2023–2024 M. M. PEDAGOGINIŲ DARBUOTOJŲ VARDINIS | |||
Eil. Nr. | Pavardė, vardas | Pareigos, kategorija | |
1 | Andruškevičienė Inga | socialinė pedagogė, mokytoja; socialinės pedagogės kvalifikacinė kategorija, etikos mokytoja | |
2 | Arbutavičius Eimutis | mokytojas; fizikos mokytojas metodininkas | |
3 | Asakavičienė Aušra | mokytoja; kūno kultūros mokytoja metodininkė, technologijų vyr. mokytoja | |
4 | Baciuškaitė Auksė | mokytoja; anglų kalbos vyr. mokytoja | |
5 | Cilciūtė Violeta | auklėtoja; vyr. auklėtojos kvalifikacinė kategorija | |
6 | Čiupienė Gintarė | auklėtoja; karjeros specialistė; auklėtojos kvalifikacinė kategorija, karjeros specialistės kvalifikacinė kategorija | |
7 | Dovda Miroslav | mokytojas; tikybos mokytojas | |
8 | Gavėnienė Brigita | priešmokyklinio ugdymo pedagogė, mokytoja; priešmokyklinio ugdymo pedagogė, geografijos mokytoja | |
9 | Gelažauskienė Aldona | mokytoja; matematikos mokytoja metodininkė | |
10 | Gražulienė Laimutė | mokytoja; pradinių kl. mokytoja metodininkė | |
11 | Gražulienė Sonata | direktorė; etikos vyr. mokytoja | |
12 | Gudaitis Saulius | mokytojas; dailės mokytojas metodininkas, technologijų vyr. mokytojas | |
13 | Kančienė Reda | mokytoja; chemijos vyr. mokytoja, biologijos mokytoja metodininkė | |
14 | Krisiulevičienė Aldona | mokytoja; lietuvių k. vyr. mokytoja | |
15 | Kuncevičienė Aurelija | mokytoja; pradinių kl. mokytoja metodininkė | |
16 | Kuncevičienė Irma | grupės mokytoja; auklėtojos kvalifikacinė kategorija | |
17 | Matonienė Irena | mokytoja; matematikos vyr. mokytoja | |
18 | Milienė Nijolė | mokytoja; lietuvių k. mokytoja metodininkė | |
19 | Narauskienė Elvina | logopedė; logopedė metodininkė | |
20 | Poženčienė Eugenija | auklėtoja; vyr. auklėtoja | |
21 | Radvilavičiūtė Živilė | priešmokyklinio ugdymo pedagogė, mokytoja; priešmokyklinio ugdymo pedagogė, biologijos vyr. mokytoja | |
22 | Rauličkienė Ingrida | mokytoja; kūno kultūros mokytoja metodininkė | |
23 | Ribinskienė Danguolė | mokytoja; rusų kalbos vyr. mokytoja | |
24 | Rutkauskienė Zita | mokytoja; istorijos vyr. mokytoja | |
25 | Savulionienė Reda | mokytoja, specialioji pedagogė; dorinio ugdymo (tikybos) mokytoja metodininkė; specialiosios pedagogės kvalifikacinė kategorija | |
26 | Stankevičė Diana | mokytoja; pradinių kl. vyr. mokytoja | |
27 | Stankevičiūtė Onutė | mokytoja; anglų kalbos vyr. mokytoja | |
28 | Staškevičė Agnė | mokytoja; šokio mokytoja | |
29 | Sujetienė Asta | mokytoja, auklėtoja; muzikos vyr. mokytoja, auklėtojos kvalifikacinė kategorija | |
30 | Šeimienė Irena | mokytoja; lietuvių k. vyr. mokytoja | |
31 | Turčinavičius Egidijus | mokytojas; informacinių technologijų mokytojas metodininkas, fizikos mokytojas | |
32 | Vaikšnorienė Renata | mokytoja; pradinių kl. mokytoja metodininkė | |
33 | Valvonienė Jolanta | auklėtoja; vyr. auklėtoja | |
34 | Žilinskienė Rasa | direktoriaus pavaduotoja ugdymui; mokytoja; geografijos vyr. mokytoja |
Informacija paruošta 2023-11-09