MŪSŲ MOKINĖ – TARPTAUTINIO KONKURSO LAUREATĖ

30-tasis tarptautinis vaikų piešinių konkursas „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“ – tai Panevėžio gamtos mokyklos organizuotas konkursas, kuriame dalyvauja vaikai iš įvairių pasaulio šalių (pavyzdžiui, Baltarusijos, Lenkijos, Slovėnijos, Švedijos, Vokietijos, Indijos ir kt.). Šiemet Miroslavo gimnazijos jaunieji menininkai, paraginti dailės mokytojo Sauliaus Gudaičio, irgi nusprendė išbandyti savo jėgas. Konkursui buvo atrinkti ir išsiųsti šių mokinių darbai: Milašiaus Roko (5kl.), Bucevičiūtės Orianos (5kl.), Matukonytės Gabrielės (8kl.), Valūnaitės Gretos (9kl.) ir Januškauskaitės Rugilės (IIIg kl.) Konkurso tikslas – ugdyti jaunąjį kūrėją, kuriam Gamta yra kaip pagrindinis ir svarbiausias kūrybinio įkvėpimo šaltinis. Visa tai atspindėjo jaunųjų autorių darbuose. Įdomu tai, kad 2021 metais buvo pateikti net 1203 darbai iš 10-ties pasaulio šalių. Smagu, kad Miroslavo gimnazijos IIIg klasės mokinė Rugilė Januškauskaitė tapo konkurso laureate, tai liudija gautas diplomas. Sveikiname gimnazistę, džiaugiamės jos pasiekimu.

Mokytojas Saulius Gudaitis