NUOTOLINĖ PAŽINTIS SU VILNIUMI

Gruodžio 1 dieną 2 klasės mokiniai lietuvių kalbos pamokos metu dalyvavo Vilniaus 700 metų jubiliejaus proga organizuotoje nuotolinėje edukacijoje/ekskursijoje „Vilnius tavo kuprinėje“.
Antrokai, pasitelkę vaizduotę, kėlėsi per skirtingus šimtmečius nuo miesto įkūrimo XIV a. iki XXI a. Gidės mokinius vedžiojo siauromis Vilniaus gatvelėmis, supažindino su svarbiais istoriniais pastatais, parodė jaukius senojo Vilniaus kiemelius, papasakojo įdomių faktų apie Vilnių ir jo įkūrimą, parodė ypatingų, paprastam turistui nepastebimų vietų ir detalių.
Antrokai susipažino su žibintininko profesija, išgirdo iš praeities skambinusio Vilniaus katedros architekto balsą, atliko praktines užduotis.
Įdomūs pasakojimai ir kūrybinės veiklos atskleidė vaikams Vilniaus ir jį kūrusių žmonių istorijas.

Mokytoja Laimutė Gražulienė

« 7 »