MOKYTOJŲ DIENA 2021

Spalio 5-ji, Tarptautinė mokytojų diena, prasidėjo nuo jaukaus šurmuliuko vos tik įžengus pro gimnazijos duris: žvaigždžių-mokytojų takas, vyriausiųjų gimnazistų sveikinimai ir įteiktos gėlės, rodos, kasmetinė tradicija, tačiau taip puikiai nuteikianti šventei. Ir nors dėl sudėtingos pandeminės situacijos teko atsisakyti galimybės rimtai IVg ir IIIg klasių mokiniams pasimatuoti mokytojo profesiją, dvi pamokas mokiniai, turintys Galimybių pasą, galėjo padirbėti mokytojais.

Gimnazijos mokytojus pasveikinti atvyko ir svečių: Alytaus rajono mero dovanas, sveikinimus, padėkas perdavė jo patarėja Dalia Paulauskaitė, sveikino ir rajono tarybos narys Marius Jasaitis bei laikinai einantis Miroslavo seniūno pareigas Vladas Čeponis. Septyni gimnazijos mokytojai (Violeta Cilciūtė, Jolanta Valvonienė, Aurelija Kuncevičienė, Auksė Baciuškaitė, Justina Krisiulevičiūtė, Irena Matonienė, Elvina Narauskienė) gavo gimnazijos direktorės Sonatos Gražulienės Padėkas. Švietimo, mokslo ir sporto ministrės Padėka įteikta mokytojai Redai Kančienei, Alytaus rajono savivaldybės mero Padėka – Aušrai Asakavičienei. Ingrida Rauličkienė gavo Padėką, pasirašytą Švietimo, mokslo ir sporto ministrės, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentės ir Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacijos prezidentės. Džiaugiamės kolegių darbo įvertinimu!

Kasmet būna labai laukiama mokytojams suorganizuota pamoka, kai tikrą savo išmonę ir kūrybiškumą pademonstruoja dvyliktokai. Į kelionę lėktuvu po pasaulį pakvietę paskraidyti mokytojus, mokiniai surengė jiems tikrą žinių patikrą, kai reikėjo tikrai parodyti įvairias kompetencijas.

Kaip miela buvo matyti tiek daug besišypsančių mokinių, nešinų gėlėmis. Jų pasakyti sveikinimo žodžiai visada būna mielai išgirsti ir priimti. Džiugu, kad gimnazijos bendruomenės narių veidus puošusios medicininės kaukės nesutrukdė sukurti šventinės nuotaikos ir nutiesti kelią iš širdies į širdį

Mokytoja Nijolė Milienė