ANTROKĖS – KONFERENCIJOS DALYVĖS

Kovo 22 d. gimnazijos 2 klasės mokinės Emilija Marcinonytė ir Ugnė Stankevičiūtė su mokytoja Laimute Gražuliene dalyvavo Kauno miesto Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijoje vykusioje pradinių klasių mokinių Respublikinėje praktinėje konferencijoje „Jaunasis Einšteinas“. Mūsų mokinės Emilija Marcinonytė ir Ugnė Stankevičiūtė sėkmingai pristatė eksperimentą „Šokinėjantys grūdeliai”.
Konferencijos organizavimo tikslas – skatinti mokinius gilintis į pasirinktą temą, tyrinėti ir mokytis samprotauti.  Renginyje dalyvavo pradinukai iš visos Lietuvos, kurie ne tik demonstravo savo bandymus, bet ir aktyviai dalyvavo diskusijoje, kėlė klausimus, domėjosi kitais bendraamžių eksperimentais.
Mokytoja Laimutė Gražulienė dalinosi gerąja patirtimi ugdant mokinių gamtamokslinius gebėjimus – Respublikos mokytojams pristatė savo mokinių praktinę tiriamąją veiklą skirtingų dalykų ugdymo procese.
Džiugu, kad jaunosios tyrėjos ne tik įgijo daugiau žinių, domėjosi bendraamžių eksperimentais, bet ir sulaukę staigmenos – išklausiusios „laiko mašina iš praeities atvykusio paties Einšteino“ pamokymų, suprato, kad jei nori kažko pasiekti, reikia eksperimentuoti, bandyti atrasti ir nebijoti klysti. Tai svarbus žingsnis jų asmeniniam tobulėjimui.

Mokytoja Laimutė Gražulienė

« 6 »