimėtoja (mokytoja Reda Kančienė, 2016-01-15), Lietuvos mokinių 54-osios chemijos olimpiados 12 klasių rajoninio etapo 1 vietos laimėtoja (mokytoja Reda Kančienė, 2016-01-22).
  • Austėja Žukauskaitė (IIIg kl.) – Lietuvos mokinių 49-osios biologijos olimpiados 11 klasių rajoninio etapo 1 vietos laimėtoja (mokytoja Reda Kančienė, 2016-01-15), Lietuvos mokinių 54-osios chemijos olimpiados 11 klasių rajoninio etapo 2 vietos laimėtoja (mokytoja Reda Kančienė, 2016-01-22).
  • Arnas Babarskas (3 kl.) – respublikiniame edukaciniame matematikos konkurse ,,Olympis 2015“ III laipsnio diplomo laimėtojas (mokytoja Angelė Narkunienė, 2015-12-07).
  • Sandra Babarskaitė (3 kl.) – respublikiniuose edukaciniuose lietuvių kalbos, anglų kalbos konkursuose ,,Olympis 2015“ I laipsnio diplomų laimėtoja (mokytoja Angelė Narkunienė, 2015-12-07).
  • Agnė Čepulytė (4 kl.) – respublikiniame edukaciniame lietuvių kalbos konkurse ,,Olympis 2015“ II laipsnio diplomo laimėtoja, respublikiniame edukaciniame anglų kalbos konkurse ,,Olympis 2015“ III laipsnio diplomo laimėtoja (mokytoja Aurelija Kuncevičienė, 2015-12-07).
  • Jokūbas Prieskienis (Talokių prad. ugd. sk. 4 kl.) – respublikiniame edukaciniame anglų kalbos konkurse ,,Olympis 2015“ II laipsnio diplomo laimėtojas (mokytoja Deimantė Balynienė, 2015-12-07).
  • Milena Šicutė (Talokių prad. ugd. sk. 4 kl.) – respublikiniame edukaciniame anglų kalbos konkurse ,,Olympis 2015“ III laipsnio diplomo laimėtoja (mokytoja Deimantė Balynienė, 2015-12-07).
  • Kamilė Žąsaitytė (4 kl.) – respublikiniuose edukaciniuose lietuvių kalbos, biologijos konkursuose ,,Olympis 2015“ II laipsnio diplomų laimėtoja (mokytoja Aurelija Kuncevičienė, 2015-12-07).
  • Matas Ališauskas (4 kl.) – respublikiniame edukaciniame lietuvių kalbos konkurse ,,Olympis 2015“ III laipsnio diplomo laimėtojas (mokytoja Aurelija Kuncevičienė, 2015-12-07).
  • Šarūnas Nedzinskas (4 kl.) – respublikiniame edukaciniame biologijos konkurse ,,Olympis 2015“ II laipsnio diplomo laimėtojas (mokytoja Aurelija Kuncevičienė, 2015-12-07), respublikiniame edukaciniame anglų kalbos konkurse ,,Olympis 2015“ III laipsnio diplomo laimėtojas (mokytoja Deimantė Balynienė, 2015-12-07).
  • Ramintas Žvirblys (4 kl.) – respublikiniame edukaciniame biologijos konkurse ,,Olympis 2015“ II laipsnio diplomo laimėtojas,  respublikiniame edukaciniame matematikos konkurse ,,Olympis 2015“ III laipsnio diplomo laimėtojas (mokytoja Aurelija Kuncevičienė, 2015-12-07).
  • Rimantė Jaciunskaitė (4 kl.) – respublikiniame edukaciniame lietuvių kalbos konkurse ,,Olympis 2015“ II laipsnio diplomo laimėtoja (mokytoja Aurelija Kuncevičienė, 2015-12-07), respublikiniame edukaciniame anglų kalbos konkurse ,,Olympis 2015“ III laipsnio diplomo laimėtoja (mokytoja Deimantė Balynienė, 2015-12-07).
  • Deivydas Turčinavičius (5 kl.) – respublikiniame edukaciniame anglų kalbos konkurse ,,Olympis 2015“ III laipsnio diplomo laimėtojas (mokytoja Deimantė Balynienė, 2015-12-07).
  • Gabrielė Škarnulytė (5 kl.) – respublikiniame edukaciniame anglų kalbos konkurse ,,Olympis 2015“ I laipsnio diplomo laimėtoja (mokytoja Deimantė Balynienė, 2015-12-07).
  • Lukas Januškauskas (7 kl.) – respublikiniame edukaciniame konkurse ,,Olympis 2015“ I, II laipsnio diplomų laimėtojas (2015-12-07): I laipsnio – lietuvių kalbos (mokytoja Nijolė Milienė), fizikos (mokytoja Ona Stoškuvienė); II laipsnio – anglų kalbos (mokytoja Auksė Baciuškaitė), matematikos (mokytoja Aldona Gelažauskienė), informacinių technologijų (mokytoja Eugenija Baltrukevičienė), biologijos (mokytoja Reda kančienė), geografijos (mokytoja Rasa Žilinskienė), istorijos (mokytoja Zita Rutkauskienė).
  • Kornelija Jencevičiūtė (7 kl.) – respublikiniame edukaciniame konkurse ,,Olympis 2015“ II, III laipsnio diplomų laimėtoja (2015-12-07): II laipsnio – lietuvių kalbos (mokytoja Nijolė Milienė), informacinių technologijų (mokytoja Eugenija Baltrukevičienė); III laipsnio – anglų kalbos (mokytoja Auksė Baciuškaitė), biologijos (mokytoja Reda Kančienė), fizikos (mokytoja Ona Stoškuvienė).
  • Viktorija Sujetaitė (7 kl.) – respublikiniame edukaciniame konkurse ,,Olympis 2015“ II laipsnio diplomų laimėtoja (2015-12-07): lietuvių kalbos (mokytoja Nijolė Milienė), informacinių technologijų (mokytoja Eugenija Baltrukevičienė), geografijos (mokytoja Rasa Žilinskienė).
  • Erikas Seilius (8 kl.) – respublikiniame edukaciniame konkurse ,,Olympis 2015“ I, II, III laipsnio diplomų laimėtojas (2015-12-07): I laipsnio – lietuvių kalbos (mokytoja Aldona Krisiulevičienė); II laipsnio – anglų kalbos (mokytoja Deimantė Balynienė); III laipsnio – geografijos (mokytoja Rasa Žilinskienė).
  • Ignas Gražulis (8 kl.) – respublikiniame edukaciniame konkurse ,,Olympis 2015“ I laipsnio diplomų laimėtojas (2015-12-07): lietuvių kalbos (mokytoja Aldona Krisiulevičienė), chemijos (mokytoja Reda Kančienė)
  • Inga Bagdanavičiūtė (8 kl.) – respublikiniame edukaciniame lietuvių kalbos konkurse ,,Olympis 2015“ III laipsnio diplomo laimėtoja (mokytoja Aldona Krisiulevičienė, 2015-12-07).
  • Kamilė Jutkevičiūtė (8 kl.) – respublikiniame edukaciniame lietuvių kalbos konkurse ,,Olympis 2015“ II laipsnio diplomo laimėtoja (mokytoja Aldona Krisiulevičienė, 2015-12-07).
  • Karolina Žuklijūtė (8 kl.) – respublikiniame edukaciniame lietuvių kalbos konkurse ,,Olympis 2015“ I laipsnio diplomo laimėtoja (mokytoja Aldona Krisiulevičienė, 2015-12-07).
  • Lukas Balevičius (8 kl.) – respublikiniame edukaciniame konkurse ,,Olympis 2015“ I, II, III laipsnio diplomų laimėtojas (2015-12-07): I laipsnio – chemijos (mokytoja Reda Kančienė); II laipsnio – lietuvių kalbos (mokytoja Aldona Krisiulevičienė); III laipsnio – anglų kalbos (mokytoja Auksė Baciuškaitė)
  • Renatas Žvirblys (8 kl.) – respublikiniame edukaciniame konkurse ,,Olympis 2015“ I, II laipsnio diplomų laimėtojas (2015-12-07): I laipsnio – chemijos (mokytoja Reda Kančienė); II laipsnio – lietuvių kalbos (mokytoja Aldona Krisiulevičienė).
  • Vita Ignatavičiūtė (8 kl.) – respublikiniame edukaciniame lietuvių kalbos konkurse ,,Olympis 2015“ II laipsnio diplomo laimėtoja (mokytoja Aldona Krisiulevičienė, 2015-12-07).
