Dek, Olimpine ugnele, visų mūsų širdyse!

Rugsėjo 30 dieną gimnazijoje įgyvendintas „Olimpinės kartos“ projektas ,,Dek, Olimpine ugnele, visų mūsų širdyse!, kurį organizavo ir vykdė fizinio ugdymo mokytojos Ingrida Rauličkienė, Aušra Asakavičienė ir biologijos, chemijos mokytoja Reda Kančienė. Šis projektas turėjo būti įgyvendintas 2020 metais, bet dėl pandeminės situacijos Lietuvoje buvo perkeltas į šiuos mokslo metus.

7-8, I-IV gimnazijos klasių mokiniai trimis mokykliniais autobusais vyko į ,,Vilkės” golfo klubo aikštyną. Čia jie buvo supažindinti su golfo sporto šaka, žaidimo taisyklėmis, žaidimo technika. Kiekvienam teko galimybė išbandyti šį žaidimą ir netgi laimėti klubo įsteigtus prizus mini varžybose.

Išvykos pagrindinis tikslas buvo savęs kaip asmenybės tobulinimas, draugiškai besielgiant su kitais, gerbiant tiek draugą, tiek mokytoją, padedant silpnesniam, jaunesniam, jautresniam… Siekta parodyti, koks prasmingas vaikų patiriamas jų pastangomis pelnytas džiaugsmas, ką reiškia teigiamos emocijos, sveikas gyvenimo būdas.

Projekto ,,Dek, Olimpine ugnele, visų mūsų širdyse!“ rezultatas – uždegta Olimpinė ugnelė vaiko, kolegos širdyje, atnaujintas glaudesnis bendradarbiavimas ir bendravimas tarp mokinių ir mokytojų. Džiugu, jog mokiniai susipažino su nauja sporto šaka, sužinojo ir praplėtė akiratį apie dar vieną Olimpinę sporto šaką ir, žinoma, susipažino su galima nauja aktyvia veikla.

Vaikų patirtas džiaugsmas ir išgyventos pozityvios emocijos yra pats geriausias atlygis mokytojui. Tikėtina, kad Olimpinė ugnelė dar ilgai neužges mūsų gimnazijos vaikų širdyse!

Fizinio ugdymo mokytoja Ingrida Rauličkienė