ŽIEMOS PASLAPTYS

Ir maži, ir dideli laukia didžiųjų metų švenčių – Kalėdų. Kad švenčių laukimas teiktų džiaugsmo mažiesiems Miroslavo gimnazijos ikimokyklinukams ir jų tėveliams, kiekviena ugdymo įstaigos erdvė pasipuošė ugdytinių ir ugdytojų darbeliais. Labiausiai vaikučiai džiaugėsi gruodžio 8 dieną įžiebta spindinčia eglute. Jos šviesa, grožis paskatins visus praleisti laiką prasmingai, įdomiai, turiningai ir suvienys organizuojant kūrybinių darbų parodėlę ,,Mes nulipdėm senį besmegenį“. Kiekvieną dieną vaikų ir suaugusių akis džiugins spindinti eglutė ir seniai besmegeniai, pagaminti iš įvairiausių medžiagų. Žiema – žavingas metų laikas: gamtos pokyčiai, advento laikotarpis, švenčių laukimas, todėl linkime visiems šį ypatingą laiką praleisti prasmingai ir turiningai.

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Jolanta Valvonienė

« 14 »