  • Dovilė Abromaitytė (Ig kl.) – respublikiniame edukaciniame konkurse ,,Olympis 2015“ II, III laipsnio diplomų laimėtoja (2015-12-07): II laipsnio – lietuvių kalbos (mokytoja Nijolė Milienė), anglų kalbos (mokytoja Auksė Baciuškaitė); III laipsnio – biologijos (mokytoja Reda Kančienė).
  • Deimantė Radišauskaitė (Ig kl.) – respublikiniame edukaciniame konkurse ,,Olympis 2015“ II, III laipsnio diplomų laimėtoja (2015-12-07): II laipsnio – anglų kalbos (mokytoja Auksė Baciuškaitė), biologijos (mokytoja Reda Kančienė), geografijos (mokytoja Rasa Žilinskienė); III laipsnio – istorijos (mokytoja Zita Rutkauskienė).
  • Danas Turčinavičius (Ig kl.) – respublikiniame edukaciniame konkurse ,,Olympis 2015“ II, III laipsnio diplomų laimėtojas (2015-12-07): II laipsnio – anglų kalbos (mokytoja Auksė Baciuškaitė); III laipsnio – informacinių technologijų (mokytoja Eugenija Baltrukevičienė).
  • Gimnazijos komanda: Deivydas Dimša (5 kl.), Arnis Petrauskas (5 kl.), Deivydas Turčinavičius (5 kl.), Karolis Čepkauskas (6 kl.), Paulius Gudaitis (6 kl.), Laurynas Janauskas (6 kl.), Erikas Karalevičius (6 kl.), Lukas Kazlauskas (6 kl.), Rokas Nedzinskas (6 kl.), Dovydas Stočkūnas (6 kl.) – Butrimonių gimnazijoje vykusiose Alytaus rajono gimnazijų berniukų kvadrato varžybose 3 vietos laimėtojai (mokytoja Ingrida Rauličkienė, 2015-11-18).
  • Gimnazijos komanda: Rugilė Januškauskaitė (6 kl.), Lukas Januškauskas (7 kl.), Ignas Gražulis (8 kl.) – Alytaus rajono savivaldybės lėšomis remiamos mokinių užimtumo programos ,,Įdomioji matematika“ Alytaus rajono mokyklų komandinėje 6-8 klasių mokinių olimpiadoje 2 vietos laimėtojai (mokytojos Aldona Gelažauskienė, Irena Matonienė, 2015-10-06).
  • Lukui Januškauskui (7 kl.), Viktorijai Sujetaitei (7 kl.) įteikti diplomai už šauniausius ir išmaniausius darbus Alytaus rajono savivaldybės lėšomis remiamos mokinių užimtumo programos ,,Įdomioji matematika“ Alytaus rajono mokyklų kūrybinių darbų ,,Matematika mano aplinkoje“ parodoje (mokytoja Aldona Gelažauskienė, 2015-10-06).

PASIEKIMAI 2014-2015 MOKSLO METAIS

  • Vilūnė Sevelevičiūtė (5 kl.) – Tarptautinio matematikos konkurso ,,Kengūra 2015“ (Bičiulių grupėje) Alytaus rajono savivaldybėje 3 vietos laimėtoja (mokytoja Irena Matonienė, 2015-03-19).
  • Dovilė Abromaitytė (8 kl.) – Tarptautinio matematikos konkurso ,,Kengūra 2015“ (Kadetų grupėje) Alytaus rajono savivaldybėje  1 vietos laimėtoja (mokytojas Romualdas Gelažauskas, 2015-03-19).
  • Domantė Žukauskaitė (III gimnazijos kl.) – Tarptautinio matematikos konkurso ,,Kengūra 2015“ (Senjorų grupėje) Alytaus rajono savivaldybėje  2 vietos laimėtoja (mokytoja Irena Matonienė, 2015-03-19).
  • Milda Gražulytė (III gimnazijos kl.) – Tarptautinio matematikos konkurso ,,Kengūra 2015“ (Senjorų grupėje) Alytaus rajono savivaldybėje  3 vietos laimėtoja (mokytoja Irena Matonienė, 2015-03-19).
  • Jokūbas Prieskienis (Talokių prad. ugd. sk. 3 kl.), Ramintas Žvirblys (3 kl.) – respublikiniame edukaciniame anglų kalbos konkurse ,,Olympis 2015“ I laipsnio diplomų laimėtojai (mokytoja Deimantė Balynienė, 2015-03-22).
  • Milena Šicutė (Talokių prad. ugd. sk. 3 kl.), Šarūnas Nedzinskas (3 kl.), Rugilė Januškauskaitė (5 kl.)  – respublikiniame edukaciniame anglų kalbos konkurse ,,Olympis 2015“ II laipsnio diplomų laimėtojai (mokytoja Deimantė Balynienė, 2015-03-22).
  • Paulina Grajauskaitė (3 kl.), Rimantė Jaciunskaitė (3 kl.), Deivydas Turčinavičius (4 kl.), Kasparas Žvirblys (4 kl.), Pijus Žvirblys (4 kl), Kamilė Jutkevičiūtė (7 kl.) – respublikiniame edukaciniame anglų kalbos konkurse ,,Olympis 2015“ III laipsnio diplomų laimėtojai (mokytoja Deimantė Balynienė, 2015-03-22).
  • Ina Miliauskaitė (5 kl.), Ignas Gražulis (7 kl.), Deimantė Radišauskaitė (8 kl.), Dovilė Abromaitytė (8 kl.)  – respublikiniame edukaciniame anglų kalbos konkurse ,,Olympis 2015“ III laipsnio diplomų laimėtojai (mokytoja Auksė Baciuškaitė,  2015-03-22).
  • Lukas Januškauskas (6 kl.) – respublikiniame edukaciniame lietuvių kalbos konkurse ,,Olympis 2015“ II laipsnio diplomo laimėtojas (mokytoja Nijolė Milienė, 2015-03-22).
  • Kornelija Jencevičiūtė (6 kl.) – respublikiniame edukaciniame anglų kalbos konkurse ,,Olympis 2015“ III laipsnio diplomo laimėtoja (mokytoja Nijolė Milienė, 2015-03-22).
  • Ignas Gražulis (7 kl.) – respublikiniame edukaciniame lietuvių kalbos konkurse ,,Olympis 2015“ II laipsnio diplomo laimėtojas (mokytoja Aldona Krisiulevičienė, 2015-03-22).
  • Kamilė Jutkevičiūtė (7 kl.), Gabrielė Biliūtė (I gimnazijos kl.), Gintarė Karklelytė (I gimnazijos kl.), Miglė Levkovičiūtė (I gimnazijos kl.), Linas Žilinskas (I gimnazijos kl.) – respublikiniame edukaciniame lietuvių kalbos konkurse ,,Olympis 2015“ III laipsnio diplomų laimėtojai (mokytoja Aldona Krisiulevičienė, 2015-03-22).
  • Lukas Januškauskas (6 kl.) – respublikiniame edukaciniame matematikos konkurse ,,Olympis 2015“ I laipsnio diplomo laimėtojas (mokytoja Aldona Gelažauskienė, 2015-03-22).
  • Gabrielė Biliūtė (I gimnazijos kl.), Klaidas Valaika (I gimnazijos kl.) – respublikiniame edukaciniame matematikos konkurse ,,Olympis 2015“ II laipsnio diplomų laimėtojai (mokytoja Aldona Gelažauskienė, 2015-03-22).
  • Kornelija Jencevičiūtė (6 kl.), Linas Žilinskas (I gimnazijos kl.) – respublikiniame edukaciniame matematikos konkurse ,,Olympis 2015“ III laipsnio diplomų laimėtojai (mokytoja Aldona Gelažauskienė, 2015-03-22).
  • Kornelija Jencevičiūtė (6 kl.) – respublikiniame edukaciniame informacinių technologijų konkurse ,,Olympis 2015“ II laipsnio diplomo laimėtoja (mokytoja Eugenija Baltrukevičienė, 2015-03-22).
  • Lukas Januškauskas (6 kl.), Renatas Žvirblys (7 kl.), Deimantė Radišauskaitė (8 kl.) – respublikiniame edukaciniame informacinių technologijų konkurse ,,Olympis 2015“ III laipsnio diplomų laimėtojai (mokytoja Eugenija Baltrukevičienė, 2015-03-22).
  • Lukas Januškauskas (6 kl.) – respublikiniame edukaciniame istorijos konkurse ,,Olympis 2015“ II laipsnio diplomo laimėtojas (mokytoja Zita Rutkauskienė, 2015-03-22).
