Kitokia diena su pamokos „MOKOnomika“mokytojais

Sausio 21 dieną 3 klasės mokiniai dalyvavo ,,Swedbank“ inicijuotoje didžiausioje nuotolinėje pamokoje „MOKOnomika“. Skirtingoms moksleivių amžiaus grupėms pritaikytas pamokas vedė įvairių sričių mokytojai bei ekspertai. Buvo pasakota apie kūrybą, pilietiškumą, tvarumą, ekonomiką, asmeninius finansus, ateities profesijas.

Pradinukai virtualiai susitiko su dizainere Inga Gile, kuri mokė vaikus pasidaryti piniginę. Gabrielius Liaudanskas (Svaras) pasakojo apie pilietiškumą, ragino mokinius būti kūrėjais, pamokė, kaip reikia save motyvuoti. O grafikos dizainerė, rašytoja ir iliustruotoja Kotryna Zylė supažindino mokinius su mitologinėmis būtybėmis. Organizacijos ,,Sėkmės mokykla“ ir Demokratinės mokyklos įkūrėjas Nerijus Buivydas trečiokus įtikino, kad gerus darbus daryti apsimoka. Aktorė Kristina Savickytė priminė, kad planas yra reikalingas ir pamokė, kaip reikia nupiešti savo svajonių žemėlapį, ragino vaikus kurti nepamirštamas istorijas. Mokytojas Bronius Budrys pasakojo apie gamtos išteklius ir priminė, kad Gamta – visų namai, todėl turime ją tausoti.

Labiausiai 3 klasės mokiniams įsiminė „Swedbank“ Finansų instituto ekspertės Justinos Bagdanavičiūtės pamoka apie pinigų atsiradimą.

Beje, nuotolinėje pamokoje „MOKOnomika“ dalyvavo ir kitų gimnazijos klasių kai kurie mokiniai, mokytojai, o trečiokai pamoką stebėjo kartu ir su savo tėveliais.

Mokytoja Laimutė Gražulienė