„SPORTO FANŲ“ VEIKLŲ SEZONO UŽDARYMAS

     Per visus 2020-2021 mokslo metus programos „Jaunimas gali“ auklėtiniai iš Miroslavo gimnazijos mokėsi įveikti iškilusias gyvenimiškas kliūtis, atrasti stipriąsias komandos vertybes bei kuo dažniau išlipti iš savo komforto zonos. Jau trečius metus gyvuojanti „Sporto fanų“ komanda džiaugiasi, jog per šį sezoną ne tik drąsiai priėmė daugybę sportinių iššūkių, tačiau kartu dalyvavo įvairiuose konkursuose, tobulino savo socialinius įgūdžius… Bene nekasdieniškiausia patirtis – filmavimasis net keliose televizijos laidose.

     Nors karantinas gana stipriai pakoregavo komandos planus, tačiau nuolatos trenerės Ingridos Rauličkienės motyvuojamas jaunimas net ir nuotoliniu būdu turiningai leido laiką. Kūrėme įvairiausius filmukus, dalinomės prisiminimais, kartu įgyvendinome ne vieną kilusią idėją, dalyvavome programos „Jaunimas gali“ koordinatorių ZOOM platformoje organizuotuose susitikimuose su įkvepiančiais žmonėmis ir  šitaip tobulėjome bei brendome kaip įvairiapusiškesnės asmenybės.

    Birželio 22 dieną „Sporto fanų“ komanda šventė trečiojo sezono uždarymą. Kartu su trenere ėjome į  žygį, kuriame dalyvavo ir programos „Jaunimas gali“ atstovai: programos iniciatorius, Kazickų šeimos fondo atstovas iš JAV Peter Kazickas, programos direktorė Agnė Vertelkaitė, programos vadovas Arminas Vareika bei programos koordinatorė Aistė Baronaitė-Bertašienė. Žygiui tradiciškai pasirinkome Obelijos ežerą, iki kurio teko pėsčiomis įveikti penkis kilometrus. Kartu su programos atstovais bendravome, žaidėme įvairius žaidimus, aptarėme praėjusį sezoną bei programos svarbą kiekvienam iš mūsų.

     Atsisveikinome linkėdami vieni kitiems gražių ir saugių vasaros atostogų. Tikimės, kad kitą sezoną pasitiksime įprastu (kontaktiniu) būdu mokykloje. Nekantriai laukiame naujų iššūkių bei smagių susitikimų!

IIIg klasės mokinė Eglė Žilinskaitė