  • Dovilė Abromaitytė (8 kl.) – respublikiniame edukaciniame istorijos konkurse ,,Olympis 2015“ III laipsnio diplomo laimėtoja (mokytoja Zita Rutkauskienė, 2015-03-22).
  • Donatas Miliūnas (I gimnazijos kl.) – respublikiniame edukaciniame fizikos konkurse ,,Olympis 2015“ III laipsnio diplomo laimėtojas (mokytoja Ona Stoškuvienė, 2015-03-22).
  • Viktorija Sujetaitė (6 kl.) – respublikiniame edukaciniame geografijos konkurse ,,Olympis 2015“ III laipsnio diplomo laimėtoja (mokytoja Rasa Žilinskienė, 2015-03-22).
  • Gimnazijos komanda: Lukas Čepkauskas (6 kl.), Lukas Januškauskas (6 kl.), Jonas Erikas Žuklija (6 kl.), Nikodemas Avižienis (7 kl.), Ignas Gražulis (7 kl.), Dovydas Žūkas (7 kl.) – Simno gimnazijoje vykusiose Alytaus rajono moksleivių lengvosios atletikos keturkovės varžybose berniukų tarpe 3 vietos laimėtojai (mokytoja Ingrida Rauličkienė, 2015-06-03).
  • Dovydas Vencevičius (IVg kl.) – Lietuvos mokinių istorijos olimpiados rajoninio etapo 3 vietos laimėtojas (mokytoja Zita Rutkauskienė, 2015-02-24).
  • Šarūnas Nedzinskas (3 kl.) – Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projekto „Gamtos Kengūra 2015“ Auksinės Kengūros diplomo laimėtojas (mokytoja Aurelija Kuncevičienė, 2015-02-04). 
  • Eglė Žilinskaitė (5 kl.) – Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projekto „Gamtos Kengūra 2015“ Oranžinės Kengūros diplomo laimėtoja (mokytoja Rasa Žilinskienė, 2015-02-04). 
  • Lukas Januškauskas (6 kl.) – Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projekto „Gamtos Kengūra 2015“ Auksinės Kengūros diplomo laimėtojas (mokytoja Rasa Žilinskienė, 2015-02-04). 
  • Agnė Pileckaitė (8 kl.) – Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projekto „Gamtos Kengūra 2015“ Oranžinės Kengūros diplomo laimėtoja (mokytojos  Reda Kančienė, Deimantė Kašėtaitė, Ona Stoškuvienė,  2015-02-04). 
  • Domantė Žukauskaitė (III gimn. kl.) – Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projekto „Gamtos Kengūra 2015“ biologijos Oranžinės Kengūros diplomo laimėtoja (mokytoja Reda Kančienė, 2015-02-04). 
  • Gimnazijos komanda: Austėja Žukauskaitė (II gimn. kl.), Milda Gražulytė  (III gimn. kl.), Indrė Eimanavičiūtė  (IV gimn. kl.), Sandra Kuncevičiūtė (IV gimn. kl.), Liveta Labanauskaitė (IV gimn. kl.),  Paulina Žuklijūtė (IV gimn. kl.),  Simona Žuklijūtė (IV gimn. kl.) – Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijoje vykusiose merginų tinklinio varžybose 1 vietos laimėtojos (mokytoja Ingrida Rauličkienė, 2015-05-15).
  • Gimnazijos komanda: Linas Žilinskas (I gimn. kl.), Aldas Januškevičius (II gimn. kl.), Lukas Almanaitis (III gimn. kl.), Lukas Rinkevičius (III gimn. kl.), Mantas Rutkauskas (III gimn. kl.), Raimundas Žilinskas (III gimn. kl.), Tadas Janavičius (IV gimn. kl.)  –  Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijoje vykusiose vaikinų  tinklinio varžybose 2 vietos laimėtojai (mokytoja Ingrida Rauličkienė, 2015-05-15).
  • Akvilė Kuncevičiūtė (4kl.) – VšĮ ,,Tėviškės namai“ organizuoto konkurso ,,Nupiešk velykinį atviruką sergančiajam“ 1 vietos laimėtoja (mokytoja Asta Dvareckienė, 2015-05-08).
  • Vytautė Vaickelionytė (2 kl.), Diana Masionytė (2 kl.), Sandra Babarskaitė (2 kl.)  – vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo „Gamtos Kengūra 2015“ Auksinės Kengūros diplomų laimėtojos (mokytoja Angelė Narkunienė, 2015-02-04)
  • Kasparas Žvirblys (4 kl.), Pijus Žvirblys (4 kl.) – vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo „Gamtos Kengūra 2015“ Auksinės Kengūros diplomų laimėtojai (mokytoja Asta Dvareckienė, 2015-02-04). 
  • Sandra Babarskaitė (2 kl.) – respublikinio kūrybinių darbų konkurso „Augdamas kuriu, tave kartu kviečiu” literatūrinių darbų grupėje 2 vietos laimėtoja (mokytoja Angelė Narkunienė, 2015-03-27).
  • Akvilė Kuncevičiūtė (4kl.) – respublikinio kūrybinių darbų konkurso „Augdamas kuriu, tave kartu kviečiu” literatūrinių darbų grupėje 3 vietos laimėtoja (mokytoja Asta Dvareckienė, 2015-03-27).
  • Kamilė Valvonytė (5 kl.) – etnokultūrinio projekto ,,Mūsų lobynai” Mokinių, gebančių kalbėti tarmiškai Dzūkijos regiono varžytuvėse ,,Tarmių lobynai” 2 vietos laimėtoja (mokytoja Laimutė Gražulienė, 2015-04-01).
  • Gimnazijos komanda: Saulė Vaikšnoraitė (1 kl.), Rugilė Januškauskaitė (5 kl.), Eglė Žilinskaitė (5 kl.), Kamilė Valvonytė (5 kl.), Dovydas Stočkūnas (5 kl.) – šalies mokinių etnokultūros projekto ,,Mūsų lobynai” Dzūkijos regiono varžytuvėse ,,Atverk tautos lobynų gelmes” 2 vietos laimėtojai (mokytoja Laimutė Gražulienė, 2015-04-01).
  • Gimnazijos komanda: Ligita Labanauskaitė (I gimn. kl.),  Raminta Ališauskaitė (II gimn. kl.), Austėja Žukauskaitė (II gimn. kl.), Milda Gražulytė  (III gimn. kl.), Dovilė Radziukynaitė  (III gimn. kl.), Indrė Eimanavičiūtė  (IV gimn. kl.), Liveta Labanauskaitė (IV gimn. kl.),  Paulina Žuklijūtė (IV gimn. kl.),  Simona Žuklijūtė (IV gimn. kl.) – rajoninėse bendrojo ugdymo mokyklų merginų tinklinio varžybose 1 vietos laimėtojos (mokytoja Ingrida Rauličkienė, 2015-04-16).
  • Gimnazijos komanda: Linas Žilinskas (I gimn. kl.), Lukas Jurčiukonis (II gimn. kl.),  Lukas Labanauskas (II gimn. kl.), Aldas Januškevičius (II gimn. kl.), Dovydas Pocevičius (II gimn. kl.),     Lukas Almanaitis (III gimn. kl.), Lukas Rinkevičius (III gimn. kl.), Mantas Rutkauskas (III gimn. kl.), Raimundas Žilinskas (III gimn. kl.), Tadas Janavičius (IV gimn. kl.)  –  rajoninėse bendrojo ugdymo mokyklų vaikinų tinklinio varžybose 1 vietos laimėtojai (mokytoja Ingrida Rauličkienė, 2015-04-23).
  • Sandra Babarskaitė (2 kl.) – rajoninio pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurso ,,Gėrio vainikas Tėviškėlei“ 2 vietos laimėtoja (mokytoja Angelė Narkunienė, 2015-03-25).
  •  Kamilė Valvonytė (5 kl.) – VII-ojo Dzūkijos regiono vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso ,,Šalcinėlis – 2015“ Pasakotojų kategorijoje 2 vietos laimėtoja (mokytoja Laimutė Gražulienė, 2015-03-18)
  • Saulė Vaikšnoraitė (1 kl.), Eglė Žilinskaitė (5 kl.), Kamilė Valvonytė (5 kl.) – lietuvių vaikų ir moksleivių – Lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso ,,Tramtatulis“ savivaldybės etapo nugalėtojos (mokytoja Laimutė Gražulienė, 2015-03-03)
  • Kotryna Raguckaitė (IV gimn. kl.) – dailės olimpiados savivaldybės etapo 2 vietos laimėtoja (mokytojas Saulius Gudaitis, 2015-02-19)
  • Linas Žilinskas (I gimn. kl.) – Lietuvos mokinių matematikos olimpiados savivaldybės etapo 1 vietos laimėtojas (mokytoja Aldona Gelažauskienė, 2015-02-13).
