DALYVAUTA RESPUBLIKINIAME PROJEKTE

Gimnazija buvo įsijungusi į Respublikinį švietimo įstaigų KŪRYBINĮ PROJEKTĄ „MŪSŲ ŽEMĖ – TAI DIDELIS VIEŠKELIS, O MES, ŽMONĖS, KELIAUTOJAI“, kurį organizavo Širvintų r. Gelvonų gimnazija. Projektas skirtas tobulinti bei aktyvinti vaikų sveikatinimo, gamtosauginę ir kūrybinę savivoką. Mokiniai beveik tris mėnesius dalyvavo įvairiuose šio projekto etapuose: piešinių parodoje ,,Gamta mus teisia paslaptingai“, kūrybinėse dirbtuvėse ,,Paslapties džiaugsmas“(vadovė R. Kančienė), iššūkyje  kelionių gurmanams ,,Kelias – tai nuotykis“ (vadovė A. Asakavičienė).

Džiaugiamės dalyvavimu šiame kūrybiniame projekte, nes tai skatina ieškoti, atrasti, pažinti, kurti, bendrauti …

Dėkojame projekto koordinatorei  Gelvonų gimnazijos direktorei Sondrai Bartulienei ir projekto globėjai Širvintų rajono merei Živilei Pinskuvienei.

Mokytoja Reda Kančienė

BIRŽELIO 14-OSIOS MINĖJIMAS

Miroslavo gimnazijos moksleiviai, vadovaujami istorijos mokytojos Zitos Rutkauskienės, paminėjo Gedulo ir vilties dieną. Šiais metais pilietinės akcijos simbolis – ,,Gyvybės medis”. Žmonės, kurie prieš 80 metų buvo ištremti iš savo gimtųjų namų, neteko ne tik savo daiktų, asmeninio gyvenimo, bet prarado ir ryšį su gamta, kuri nuo seno siejo lietuvį.

Birželio 14-ąją 3 klasės mokiniai ypač aktyviai dalyvavo pilietinėje iniciatyvoje ,,Gyvybės medis”. Trečiokai skaitė politinių kalinių ir tremtinių atsiminimus, žiūrėjo filmuotą medžiagą apie tremtį, klausėsi ir mokėsi tremtinių dainų, iš popieriaus kūrė Gyvybės medį.

Taip mokiniai pagerbė buvusius tremtinius ir lagerių vargus patyrusius žmones.

Informaciją pateikė mokytojos Zita Rutkauskienė ir Laimutė Gražulienė

AKCIJA ,,BŪK SAUGUS, MOKINY!” TĘSIASI

Miroslavo gimnazija dalyvauja prevencinėje akcijoje ,,Būk saugus, mokiny!”, kurią organizuoja Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos.

Birželio 9 dieną 8 klasės mokiniai išklausė paskaitą apie gaisrus bei buvo supažindinti su ugniagesio-gelbėtojo profesija. Paskaitą skaitė Alytaus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyresnysis inspektorius Povilas Armanavičius.

Mokytoja Ingrida Rauličkienė