TALENTAI LIETUVAI – KOVO 11-AJAI PAMINĖTI

Šiemet Lietuva švenčia 34-ąsias Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos metines. 1990 m. kovo 11 d. Aukščiausioji Taryba-Atkuriamasis Seimas priėmė Nepriklausomybės Atkūrimo Aktą. Ši kiekvienam lietuviui svarbi diena mūsų gimnazijoje paminėta kovo 7 dieną renginiu TALENTAI LIETUVAI. Šokis, daina ir kartu išgyventi jausmai susijungė į vieną bendrą emociją: Lietuvai, apie Lietuvą liejosi žodžiais tiek iš pirmoko, tiek iš dvyliktoko lūpų ir širdies… Mokytojos Renatos Vaikšnorienės vadovaujamos linijinių šokių studijos „Katutės“ šokėjai įspūdingu šokiu pradėjo renginį. Vėliau skambėjo labai įvairios dainos: štai muzikos būrelio „Muzikos garsai“ pirmos klasės mokiniai atliko dainą „Mano Lietuva“; antrokai dainavo kūrinį „Nupiešiu Lietuvą“, penktokai –  „Žemėje Lietuvos“, šeštokai sudainavo populiariąją dainą „Laisvė“, o būrelio „Muzikos garsai“ ketvirtos klasės mokinės atliko dainą „Mano Lietuva“. „Aš tikrai myliu Lietuvą“, – teigė septintokai, o aštuntokai dainavo kūrinį „Mano namai“, Ig klasė atliko „Tris milijonus“, IIg – „Mano kraštas“, IIIg – „Lietuva“. Sudainuoti Lietuvą (daina „Sudainuosime Lietuvą“) šventės pabaigoje pakvietė IVg klasės mokiniai, kurie pasirodymą paįvairino specialiu filmuku, priminusiu buvusius gimnazijoje renginius, skirtus valstybės šventėms paminėti. Beje, visa salė buvo ir atlikėjai, ir žiūrovai – taip aktyviai vieni kitus palaikė.
Pagrindinė šventės organizatorė – muzikos mokytoja Asta Sujetienė. Visų klasių mokinius rengė bei konsultavo jų mokytojai, auklėtojai. Padėkas klasėms įteikė gimnazijos direktorė Sonata Gražulienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Žilinskienė. Išėjome iš šventės savo širdyse atradę dar daugiau vietos meilei savo gimtajai LIETUVAI!

Mokytoja Nijolė Milienė

« 17 »