  • Austėja Žukauskaitė (II gimn. kl.) – biologijos olimpiados savivaldybės etapo 1 vietos laimėtoja (mokytoja Deimantė Kašėtaitė, 2015-01-23), Lietuvos mokinių matematikos olimpiados savivaldybės etapo 1 vietos laimėtoja (mokytoja Irena Matonienė, 2015-02-13).
  • Domantė Žukauskaitė (III gimn. kl.) – chemijos olimpiados savivaldybės etapo 1 vietos laimėtoja (mokytoja Reda Kančienė, 2015-01-16), biologijos olimpiados savivaldybės etapo 2 vietos laimėtoja (mokytoja Reda Kančienė, 2015-01-23), Lietuvos mokinių matematikos olimpiados savivaldybės etapo 1 vietos laimėtoja (mokytoja Irena Matonienė, 2015-02-13).
  • Neringa Freitakaitė (II gimn. kl.) – lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokinių savivaldybės etapo 3 vietos laimėtoja (mokytoja Aldona Krisiulevičienė, 2015-01-27), Lietuvos mokinių rusų kalbos (gimtosios ir užsienio kalbos) olimpiados 2 vietos laimėtoja (mokytoja Nijolė Ivanauskienė, 2015-02-11).
  • Gimnazijos komanda (III gimn. kl.): Lukas Almanaitis, Dovydas Gražulis, Milda Gražulytė, Dovilė Radziukynaitė, Lukas Rinkevičius, Mantas Rutkauskas,  Rugilė Valūnaitė, Domantė Žukauskaitė –  meninio skaitymo konkurso poetinių kompozicijų kategorijos rajoninio etapo 1 vietos laimėtojai (mokytojas Robertas Šarknickas, 2015-01-21) bei regioninio etapo 2 vietos laimėtojai (mokytojas Robertas Šarknickas, 2015-02-07).
  • Dovydas Vencevičius (IV gimn. kl.) – fizikos olimpiados savivaldybės etapo 1 vietos laimėtojas (mokytoja Ona Stoškuvienė, 2015-02-06).
  • 2 ir 4 klasių mokiniai – Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuoto konkurso Alytaus rajono ugdymo įstaigoms ,,Silantams draugiškiausia klasė“ gimnazijoje 1 vietos laimėtojai (mokytoja Angelė Narkunienė, mokytoja Asta Dvareckienė, 2015-01-28).
  • 1 klasės mokiniai – Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuoto konkurso Alytaus rajono ugdymo įstaigoms ,,Silantams draugiškiausia klasė“ gimnazijoje 2 vietos laimėtojai (mokytoja Laimutė Gražulienė, 2015-01-28).
  • Tautvydas Gražulis (IV gimn. kl.) – biologijos olimpiados savivaldybės etapo 1 vietos laimėtojas (mokytoja Reda Kančienė, 2015-01-23),  chemijos olimpiados savivaldybės etapo 3 vietos laimėtojas (mokytoja Reda Kančienė, 2015-01-16).
  • Liveta Radišauskaitė (III gimn. kl.) – Lietuvos 11 klasių mokinių anglų kalbos olimpiados savivaldybės etapo 3 vietos laimėtoja (mokytoja Auksė Baciuškaitė, 2015-01-14)
  • Vytautė Vaickelionytė (2 kl.) – VšĮ ,,Tėviškės namai“ savanorių centro organizuoto kalėdinių atvirukų konkurso ,,Nupiešk atviruką sergančiam“ laureatė (mokytoja Angelė Narkunienė, 2015-01-09)
  • Gimnazijos komanda: Raminta Ališauskaitė (II gimn. kl.), Gytis Freitakas (IV gimn. kl.), Tadas Janavičius (IV gimn. kl.), Mantas Miliauskas (IV gimn. kl.) – LŠŠ karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės Alytaus r. 11-osios kuopos šaudymo varžybose ,,Kariuomenės dienai paminėti“ 2 vietos laimėtojai (mokytoja Aušra Asakavičienė, 2014-11-20)
  • Lukas Rinkevičius (III gimn. kl.) – LŠŠ karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės Alytaus r. 11-osios kuopos šaudymo varžybose ,,Kariuomenės dienai paminėti“ individualioje įskaitoje 3 vietos laimėtojas (mokytoja Aušra Asakavičienė, 2014-11-20)
  • Martynas Žilionis (II gimn. kl.) – LŠŠ karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės Alytaus r. 11-osios kuopos šaudymo varžybose ,,Kariuomenės dienai paminėti“ individualioje įskaitoje 2 vietos laimėtojas (mokytoja Aušra Asakavičienė, 2014-11-20)
  • Kamilė Valvonytė (5 kl.) – mergaičių (gim. 2002 m. ir jaunesnės) Alytaus rajono bendrojo lavinimo mokyklų lengvosios atletikos rudens kroso varžybose 2 vietos laimėtoja (mokytoja Ingrida Rauličkienė, 2014-10-10)
  • Mokyklos komanda: Lukas Januškauskas (6 kl.), Kornelija Jencevičiūtė (6 kl.), Ieva Matonytė (6 kl.), Meda Rutkauskaitė (6 kl.), Viktorija Sujetaitė (6 kl.), Jonas Erikas Žuklija (6 kl.), Viktorija Neverbickaitė (7 kl.), Ernesta Dimšaitė (7 kl.) – Alytaus rajono savivaldybės lėšomis remiamos moksleivių ir jaunimo užimtumo programos ,,Įdomioji matematika“ kūrybinių darbų ,,Aš matematiką matau kitaip“ literatūrinių darbų kategorijoje 1 vietos laimėtojai (mokytojai Aldona Gelažauskienė, Saulius Gudaitis, Nijolė Milienė, 2014-10-23)
  • Mokyklos komanda: Lukas Januškauskas (6 kl.), Ignas Gražulis (7 kl.), Aurimas Aguonis (8 kl.) – Alytaus rajono savivaldybės lėšomis remiamos moksleivių ir jaunimo užimtumo programos ,,Įdomioji matematika“ Alytaus rajono mokyklų komandinėje 6-8 klasių mokinių olimpiadoje 2 vietos laimėtojai (mokytojai Aldona Gelažauskienė, Romualdas Gelažauskas, Irena Matonienė, 2014-10-23)

PASIEKIMAI 2013-2014 MOKSLO METAIS

  • Eglė Žilinskaitė (4 kl.) – Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projekto ,,Gamtos Kengūra 2014“ Sidabrinės Kengūros diplomo laimėtoja (mokytoja Laimutė Gražulienė, 2014-03-06).
  • Pijus Žvirblys (3 kl.) – Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projekto ,,Gamtos Kengūra 2014“ Auksinės Kengūros diplomo laimėtojas (mokytoja Asta Dvareckienė, 2014-03-06).
  • Rugilė Čižauskaitė (11 kl.) – Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projekto ,,Gamtos Kengūra 2014“ Auksinės Kengūros diplomo laimėtoja (mokytoja Reda Kančienė, 2014-03-06).
  • Pijus Kamilis Žvirblys (3 kl.) – Alytaus Šaltinių pagrindinėje mokykloje vykusio respublikinio 1-4 klasių mokinių kūrybinio konkurso ,,Augdamas kuriu, tave kartu kviečiu“ 3 vietos laimėtojas (mokytoja Asta Dvareckienė, 2014-05-21).
  • Vytautė Vaickelionytė (1 kl.) – rajoninio pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurso, skirto Motinos dienai, 3 vietos laimėtoja (mokytoja Angelė Narkunienė, 2014-04-30).
  • Mokyklos komanda: Ignas Gražulis (6 kl.), Aurimas Aguonis (7 kl.), Linas Žilinskas(8kl.) –Alytaus rajono savivaldybės lėšomis remiamos moksleivių ir jaunimo užimtumo programos ,,Įdomioji matematika“ Alytaus rajono mokyklų komandinėje 6-8 klasių mokinių olimpiadoje 3 vietos laimėtojai (mokytojas Romualdas Gelažauskas, 2013-11-29).
  • Gaudrė Beganskaitė (11 kl.), Modestas Kirkliauskas (11 kl.) – Alytaus apskrities jaunųjų matematikų mokytojo K.Klimavičiaus 9-12 klasių mokinių grupės kūrybinių darbų konkurse 3 vietos laimėtojai (mokytojas Romualdas Gelažauskas, 2013-11-30).  
