Rudens gėrybių mozaika

Ruduo, turtingas įvairiausių gėrybių ir ryškių spalvų, įkvepia norą kurti, svajoti, džiaugtis gamtos dovanomis. O pasitelkus kūrybiškumą, išradingumą, galima sukurti išties nuostabių dalykų. Todėl spalio 19-22 dienomis gimnazijos kiemas buvo pilnas rudeninės nuotaikos, spalvų, šurmulio. Visų klasių mokiniai kartu su savo auklėtojomis kūrė Žemės meną: kieme, ant žaliosios pievutės, dėliojo  bendrą įvairiaspalvę kompoziciją iš įvairiausių daržo ir sodo gėrybių.  Kiekvienos klasės mokiniai dirbo prie savo kompozicinės dalies, kol gimė bendra rudeninė mozaika. Į ją mokiniai sudėjo ne tik vaisius, daržoves, sėklas, lapus, vis dar žydinčias gėles, bet ir savo nuotaiką bei fantaziją. Taigi bendras darbas buvo prasmingas – dabar gimnazijos žalią erdvę puošia ir džiugina akį spalvinga rudeninių gėrybių ir grožybių mozaika.

Patys mažiausieji, priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai ir pradinių klasių mokiniai, savo kūrybiniais darbais taip pat papuošė gimnazijos erdves. Jų išskaptuoti moliūgai buvo išdėlioti į bendrą „Moliūgų takelį“, kuris nusidriekė gimnazijos kieme ir daugelį džiugino savo išradingumu bei originalumu. Džiugu, kad ruošiant darbelius aktyviai dalyvauja ir mokinių tėveliai – bendra veikla ir bendras darbas atneša puikių rezultatų!

Sodo ir daržo gėrybės puikiai tinka ir kūrybai, ir vaišėms. Todėl šių gėrybių gausa įkvėpė spalio 22 dieną gimnazijoje organizuoti  Rudens gėrybių mugę. Kaip ir kasmet, ji buvo nuotaikinga, pilna visokiausių gėrybių, tad rinktis tikrai buvo iš ko: kepinių, džiovintų vaisių, vaistažolių, riešutų bei kitų prekių gausa viliojo būtinai sustoti ir pasimėgauti. Džiaugiamės, kad tokie renginiai skatina mokinių aktyvumą, bendruomeniškumą, ugdo verslumo įgūdžius bei bendravimo kultūrą, vienija visą mokyklos bendruomenę.

Dar pasidžiaukime  rudens spalvomis, jo suteiktomis gėrybėmis…

Visiems gražaus rudens!

Biologijos mokytoja Reda Kančienė