DALYVAUTA RESPUBLIKINIAME PROJEKTE

Gimnazija buvo įsijungusi į Respublikinį švietimo įstaigų KŪRYBINĮ PROJEKTĄ „MŪSŲ ŽEMĖ – TAI DIDELIS VIEŠKELIS, O MES, ŽMONĖS, KELIAUTOJAI“, kurį organizavo Širvintų r. Gelvonų gimnazija. Projektas skirtas tobulinti bei aktyvinti vaikų sveikatinimo, gamtosauginę ir kūrybinę savivoką. Mokiniai beveik tris mėnesius dalyvavo įvairiuose šio projekto etapuose: piešinių parodoje ,,Gamta mus teisia paslaptingai“, kūrybinėse dirbtuvėse ,,Paslapties džiaugsmas“(vadovė R. Kančienė), iššūkyje  kelionių gurmanams ,,Kelias – tai nuotykis“ (vadovė A. Asakavičienė).

Džiaugiamės dalyvavimu šiame kūrybiniame projekte, nes tai skatina ieškoti, atrasti, pažinti, kurti, bendrauti …

Dėkojame projekto koordinatorei  Gelvonų gimnazijos direktorei Sondrai Bartulienei ir projekto globėjai Širvintų rajono merei Živilei Pinskuvienei.

Mokytoja Reda Kančienė