  • Milda Gražulytė (10 kl.) – Tarptautiniame konkurse – parodoje ,,Pakabinkim pakabinkim ant Kalėdinės eglutės…“ 9-12 klasių grupėje – 1 vietos laimėtoja (mokytoja Aldona Dabašinskienė, 2014-01-07). 
  • Tautvydas Gražulis (11 kl.) – Lietuvos mokinių chemijos olimpiados savivaldybės etapo 1 vietos laimėtojas (mokytoja Reda Kančienė, 2014-01-10)
  • Domantė Žukauskaitė (10 kl.) – Lietuvos mokinių chemijos olimpiados savivaldybės etapo 2 vietos laimėtoja (mokytoja Reda Kančienė, 2014-01-10)
  • Tautvydas Gražulis (11 kl.) – Lietuvos mokinių biologijos olimpiados savivaldybės etapo 1 vietos laimėtojas (mokytoja Reda Kančienė, 2014-01-17)
  • Austėja Žukauskaitė (9 kl.) – Lietuvos mokinių biologijos olimpiados savivaldybės etapo 3 vietos laimėtoja (mokytoja Deimantė Kašėtaitė, 2014-01-17)
  • Domantė Žukauskaitė (10 kl.) – Lietuvos mokinių biologijos olimpiados savivaldybės etapo 3 vietos laimėtoja (mokytoja Deimantė Kašėtaitė, 2014-01-17)
  • Dovydas Vencevičius (11 kl.) – Lietuvos mokinių fizikos olimpiados savivaldybės etapo 1 vietos laimėtojas (mokytoja Ona Stoškuvienė, 2014-01-24)
  • Rytis Kančys (12 kl.) – Lietuvos mokinių fizikos olimpiados savivaldybės etapo 2 vietos laimėtojas (mokytoja Ona Stoškuvienė, 2014-01-24)
  • Domantė Žukauskaitė (10 kl.) – Lietuvos mokinių matematikos olimpiados savivaldybės etapo 1 vietos laimėtoja (mokytoja Irena Matonienė, 2014-02-07)
  • Rytis Kančys (12 kl.) – Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados lietuvių ir užsienio lietuviškų mokyklų mokinių 11-12 klasių savivaldybės etapo 2 vietos laimėtojas (mokytoja Zita Reipienė, 2014-02-13)
  • Mokyklos komanda: Dovydas Gražulis (10 kl.), Lukas Rinkevičius (10 kl.), Raimundas Žilinskas (10 kl.)  – Alytaus rajono Kumečių pagrindinės mokyklos krepšinio turnyre Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyrio 2 vietos diplomų laimėtojai (mokytoja Aušra Asakavičienė, 2014-02-13). 
  • Gaudrė Beganskaitė (11 kl.) –  Lietuvos mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiados savivaldybės etapo 1 vietos laimėtoja  (mokytoja Nijolė Ivanauskienė, 2014-02-25)  
  • Gytis Freitakas (11 kl.) –  Lietuvos mokinių dailės olimpiados savivaldybės etapo 2 vietos laimėtojas (mokytojas Saulius Gudaitis, 2014-02-27)
  • Raimundas Žilinskas (10 kl.) – Lietuvos mokinių technologijų (konstrukcinės medžiagos)  olimpiados savivaldybės etapo 3 vietos laimėtojas (mokytojas Saulius Gudaitis, 2014-02-28)
  • Kotryna Raguckaitė (11 kl.) – Lietuvos mokinių technologijų (tekstilė) olimpiados savivaldybės etapo 3 vietos laimėtoja (mokytoja Aldona Dabašinskienė, 2014-02-28)
  • Lukas Januškauskas (5 kl.) –  Lietuvos 4-5 klasių mokinių matematikos olimpiados savivaldybės etapo 2 vietos laimėtojas (mokytoja Aldona Gelažauskienė, 2014-03-05)
  • Kamilė Valvonytė (4 kl.) – VI Dzūkijos regiono vaikų ir moksleivių liaudies kūrybos atlikėjų konkurse ,,Šalcinėlis 2014“ C grupėje Pasakotojų kategorijoje – laimėtoja (mokytoja Laimutė Gražulienė, 2014-03-19)
  • Ligita Veselgaitė (10 kl.) – tarptautiniame anglų kalbos konkurse ,,Kalbų Kengūra 2014″ Auksinės Kengūros diplomo laimėtoja  (mokytoja Auksė Baciuškaitė, 2014-02-26
  • Kamilė Valvonytė (4 kl.) – etnokultūrinio projekto ,,Mūsų lobynai“ mokinių, gebančių kalbėti tarmiškai Dzūkijos regiono varžytuvėse ,,Tarmių lobynai“ 3 vietos laimėtoja (mokytoja Laimutė Gražulienė, 2014-04-03
  • Mokyklos komanda: Agnė Dimšaitė (9 kl.), Austėja Žukauskaitė (9 kl.) Domantė Žukauskaitė (10 kl.), Tautvydas Gražulis (11 kl.) – rajoniniame istorijos konkurse ,,Aš gyvenu Alytaus rajone“ 2 vietos laimėtojai (mokytoja Zita Rutkauskienė, 2014-04-10)
  • Lukas Januškauskas (5 kl.) – respublikiniame edukaciniame lietuvių kalbos konkurse ,,Olympis 2014“ I laipsnio diplomo laimėtojas (mokytoja Nijolė Milienė, 2014-04-11)
  • Lukas Januškauskas (5 kl.) – respublikiniame edukaciniame matematikos konkurse ,,Olympis 2014“ II laipsnio diplomo laimėtojas (mokytoja Aldona Gelažauskienė, 2014-04-11)
  • Lukas Januškauskas (5 kl.) – respublikiniame edukaciniame informacinių technologijų konkurse ,,Olympis 2014“ I laipsnio diplomo laimėtojas (mokytoja Eugenija Baltrukevičienė, 2014-04-11)
  • Viktorija Sujetaitė (5 kl.) – respublikiniame edukaciniame informacinių technologijų konkurse ,,Olympis 2014“ III laipsnio diplomo laimėtojas (mokytoja Eugenija Baltrukevičienė, 2014-04-11)
  • Dovydas Žūkas (6 kl.) – respublikiniame edukaciniame lietuvių kalbos konkurse ,,Olympis 2014“ I laipsnio diplomo laimėtojas (mokytoja Aldona Krisiulevičienė, 2014-04-11)
  • Vita Ignatavičiūtė (6 kl.) – respublikiniame edukaciniame lietuvių kalbos konkurse ,,Olympis 2014“ III laipsnio diplomo laimėtoja (mokytoja Aldona Krisiulevičienė, 2014-04-11)
  • Gabrielė Biliūtė (8 kl.) – respublikiniame edukaciniame lietuvių kalbos konkurse ,,Olympis 2014“ III laipsnio diplomo laimėtoja (mokytoja Aldona Krisiulevičienė, 2014-04-11)
  • Linas Žilinskas (8 kl.) – respublikiniame edukaciniame lietuvių kalbos konkurse ,,Olympis 2014“ III laipsnio diplomo laimėtojas (mokytoja Aldona Krisiulevičienė, 2014-04-11)
  • Dovydas Pocevičius (9 kl.) – rajoniniame informacinių technologijų konkurse 2 vietos laimėtojas (mokytoja Marytė Zenkevičienė, 2014-04-11
  • Austėja Žukauskaitė (9 kl.) – rajoniniame informacinių technologijų konkurse 3 vietos laimėtoja (mokytoja Marytė Zenkevičienė, 2014-04-11
  • Agnė Dimšaitė (9 kl.) – rajoniniame informacinių technologijų konkurse 3 vietos laimėtoja (mokytoja Eugenija Baltrukevičienė, 2014-04-11
  • Mokyklos komanda: Agnė Dimšaitė (9 kl.), Neringa Gudaitytė (9 kl.), Akvilė Valvonytė (9 kl.), Austėja Žukauskaitė (9 kl.), Milda Gražulytė (10 kl.), Indrė Eimanavičiūtė (11 kl.), Sandra Kuncevičiūtė (11 kl.), Liveta Labanauskaitė (11 kl.), Evelina Valvonytė (11 kl.),  Simona Žuklijūtė (11 kl.)  – rajoninėse gimnazijų/ mokyklų merginų tinklinio varžybose  1 vietos nugalėtojos (mokytoja Ingrida Rauličkienė, 2014-04-29
  • Mokyklos komanda: Linas Žilinskas (8 kl.) , Dovydas Gražulis (10 kl.), Lukas Rinkevičius (10 kl.), Tadas Janavičius (11 kl.) – Alytaus rajono mokyklų berniukų, gimusių 1996 m. ir jaunesnių, krepšinio turnyre  2 vietos laimėtojai (mokytojas Vidas Rekešius, 2014-05-06)

PASIEKIMAI 2012-2013 MOKSLO METAIS

  • Kasparas Žvirblys (2 kl.), Pijus Žvirblys (2 kl.) Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projekto ,,Gamtos Kengūra 2013“ Auksinės Kengūros diplomų laimėtojai.
