Gimnazistų pasiekimai matematikos olimpiadoje

Sausio 12 dieną buvo organizuotas Lietuvos mokinių matematikos olimpiados savivaldybės etapas. Mokiniai užduotis atliko nuotoliniu būdu. Po gimnazijoje įvykusio olimpiados I etapo savivaldybės etape pasiūlėme jėgas išbandyti daugiausia taškų surinkusiems mokiniams: Ūlai Kvedaravičiūtei (Ig kl.), Rugilei Januškauskaitei (IIIg kl.) ir Lukui Januškauskui (IVg kl.). Mokinių laukė labai rimtas išbandymas – užduotys tikrai sunkios, reikalaujančios gebėjimo analizuoti, logiškai mąstyti. Ir savivaldybės etape mūsų gimnazistus lydėjo sėkmė. Rugilė buvo stipriausia tarp rajono IIIg klasės mokinių ir užėmė I vietą. Ją moko mokytoja Irena Matonienė. Lukas tarp IVg mokinių užėmė II vietą, o Ūla tarp tarp Ig klasės mokinių liko trečia. Luką ir Ūlą moko mokytoja Aldona Gelažauskienė. Džiaugiamės, kad visi trys mūsų gimnazijos mokiniai iškovojo prizines vietas. Didžiuojamės jais ir linkime sėkmės kitose olimpiadose bei konkursuose.

Matematikos mokytoja Aldona Gelažauskienė