PROJEKTAS „LAIŠKO KELIONĖ“

Gruodžio mėnesį 2 klasės mokiniai vykdė projektą ,,Laiško kelionė“. Antrokai mokėsi rašyti laišką ir Kalėdinį sveikinimą, susipažino su sąvokomis ,,siuntėjas“ ir ,,gavėjas“. Susikaupę rašė laiškus Kalėdų Seneliui, mokėsi užrašyti ant voko adresą. Gruodžio 19 dieną pas antrokus į klasę atvyko Lietuvos pašto vyr. laiškininkas Kasparas Burbulevičius. Jis vaizdžiai papasakojo mokiniams apie laiško kelionę, vaikai ant vokų priklijavo pašto ženklus, sužinojo, kad korespondencija turi kodą, kad siuntos žymimos lipdukais, patys turėjo galimybę pasijusti Lietuvos pašto darbuotojais!
Tikimės, kad antrokų parašyti laiškai prieš šventas Kalėdas pasieks adresatą!

Mokytoja Laimutė Gražulienė

« 5 »

IVG KLASĖS MOKINIAI STEAM CENTRE

Gruodžio 19 d. IVg klasės mokiniai, lydimi mokytojos Redos Kančienės, vyko į Alytaus kolegijos STEAM centrą. Dalis mokinių biologijos ir chemijos laboratorijoje dalyvavo užsiėmime ,,Pamatyk DNR, ištirk ją ir sužinosi, kur pradingo septyntaškė”, kurį vedė metodininkė dr. Dalia Šablevičienė.
Kiti mokiniai fizikos ir inžinerijos laboratorijoje dalyvavo užsiėmime ,,Srovės stiprio matavimas ampermetru, naudojant ELECTRONIC SNAP CIRCUITS rinkinį”, kurį vedė metodininkė B.Rakauskienė. Mokiniai atliko įvairius bandymus, susipažino su moderniais tyrimo metodais, pagilino biologijos ir fizikos mokslų žinias, patobulino tiriamųjų darbų įgūdžius.

Mokytoja Reda Kančienė

« 8 »