  • Gaudrė Beganskaitė (10a kl.) Alytaus  rajono rusų kalbos olimpiados I vietos laimėtoja ir rajono atstovė respublikinėje rusų kalbos olimpiadoje Trakuose.
  • Deividas Jutkevičius (12 kl.) dailės olimpiados rajoninio turo I vietos laimėtojas, respublikinės olimpiados dalyvis.
  • Tautvydas Gražulis (10a kl.) geografijos olimpiados 9-10 klasių grupėje rajoninio turo I vietos laimėtojas.
  • Gytis Freitakas (10b kl.) technologijų olimpiados rajoninio turo III vietos laimėtojas.
  • Domantė Žukauskaitė (9 kl.) matematikos olimpiados rajoninio turo I vietos laimėtoja.
  • Tautvydas Gražulis (10akl.) matematikos olimpiados rajoninio turo I vietos laimėtojas.
  • Rytis Kančys (11kl.) matematikos olimpiados rajoninio turo I vietos laimėtojas.
  • Martynas Dimša (12 kl.) matematikos olimpiados rajoninio turo I vietos laimėtojas.
  • Domantė Žukauskaitė (9 kl.) biologijos olimpiados rajoninio turo III vietos laimėtoja.
  • Tautvydas Gražulis (10a kl.) biologijos olimpiados rajoninio turo I vietos laimėtojas.
  • Vytautė Žukauskaitė (12 kl.) biologijos olimpiados rajoninio turo II vietos laimėtoja.
  • Martynas Dimša (12 kl.) biologijos olimpiados rajoninio turo III vietos laimėtojas.
  • Tautvydas Gražulis (10a kl.) chemijos olimpiados rajoninio turo I vietos laimėtojas.
  • Vytautė Žukauskaitė (12 kl.) chemijos olimpiados rajoninio turo I vietos laimėtoja.
  • Tautvydas Gražulis (10a kl.) fizikos olimpiados rajoninio turo III vietos laimėtojas.
  • Rytis Kančys (11kl.) fizikos olimpiados rajoninio turo I vietos laimėtojas.
  • Domantė Žukauskaitė (9 kl.) Tarptautinio matematikos konkurso „Kengūra 2013“ I vietos Alytaus rajone laimėtoja.
  • Tautvydas Gražulis (10a kl.) Tarptautinio matematikos konkurso „Kengūra 2013“ I vietos Alytaus rajone laimėtojas.
  • Jurgis Žukauskas (12 kl.) Tarptautinio matematikos konkurso „Kengūra 2013“ I vietos Alytaus rajone laimėtojas.
  • Vytautė Žukauskaitė (12 kl.) Tarptautinio matematikos konkurso „Kengūra 2013“ II vietos Alytaus rajone laimėtoja.
  • Justina Peckutė (12 kl.) Tarptautinio matematikos konkurso „Kengūra 2013“ III vietos Alytaus rajone laimėtoja.
  • Martynas Dimša (12 kl.) Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projekto „Gamtos Kengūra 2013“ Auksinės Kengūros diplomo laimėtojas.
  • Agnė Dimšaitė (8 kl.) Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projekto „Gamtos Kengūra 2013“ Auksinės Kengūros diplomo laimėtoja.
  • Austėja Žukauskaitė (8 kl.) Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projekto „Gamtos Kengūra 2013“ Sidabrinės Kengūros diplomo laimėtoja.
  • Deimantė Radišauskaitė (6 kl.) respublikinio kompiuterinių atvirukų konkurso, skirto Pasaulinei Žemės dienai, III vietos laimėtoja.
  • Alytaus rajono moksleivių lengvosios atletikos keturkovės varžybose  berniukų komanda (Linas Žilinskas 7 kl., Valentas Žūkas 7 kl., Robertas Žuklija 7 kl., Vitas Ališauskas 7 kl., Gytis Kuncevičius 6 kl., Matas Savilionis 5 kl.) III vietos laimėtoja.
  • Alytaus rajono moksleivių lengvosios atletikos keturkovės varžybose mergaičių komanda (Karolina Žuklijūtė 5 kl., Karolina Gudaitytė 5 kl., Agnė Pileckaitė 6 kl., Ligita Labanauskaitė 7 kl., Agnė Dimšaitė 8 kl., Austėja Žukauskaitė 8 kl.) III vietos laimėtoja.
  • Alytaus rajono gimnazijų/mokyklų merginų tinklinio varžybose merginų komanda  (Indrė Eimanavičiūtė 10a kl., Neringa Gudaitytė  8 kl., Vytautė Žukauskaitė 12 kl., Rūta Praleikaitė 12 kl., Simona Žuklijūtė 10b kl., Paulina Žuklijūtė 10b kl., Liveta Labanauskaitė 10b kl., Austėja Žukauskaitė 8 kl., Milda Gražulytė 9 kl.,  Greta Jankauskaitė 11 kl., Agnė Dimšaitė 8 kl.) II vietos laimėtoja.
  • Lietuvos mokinių kūrybos konkurse „Lietuvos vaikai kuria pasakas“ Austėjos Bagdanavičiūtės (4 kl.)  pasaka „Neužmirštuolė“ pateko į knygą :Lietuvos vaikų pasakos“.
  • Lukas Januškauskas (4 kl.) rajono 4-5 klasių mokinių matematikos olimpiadoje užėmė I vietą ir dalyvavo XV Lietuvos 4-5 klasių moksleivių respublikinėje matematikos olimpiadoje Šiauliuose.
  • Alytaus rajono gimnazijų/mokyklų vaikinų krepšinio varžybose mokyklos komanda (Martynas Dimša 12 kl., Deividas Jutkevičius 12 kl., Jurgis Žukauskas 12 kl., Silvestras Eimanavičius 12 kl., Marius Ališauskas 12 kl., Valius Valvonis 11 kl., Rytis Kančys 11 kl., Deivydas Janavičius 11 kl., Tadas Janavičius 10b kl., Lukas Rinkevičius 9 kl.) III vietos laimėtoja.
  • Alytaus apskrities bendrojo lavinimo mokyklų klasių krepšinio varžybose mokyklos komanda (Martynas Dimša 12 kl., Deividas Jutkevičius 12 kl., Jurgis Žukauskas 12 kl., Silvestras Eimanavičius 12 kl., Marius Ališauskas 12 kl. Tomas Kuncevičius 12 kl., Žygimantas Čižauskas 12 kl., Rūta Praleikaitė 12 kl., Vytautė Žukauskaitė 12 kl., Ramūnas Kuzmickas 12 kl., Linas Grajauskas 12 kl.) II vietos laimėtoja.
  • Nacionalinio moksleivių konkurso „Atsakingi mes?!“ tarp geriausių darbų pakliuvo 10a klasės mokinės Gaudrės Beganskaitės sukurtas plakatas ir pateko į parodą Lietuvos Respublikos Seimo III rūmų galerijoje.
  • Dovydas Žūkas (5 kl.) respublikiniame anglų kalbos konkurse „Kalbų kengūra“ III vietos Alytaus rajone laimėtojas.

PASIEKIMAI 2011-2012 MOKSLO METAIS

  • Rytis Kančys (10 kl.) – konkurso „Piešiame sportą“ 16 metų ir vyresnių mokinių amžiaus grupėje III vietos laimėtojas.
  • Kasparas Žvirblys (1 kl.) – piešinio, tapusio viena iš BTV užsklandų, autorius.
  • Tomas Kisielius (3 kl.) – Lietuvos jaunųjų gamtininkų centro Šalies integruoto ugdymo akcijos „Plukė 2012“ nugalėtojas.
  • Eglė Žilinskaitė (2 kl) – Tarptautinio matematikos konkurso KENGŪRA I vietos Alytaus rajone laimėtoja.
  • Inga Gražulytė (8 kl.) – Tarptautinio matematikos konkurso KENGŪRA I vietos Alytaus rajone laimėtoja.
