Velykinis margutis rieda

Atgimusi gamta dovanoja pačią gražiausią pavasario šventę – Šv. Velykas. Svarbiausias šios šventės akcentas yra velykinis margutis. Nors šiemet Šv. Velykos buvo kitokios, neįprastos – karantine, tačiau mūsų vaikučiai ir tėveliai tradicijų nepamiršo ir primargino daug gražių margučių. Nuoširdžiausiai dėkojame vaikučiams ir tėveliams už jų kūrybiškumą, išradingumą marginant kiaušinius įvairiomis spalvomis, panaudojant įvairias priemones ir medžiagas. Džiaugiamės sulaukę margučių nuotraukų. Kadangi velykinių margučių parodėlės negalime organizuoti mūsų įstaigoje, todėl keliame ją į virtualią erdvę ir maloniai kviečiame visus ten apsilankyti. Parodėlė veikia nuo balandžio 20 dienos iki 30 dienos.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Eugenija Poženčienė