ŠVENČIŲ BELAUKIANT

Gruodžio 23 d. gimnazijoje vyko jau tradicija tapusi nepamokinio ugdymo diena „Švenčių belaukiant“, skirta 5-8, Ig-IVg klasių mokiniams. Šventinę dieną organizavo mokytoja Aušra Asakavičienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Žilinskienė bei gimnazijos mokinių taryba.

Šįkart mokiniai dieną pradėjo adventiniu rytmečiu su klasių auklėtojomis. Jo metu turėjo galimybę pabendrauti vieni su kitais, pasidalinti artėjančių švenčių nuotaikomis, apsikeisti dovanėlėmis.

Vėliau mokinių laukė aktyvios veiklos: orientacinis žaidimas gimnazijos teritorijoje, kalėdinis baudų ir tritaškių turnyras, smiginio turnyras, kalėdinis „Jaunimas gali“ bėgimas, viktorina-žaidimas. Mokiniai įvairiose veiklose galėjo dalyvauti pagal savo pomėgius ir galimybes.

Dieną vainikavo ir maloniai šventėms nuteikė kalėdiniai klasių pasirodymai „Animacijos šalis“. Kiekviena klasė turėjo pristatyti po vieną animacinį filmą. Klasių improvizacijos buvo nuotaikingos, kūrybiškos, nostalgiškos…

Visą dieną mokiniai buvo pasipuošę įvairiomis karnavalinėmis kaukėmis, iš kurių bendru mokytojų, mokinių, mokyklos darbuotojų sutarimu buvo renkamos pačios gražiausios kaukės. Laimėtojais tapo Ūla Kvedaravičiūtė IIg kl., Raminta Vakeikaitė 7 kl., Martynas Kisielius 5 kl. Gražiausių kaukių bei įvairių turnyrų laimėtojai buvo apdovanoti prizais, kuriuos įsteigti padėjo buvęs gimnazijos mokinys Arvydas Kėrys, dosniai parėmęs šį renginį. Dėkojame jam!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Žilinskienė