  • Rytis Kančys (10 kl.) – Tarptautinio matematikos konkurso KENGŪRA I vietos Alytaus rajone laimėtoja.
  • Tautvydas Gražulis (9a kl.) – Lietuvos mokinių 45-osios biologijos olimpiados rajono etapo I vietos laimėtojas.
  • Rytis Kančys (10 kl.) – Lietuvos mokinių 24-osios fizikos olimpiados rajono etapo I vietos laimėtojas.
  • Tautvydas Gražulis (9a kl.) – Lietuvos mokinių 50-osios chemijos olimpiados rajono etapo I vietos laimėtojas.
  • Rytis Kančys (10 kl.) – lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados 9-10 klasių grupėje rajono etapo II vietos laimėtojas.
  • Paulius Verenius (12b  kl.) – apdovanotas „Kalbų Kengūros 2012“ Sidabrinės kengūros DIPLOMU (Anglų kalba).
  • Viktorija Sujetaitė, Meda Rutkauskaitė ir Ieva Matonytė (3 kl.) – tarptautinio konkurso „Lietuvos vaikai kuria pasakas“ prizininkės, apdovanotos LR Švietimo ir mokslo ministerijos diplomais ir padėkomis. Jų sukurtos pasakos pateko į knygą „Lietuvos vaikų pasakos“.
  • Gaudrė Beganskaitė (9a kl.) – apdovanota Lietuvos kelių policijos tarnybos ir Lietuvos respublikos transporto priemonių draudimo biuro Padėkos raštu ir specialiu prizu už originalų piešinį, pateiktą Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų saugaus eismo konkursui „Saugiausia klasė 2011“.
  • Mokyklos komanda – Kumečių pagrindinėje mokykloje vykusio krepšinio turnyro 3 ×3, skirto Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti,  I vietos laimėtoja.
  • Mokyklos komanda – Alytaus rajono visuomenės sveikatos biuro organizuotos viktorinos  „Noriu augti sveikas“ II vietos laimėtoja.
  • Domas Kuncevičius ( 10  kl.) – technologijų olimpiados  rajono etapo I vietos laimėtojas.
  • Tomas Kisielius ( 3 kl.) – gruodžio mėnesį paliatyvios pagalbos ir globos centro „Tėviškės namai“ organizuoto konkurso „Nupiešk Kalėdinį atviruką sergančiajam“ laureatas, apdovanotas diplomu ir OSF Lietuva įsteigtomis dovanomis.
  • Žydrūnė Ulinskaitė ir Aušra Kavaliauskaitė (11 kl.) – tapo Alytaus rajono VSB organizuoto vyresnių klasių moksleivių konkurso „Išsaugokime antibiotikų efektyvumą“ nugalėtojomis.
  • Kristina Radziukynaitė (12 b kl.) – viena iš projekto DRĄSINKIME ATEITĮ organizuoto Konstitucijos testo nugalėtojų, laimėjusi LR  Seimo įsteigtą prizą ir apdovanota projekto vadovų PADĖKOS RAŠTU.
  • Vytautė Žukauskaitė (11 kl.) – apdovanota LR Seimo narės Dalios Kuodytės PADĖKOS RAŠTU už dalyvavimą moksleivių rašinių konkurse „Mano teisės ir pareigos“.
  • Mokyklos  komanda Dauguose Vlado Mirono gimnazijoje vykusiose  Alytaus rajono mokinių krepšinio varžybose iškovojo III vietą. Geriausiu komandos žaidėju pripažintas Andrius Čižauskas 12 a kl.).
  • Linas Grajauskas (11 kl.) apdovanotas diplomu už sėkmingą dalyvavimą Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos ir Atlanto Sutarties Lietuvos Bendrijos (LATA) organizuotoje stovykloje.
  • Andrius Čižauskas (12a kl.) ir Martynas Valūnas (12a kl.) – Druskininkų „Ryto” gimnazijoje vykusio Alytaus apskrities jaunųjų matematikų kūrybinių darbų konkurso II vietos laimėtojai 9-12 klasių grupėje. Druskininkų savivaldybės administracijos švietimo skyriaus padėka apdovanota juos rengusi mokytoja metodininkė Marytė Zenkevičienė.
  • Ramunė Valūnaitė (10 kl.) ir Rytis Kančys (10 kl.) šalies vaikų ir jaunimo fotografijų parodoje „Žemės spalvos”, skirtoje Tarptautinei akcijai „Išvalykime pasaulį”, apdovanoti pagyrimo raštais už meniškas nuotraukas.
  • Indrė Eimanavičiūtė (9a kl.) ir Justinas Kuncevičius (9a kl.) laimėjo antrąsias vietas , Simne vykusioje policijos ir visuomenės šventėje organizuotame baudų mėtymo konkurse.

PASIEKIMAI 2010-2011 MOKSLO METAIS

  • Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro akcijoje „Laiškai metantiesiems rūkyti” iš  243 parašytų laiškų antroji vieta atiteko Austėjai Žukauskaitei, (6 kl.), trečioji vieta skirta Dovilei Abromaitytei (4 kl.), speciali nominacija: „Už bendrumo jausmą” – šešiolikai mūsų mokyklos 8a klasės mokinių.
  • Rytis Kančys (9 kl.) – Lietuvos  mokinių 23-osios geografijos olimpiados 9-10 klasių grupės rajoninio turo 2 vietos laimėtojas.
  •  Eglė Žilinskaitė (1b kl.) – trečiojo  Dzūkijos regiono vaikų ir moksleivių liaudies kūrybos atlikėjų konkurso „Šalcinėlis-2011” pasakotojų grupės 2 vietos laimėtoja B kategorijoje.
  • Kamilė Valvonytė (1b kl.) – trečiojo  Dzūkijos regiono vaikų ir moksleivių liaudies kūrybos atlikėjų konkurso „Šalcinėlis-2011” pasakotojų grupės 2 vietos laimėtoja B kategorijoje.
  • 2 klasės mokiniai konkurse „Saugus kelias ir aš“  už kolektyvinį darbą „Saugūs keliai“, laimėjo VĮ „Alytaus regiono keliai“ įsteigtą prizą – vienos dienos išvyką po Lietuvą.
  • Rytis Kančys (9 kl.), – Lietuvos  mokinių 59-osios fizikos olimpiados 9 klasių grupės rajoninio turo 1 vietos laimėtojas.
  • Donatas Žvirblis (12 kl.) – istorijos olimpiados „Lietuvos valstybės sienų ir ploto raida XIII-XX a.” 3 vietos rajono etape laimėtojas .
  • Neringa Marcinkevičiūtė (11 b kl.) Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuotame laiško konkurse apie ŽIV ir AIDS „Aš primenu tau, brangus mano drauge,…” laimėjo prizinę vietą.
  • Vytautė Žukauskaitė (10 a kl.) Lietuvos mokinių 44 biologijos olimpiados 10 klasių grupėje laimėjo 2 vietą.
  • Vilija Krupavičiūtė (11 a kl.), Rugilė Valvonytė (11 b kl.) ir  Martynas Dimša (10 a kl.) apdovanoti Alytaus rajono savivaldybės mero Padėkos raštais už laimėtas prizines vietas dalykinėse olimpiadose ir sporto varžybose.
  • Martynas Dimša (10a kl.) Alytaus apskrities baudų metimo turnyre „Oranžinis kamuolys” savo amžiaus grupėje laimėjo 3 vietą.
  • Gauta Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti padėka mokytojai Zitai Rutkauskienei už renginio „Tolerancijos apyrankė” koordinavimą.

PASIEKIMAI 2009-2010 MOKSLO METAIS

  • Austėja Žukauskaitė (7 kl.) tarptautiniame internetiniame (online) lietuvių kalbos konkurse „GINTARO KELIAS 2009-2010” užėmė 4 vietą, Agnė Dimšaitė (7 kl.) – 6 vietą.
  • Mokykla gavo Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministro PADĖKOS RAŠTĄ už kūrybinės minties ir gamtosaugos idėjų plėtotę pavasario floros išsaugojimo akcijoje „Plukė-2010” bei aktyvų dalyvavimą šalies vaikų ir jaunimo ekologiniame projekte „Gamta šalia mūsų”.
  • Margarita Vaitkevičiūtė  (8 kl.) ir Kristina Radziukynaitė (10b) apdovanotos Lietuvos jaunųjų gamtininkų centro PAGYRIMO RAŠTAIS už darbų kokybę, kūrybiškumą, originalumą ir techniškumą pavasario floros išsaugojimo akcijoje „Plukė-2010” bei aktyvų dalyvavimą šalies vaikų ir jaunimo ekologiniame projekte „Gamta šalia mūsų”.
