Parodėlė ,,Papuošalas iš gamtinės medžiagos“

Vienas iš gražiausių dalykų, kalbant apie rudenį, yra šio metų laiko spalvos. Ruduo ir yra žavingas savo spalvų gausa, rudenišku gėrybių kvapu – visa tai kuria nuostabią nuotaiką. Einame pasivaikščioti ir pasigrožėti rudeniu iš arčiau, kojomis šiurendami visus tuos geltonus, raudonus, oranžinius, auksinius medžių lapus. Visa atmosfera tiesiog skatina kurti paveikslus, fotografuoti  nuostabius vaizdus ar akimirkas.

Miroslavo ikimokyklinio ugdymo skyriaus tėveliai, pagauti rudeniškos nuotaikos, kūrė papuošalus:  žiedus, karolius, auskarus, karūnėles, sages…Visi darbeliai praturtino parodėlę ,,Papuošalas iš gamtinės medžiagos“, kuri džiugino ne tik mažuosius ugdytinius. Taip suteikta galimybė nors akimirkai pamiršti problemas, pasigrožėti gamtos siūlomais turtais.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Violeta Cilciūtė