Technologijų pamokos netradicinėje erdvėje

Spalio 15 dieną Ig klasės mokiniams technologijų pamokos vyko netradicinėje aplinkoje – įmonėje

,,Autoremontas“, kurios vadovas Mindaugas Archangelskis.

Gamybos vadovas supažindino su įmonės pagrindine veikla. Susipažinome su įmonės darbo specifika, sužinojome, kad klientų individualių užsakymų spalvas ir net detales iki smulkmenų parenka kompiuteris, o dažai maišomi rankiniu būdu. Apsilankėme patalpose, kur matoma visa automobilių dažymo sistema ir konkrečių spalvų parinkimas. Mums, mokiniams, vadovas parodė įvairias patalpas, kur vyksta ir kitokia įmonės veikla, matėme priemones, kuriomis atliekami įvairūs darbai.

Mokiniai uždavė daug klausimų įmonės vadovui, aiškinosi, kokių profesijų žmonės gali dirbti tokioje įmonėje. Kai kurie labai domėjosi automechaniko specialybe.

Dėkojame įmonės ,,Autoremontas“ vadovui Mindaugui Archangelskiui už suteiktą galimybę susipažinti su įvairiomis specialybėmis, už įdomų jų bei veiklos pristatymą.

Pamokas netradicinėje aplinkoje organizavo technologijų mokytojai Aušra Asakavičienė ir Saulius Gudaitis.

Ig klasės mokinė Kamilė Žąsaitytė