  • Povilas Gražulis (12 kl.) 2010 metų Lietuvos fizikos olimpiados Alytaus raj. I vietos laimėtojas.
  • Austėja Žukauskaitė  (5 kl.) XII respublikinės 4-5 klasių mokinių matematikos olimpiados IV vietos laimėtoja.
  • Robertos Kavaliauskaitės (7a kl.) darbas Tarptautiniame jaunimo epistolinio rašinio konkurse pripažintas geriausiu Alytaus rajone.
  • Jolita Abeciūnaitė (12 kl.) rašinių konkurse  „Lietuvos vardas pasaulio žemėlapyje”, skirtame Lietuvos vardo tūkstantmečiui paminėti, Alyatus rajone 10-12 klasių mokinių amžiaus grupėje  laimėjo I vietą. Dovilė Abromaitytė (3 kl.) 1-4 klasių mokinių amžiaus grupėje laimėjo II vietą.
  • Rugilė Valvonytė (10b kl.) Alytaus rajono dailės olimpiados II vietos laimėtoja.
  • Angelei Narkunienei, pradinių klasių mokytojai metodininkei, Algimantui Dabašinskui, muzikos mokytojui metodininkui ir Eugenijai Baltrukevičienei, tikybos mokytojai metodininkei, pareikštos Alytaus rajono švietimo ir pedagoginės psichologinės pagalbos centro PADĖKOS už parengtą medžiagą rajoniniam metodinių darbų konkursui, skirtam Lietuvos vardo 1000-mečio paminėjimui.
  • Mokyklos komanda Lietuvos seniūnijų mokyklų futbolo žaidynėse  „Ežiogolas” 8-10 klasių mokinių amžiaus grupėje Alytaus rajone laimėjo II vietą.
  • Mokyklos komanda Alytaus rajono mokinių lengvosios atletikos rungčių varžybose vidurinių mokyklų tarpe  laimėjo III vietą.
  • Povilas Gražulis (12  kl.) – 48-osios chemijos olimpiados 12 klasių grupės rajoninio turo II vietos laimėtojas.
  • Mokyklos komanda Alytaus rajono moksleivių sporto žaidynių krepšinio varžybose laimėjo I vietą.
  • Kristina Radziukynaitė (10B kl.) lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados 9-10 klasių grupėje rajono etape laimėjo III vietą.
  • Greta Kuncevičiūtė (12 kl.) lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados 11-12 klasių grupėje rajono etape laimėjo III vietą.
  • Martynas Dimša (9a kl.) Lietuvos mokinių 43-osios biologijos olimpiados 9 klasių grupėje rajoniniame ture laimėjo I, Vytautė Žukauskaitė (9a kl.) III vietą.
  • Mokyklos komanda rajoninėse jaunučių repšinio varžybose laimėjo III vietą.
  • Povilas Gražulis (12 kl.) 59-osios matematikos olimpiados 9-12 klasių rajoninio etapo I vietos laimėtojas, Vilija Krupavičiūtė (10a kl.) – II vietos laimėtoja.

PASIEKIMAI 2008-2009 MOKSLO METAIS

  • Abiturientai Eglė Kazlauskaitė ir Žilvinas Kazlauskas valstybinio istorijos egzamino gavo aukščiausius (100 balų) įvertinimus.
  • Mokykla – Integruoto ugdymo akcijos „Plukė 2009“ nugalėtoja. 3 kl. mokinys Svajūnas Navickas – nugalėtojas mokinių tarpe.
  • Greta Kuncevičiūtė ir Julita Palepaitė (11 kl.) – konkurso ,,Lietuvos kovų už laisvę bei netekčių istorija” (rašinys) antrojo – rajono – etapo I vietos laimėtojos.
  • Penkiolika 8a ir 12 klasės mokinių – tarptautinės Veiksmo savaitės renginio – knygos „Kas skaito, rašo …“ kūrėjai, apdovanoti organizatorių padėkos raštais.
  • 3 klasės mokinys Svajūnas Navickas – 15-ojo „Poezijos pavasarėlio“ laureatas (už gražiausią eilėraštį apie Tėvynę, Žemę, gamtą).
  • 4a klasės mokinė Agnė Dimšaitė – Lietuvos jaunųjų gamtininkų centro organizuotos Tarptautinės vaikų ir jaunimo gamtosaugos akcijos „Aš noriu gyventi“ prizininkė.
  • 6-9 klasių mokinių rinktinė laimėjo II vietą Alytaus r. vidurinių mokyklų berniukų krepšinio varžybose. Martynas Dimša (8a kl.) – naudingiausias varžybų žaidėjas.
  • Mokykla pateko į aktyviausių respublikinio projekto ,,Drąsinkime ateitį” dalyvių 100-ką.
  • Evelina Peleckaitė (12 kl.) – Sausio 13-osios rašinių konkurso laimėtoja (projektas „Drąsinkime ateitį“).
  • Donatas Raulynaitis (12 kl.) rajoniniame matematikos olimpiados turnyre iškovojo I vietą, Eglė Kazlauskaitė (12 kl.) – II vietą. Inga Gražulytė (5 kl.) – rajoninės matematikų olimpiados I vietos laimėtoja, Domantė Žukauskaitė (5 kl.) – III vietos laimėtoja.
  • Rūta Praleikaitė (8a kl.) laimėjo II vietą Alytaus apskrities mokinių prevenciniame renginyje-varžybose ,,Vietoj gatvės – krepšinis” (baudų mėtymas).
  • Greta Jazukevičiūtė (9b kl.) laimėjo II vietą Alytaus apskrities mokinių baudų mėtymo turnyre ,,Oranžinis kamuolys”.
  • Edgaras Žilinskas (11 kl.) – geriausias 2009 metų rajono vaikinų krepšinio varžybų komandos žaidėjas.
  • III vieta Alytaus r. mokinių sporto žaidynių šaškių varžybose (Viktorija Urbanavičiūtė 12 kl., Martynas Dimša 8a kl., Edgaras Vižlenskas 8a kl.).
  • III vieta Alytaus r. mokinių sporto žaidynių krepšinio 3×3 varžybose (D. Jonauskas 10b kl., A. Čižauskas 9a kl., M. Dimša 8a kl.).
  • Rugilė Valvonytė (9b kl.) laimėjo Alytaus r. savivaldybės  visuomenės sveikatos biuro diplomą už prevencinį rašinį „Aš galiu viską nugalėti“.
  • 10b kl. mokinės Jolita Abeciūnaitė, Rūta Vansauskaitė ir Ieva Balevičiūtė – rajono mokinių konferencijos „Mes – Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ dalyvės. Pranešimas „Pilietiškumo ugdymas Miroslavo vidurinėje mokykloje“.
  • I vieta Alytaus r. mokinių sporto žaidynių šachmatų varžybose (Eglė Kazlauskaitė 12 kl., Žilvinas Kazlauskas 12 kl., Donatas Raulynaitis 12 kl.).
  • Kristina Radziukynaitė ir Rugilė Valvonytė (abi 9b kl.) rajono dailės olimpiadoje laimėjo II vietą.
  • 46 mokiniai dalyvavo tarptautiniame matematikų konkurse ,,Kengūra“ (tradicinė mokyklos Tiksliukų – realiukų savaitė). Inga Gražulytė (5 kl.) užėmė I, Domantė Žukauskaitė (5 kl.) II vietą, Tautvydas Gražulis (6 kl.) II vietą, Martynas Dimša, (8 kl.) I vietą Alytaus rajono mokinių tarpe.
  • Karolina Vaitkevičiūtė (4b kl.) – respublikinio tarmiškos kūrybos konkurso I etapo nugalėtoja. Neringa Freitakaitė (4b) – respublikinio tarmiškos kūrybos konkurso dalyvė, apdovanota specialiu diplomu kaip jauniausia konkurso dalyvė.
  • Respublikiniame matematikų konkurse ,,Eruditus” dalyvavo 55 mokyklos mokiniai (2000 dalyvių). Inga Gražulytė (5 kl.) pateko į geriausiųjų 50-tuką.
  • Lietuvos Respublikos mokyklų lietuvių kalbos internetiniame konkurse ,,Gintaro kelias 2008-2009” dalyvavo 43 mokyklos mokiniai,  8 iš jų užėmė 5-10 vietas (iš 7000 dalyvių).