Informacija dėl ugdymo organizavimo nuo 2020 m. rugsėjo 1 d.

• 2020-2021 mokslo metai prasideda įprastu būdu mokyklos patalpose.
  • Nuo rugsėjo 1 d. kiekvienai 5–8, Ig–IVg mokinių klasei bus paskirta konkreti patalpa – kabinetas, kuriame vyks pamokos. Kabinetų paskirstymas toks: 5 klasei – istorijos kab., 6 klasei – matematikos kab., 7 klasei – lietuvių kalbos kab. (I aukšte), 8 klasei – dailės kab., Ig klasei – lietuvių kalbos kab. (II aukšte), IIg klasei – kompiuterių klasė, IIIg klasei – geografijos kab., IVg klasei – anglų kalbos kab.
  • Specializuotuose kabinetuose vyks tik biologijos, fizikos, chemijos, technologijų, informacinių technologijų, šokio ir fizinio ugdymo pamokos.
  • Pamokų tvarkaraščiai mokiniams bus pateikti rugsėjo 1 dieną. Informaciją pateiks klasių auklėtojai.
  • Įėjimai į mokyklą bus suskirstyti taip, kad mokiniai skirtingais srautais pasiektų savo kabinetus. Numatyti 3 įėjimai skirtingų klasių mokiniams: pro paradines duris, įėjimas prie dailės kabineto, įėjimas prie logopedės kabineto. Tikslesnė informacija mokiniams bus pateikta Rugsėjo 1-osios šventės metu.
  • Mokinių pavežėjimas bus vykdomas įprastu būdu. Mokiniai mokykliniuose ir maršrutiniuose autobusuose privalo dėvėti kaukes ar kitas nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones. Prašome mokinių tėvelius (globėjus, rūpintojus) pasirūpinti šiomis vaikų saugumą užtikrinančiomis priemonėmis.
  • Informacija apie mokinių pavežėjimo maršrutus ir laiką bus atskirai patalpinta gimnazijos svetainėje.
  • Pamokų pradžios laikas išliks toks pats – 8.00 val.
  • Pertraukų metu klasės bus vėdinamos, o jų metu mokiniai galės būti jiems paskirtose erdvėse arba lauke.
  • Pamokų metu mokiniams kaukių dėvėti nereikia. Jas privaloma dėvėti pertraukų metu mokyklos patalpose tik tuomet, jeigu nesilaikoma saugaus 2 metrų atstumo.
  • Mokiniams pietų laikas bus nustatytas pagal atskirą grafiką, pagal kurį valgykloje galės lankytis tik tame pačiame aukšte (korpuse) besimokantys mokiniai. Informaciją perduos klasių auklėtojai.