IŠVYKA Į KARO MUZIEJŲ

Spalio 14 dieną 4 klasės mokiniai su mokytoja Laimute Gražuliene lankėsi Kaune. Pagal kultūros paso renginių programą dalyvauta Vytauto Didžiojo karo muziejaus edukaciniuose užsiėmimuose „Jaunasis karvedys“ ir ,,Lituanicos“ skrydis per amžius atminty“.

Dalyvaudami edukacijoje ,,Jaunasis karvedys“, mokiniai nusikėlė į tolimuosius viduramžius, kuomet Lietuvos valstybę nuo priešų saugojo galingose pilyse įsitvirtinę karvedžiai. Specialiai parengtame makete pastatė stiprią pilį ir parengė ją gynybai. Visi išdrįso paimti į rankas kalaviją, pasimatavo kario drabužius, o užsidėję šalmą tapo tikrais viduramžių karvedžiais.

,,Lituanicos“ memorialinėje salėje praplėtė žinias apie Stepono Dariaus ir Stasio Girėno skrydį, pamatė lėktuvo nuolaužas, lakūnų drabužius, jų asmeninius daiktus, apdovanojimus. Mokiniai įtvirtino žinias žaisdami interaktyvų žaidimą ,,Skrydis per Atlantą“.

Visiems ketvirtokams išvyka labai patiko!

Mokytoja Laimutė Gražulienė