Atestatų įteikimo šventė 2020

67-osios gimnazijos abiturientų laidos brandos atestatų įteikimo šventė vyko rugpjūčio 11 dieną. Gimnazijos kieme organizuotas renginys sukvietė nemažą svečių būrį – sveikinti įgijusius vidurinį išsilavinimą rinkosi mokinių tėvai, draugai. 19-kai abiturientų tądien pasakyta daug linkėjimų. Nuoširdžiai kalbėjo Dalia Kitavičienė, Alytaus rajono savivaldybės mero pavaduotoja, Sonata Gražulienė, gimnazijos direktorė, Danguolė Ribinskienė, klasės auklėtoja, Aurelija Kuncevičienė, pirmoji mokytoja, Dovydo Žūko, vieno iš abiturientų, motina. Visų jų kalbose skambėjo ir liūdesio, ir džiaugsmo gaidelės: atsisveikinimas su gimnazija ir naujų kelių paieška yra daugeliui jaunų žmonių tikras išbandymas, todėl buvo linkėta tik pačių gražiausių dalykų.

Tradiciškai kartu su atestatais abiturientams įteiktos Lietuvos vėliavos, padėkos raštai už įvairias veiklas bei pasiekimus.

Šventę vedė ir dovanojo muzikinius sveikinimus IIg klasės mokinė Eglė Žilinskaitė ir IIIg klasės mokinys Deividas Kemešys. Dainas renginyje atliko ir gimnazijos darbuotojas Ričardas Žilinskas, o dainuojančiai Eglei klavišiniu instrumentu pritarė brolis, buvęs gimnazijos mokinys Linas Žilinskas.

Jautriai skambėjo pačių abiturientų paskutiniai pasakyti žodžiai, kuriuos į rišlų tekstą sudėliojo ir visiems perskaitė 12-kė Austėja Dzikavičiūtė, ir 12-kės Karolinos Žuklijūtės padainuota daina. Maloni dovana, palikta gimnazijai, – paveikslas, kurį nupiešė irgi 12-os klasės mokinė Agnė Ališauskaitė.

„Gyvenimo kovas ne visada laimi stipriausi ir greičiausi… Dažniausiai laimi tie, kurių karštas tikėjimas. Tikėkite – viskas bus gerai“, – šventės pabaigoje skambėjo vieno iš vedėjų žodžiai. Tegul taip ir būna… Sėkmės Jums, išeinantiems į naują gyvenimo kelią!

Nijolė Milienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja