RUDENS GROŽIS SKATINA KURTI

Rudenėlis – turtingas metų laikas, kuris žavus dėl spalvotų lapų gausos, išaugintų daržovių derliaus, rudenėjančios gamtos bei besikeičiančio ir nenuspėjamo oro. Kiekviena akimirka, praleista lauke, vaikams leidžia viskuo grožėtis, sužinoti ir rinkti tai, kas nukritę, kas šnara ir žavi, kas vilioja ir auga, kas skaniausia.

Ikimokyklinio ugdymo skyriaus ,,Kiškučių“ ir ,,Ežiukų“ grupių ugdytiniai rudenį leidžia linksmai ir kūrybingai. Viena iš įdomiausių veiklų – kepurėlių iš surinktų rudens gėrybių, (gėlių žiedų, išaugintų daržovių) kūrimas linksmuoliams moliūgėliams! Vaikučiams talkino jų auklėtojos: E. Poženčienė, J. Valvonienė ir V. Cilciūtė.

Spalio 9-15 dienomis parodėlė ,,Rudeninė skrybėlaitė“ puoš Miroslavo ikimokyklinio ugdymo skyrių. Skrybėlaitėmis žavėsis patys vaikai ir jų tėveliai. Rudeninis grožis turtins mažųjų pažinimo pasaulį, skatins domėtis supančia aplinka, padės įvertinti ir saugoti gamtą.

Auklėtoja Jolanta Valvonienė