SUSITIKIMAS SU KALĖDŲ SENELIU

Šventos Kalėdos – svarbiausia metų šventė. Tai tikra vaikų šventė, nes daug paslapties, grožio, džiaugsmo, dovanų, dėmesio vienas kitam.

Gruodžio 27 dieną Miroslavo ikimokyklinio ugdymo skyriuje klegėjo vaikų juokas, šurmulys ir džiaugsmas. Vaikai su dideliu nekantrumu laukė spektakliuko ,,Kalėdinė kaminkrėčio istorija“ ir, žinoma, Kalėdų Senelio. Spektaklio metu mažieji mūsų žiūrovai emocingai reagavo į aktorių vaidybą, komentavo, juokėsi. O sulaukę Kalėdų Senelio mažieji kartu šoko, mankštinosi ir žaidė. Šventės pabaigoje Kalėdų Senelis visus pradžiugino dovanomis, o jam vaikučiai atsidėkodami deklamavo eilėraštukus.

Norisi tikėti, kad vaikai ne tik patyrė gerų emocijų, padovanojo vieni kitiems šypsenų, bet ir daug nekasdieniškų įspūdžių parsinešė į namus.

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Eugenija Poženčienė