KAZIUKO MUGĖ

Kovo 8 dieną gimnazijoje šurmuliavo KAZIUKO MUGĖ. Prekiautojai stebino savo išradingumu ir siūlomų prekių gausa, tad rinktis tikrai buvo iš ko. Čia buvo rankų darbo gaminių, įvairių kepinių ir kitų skanumynų… Mugės lankytojus stebino spragėsių mašina, todėl buvo galima įsigyti ką tik spragintų kukurūzų. Nors mugėje netrūko prekiautojų, tačiau aktyviausi buvo pradinių klasių mokiniai. Džiugu, kad jiems talkino tėveliai. Šventėje gausu buvo ir pirkėjų, kurie ragavo, derėjosi, pirko, gyrė skanėstų gardumą bei jų pateikimą. Visi išsiskirstė patenkinti – vieni pardavę, kiti nusipirkę. Džiugu, kad tokie renginiai skatina mokinių aktyvumą, bendruomeniškumą, ugdo verslumo įgūdžius bei bendravimo kultūrą, vienija visą gimnazijos bendruomenę.

Kaziuko mugės organizatorė mokytoja Brigita Gavėnienė

« 8 »