KOMANDINĖ MATEMATIKOS OLIMPIADA

Po 5 metų pertraukos gruodžio 9 dieną Alytaus apskrityje buvo organizuota XXII komandinė matematikos jaunųjų matematikų olimpiada Kazio Klimavičiaus taurei laimėti. Olimpiada vyko Alytaus Adolfo Ramanausko –Vanago gimnazijoje. Jos tikslas yra skatinti mokinių domėjimąsi matematika, ugdyti jų kūrybiškumą, matematinę kultūrą ir mąstymą. Olimpiadoje dalyvavo Alytaus, Druskininkų, Lazdijų, Varėnos mokyklų komandos.

Gimnazijos šeimininkai, svečiai iš Alytaus apskrities savivaldybės, iš Vilniaus (VU, SMSM) nuoširdžiai pasveikino olimpiados dalyvius, mokytojus, pristatė kiekvienos mokyklos komandą, palinkėjo gerų rezultatų. Kūrybiškai ir išradingai buvo paruoštas mokyklos šeimininkų sveikinimo koncertas. Mūsų gimnazijai olimpiadoje atstovavo Ūla Kvedaravičiūtė, IIIg klasės mokinė (mokytoja Aldona Gelažauskienė). Kartu su kitų rajono mokyklų atstovais ji turėjo galimybę dirbti komandoje, matematikos žinias pritaikyti spręsdama netradicinius uždavinius, lavino loginį mąstymą.

Mokiniams organizatoriai surengė po Alytų išvyką, kurios metu galėjo geriau susipažinti su pačiu miestu. Mokytojai turėjo galimybę pasivaikščioti Alytaus gimnazijos koridoriais bei paklausyti VU Matematikos ir informatikos fakulteto lektorių paskaitų.

Mokytoja Irena Matonienė