NEPAMOKINIO UGDYMO DIENA „ŠVENČIŲ BELAUKIANT“

Gruodžio 22 diena prasidėjo Adventiniu rytmečiu su klasių auklėtojomis. Vėliau vyko įvairios veiklos klasėse. Mokiniai kūrė Kalėdinius sveikinimus, kurie papuošė vieną iš mokyklos erdvių. Daug išmonės ir kūrybiškumo pareikalavo užduotis sukurti įsivaizduojamo miestelio namelius. Gimnazijos teritorijoje įsikūrė tikrai įspūdingi statiniai: čia ir bažnyčia, ir koplytėlė, ir prabangūs namai bei kuklūs namukai!
Kalėdiniai klasių pasirodymai „Dešimtmečiai“– pati įspūdingiausia, nuotaikingiausia dienos dalis. IIg klasė kvietė pakeliauti po skirtingus laikmečius, kuriuos pristatė 5-8 klasių ir Ig-IVg klasių mokiniai. Visų pastangos buvo pastebėtos: atidi komisija kiekvienai klasei įteikė specialias nominacijas. Išsiskyrėme prieš mokinių atostogas tikrai geros nuotaikos!

Mokytoja Nijolė Milienė

« 27 »