PRIEŠŠVENTINIS ANTROKŲ GYVENIMAS!

Prasidėjus Adventui, į klasę atėjo mokinės Emilijos mama ir padovanojo savo rankomis nupintą puošnų Advento vainiką. Taip antroje klasėje prasidėjo rytmečiai, pakvietę vaikus šiek tiek stabtelti, išsiaiškinti, ką reiškia žodis Adventas, kokia šio laikotarpio reikšmė ir prasmė. Mokiniai patys skaitė ir klausėsi skaitomų pamokančių istorijų apie draugystę, dosnumą, pareigingumą. Sužinojo, kas yra pasninkas, ką veikdavo protėviai Advento laikotarpiu. Vaikai stengėsi daryti gerus darbus klasėje ir savo aplinkoje, mokėsi turimomis gėrybėmis dalintis su šalia esančiu ar stokojančiu. Gruodžio 22 dieną mokiniai išklausė paskutinį Advento rytmečio pasakojimą ir darė prakartėlę. Vyresnieji draugai, 8 klasės mokiniai, papasakojo apie LRK ir kodėl verta daryti gerus darbus. Paskui į antros klasės kabinetą susirinko tėveliai ne tik paklausyti antrokų deklamuojamų eilėraščių, dainelių, grojamų melodijų, bet ir patys suorganizavo vaikams Kalėdinę staigmeną. AČIŪ Emilijos mamai Ievai Marcinonienei už puikią edukaciją, kurios metu vaikai sužinojo, iš ko gaminamas šokoladas, ragavo kakavos pupelių, sužinojo natūralių saldumynų sudėtį, pasigamino sveikuoliškus skanėstus, juos susipakavo į dėžutes ir pačių pasigamintą dovaną išsinešė į namus. Vaikams edukacija labai patiko, nes buvę klasėje tėveliai dirbo kartu su vaikais! Nuoširdus AČIŪ Renatai Vengrauskienei už pagamintą Kalėdinę dekoraciją-namelį, kuris jau puikuojasi gimnazijos vestibiulyje. Ačiū Tėveliams už suteiktą galimybę vaikams apsilankyti Dainavos kino teatre Alytuje ir stebėti filmą ,,Titina Šiaurės ašigalyje“. Ypatingos emocijos užliejo vaikus, kai pamatė Rotušės aikštėje Kalėdinę karuselę ir galėjo pramogauti tiek, kiek norėjo! Buvo sunku išsiskirti – vis kartojosi nuoširdūs apsikabinimai ir patys gražiausi linkėjimai artėjančių Šventų Kalėdų proga. Esu dėkinga 2 klasės mokinių tėveliams už bendrystę, už paskatinimą ir įvairių iniciatyvų palaikymą! Tikiuosi, kad visi linkėjimai išsipildys ir visi tapsime stipria, tvirta klasės bendruomene.

Mokytoja Laimutė Gražulienė

« 23 »