PAMOKA NE KLASĖJE

Gegužės 23 dieną, 6 klasės mokiniams tikybos pamoka „Šviesos kelias“ vyko netradicinėje aplinkoje – mokyklos kieme. Mokiniai skaitė šešias šv. Rašto stotis, eidami į skirtingas mokyklos kiemo erdves, atliko meditaciją su akmenuku, žvelgdami į savo širdį, žaidė pasitikėjimo žaidimą, bėgo kaip mokiniai prie prisikėlusio Kristaus kapo, giedojo, gaudė Šventosios Dvasios dovanas.

Tikybos mokytoja Reda Savulionienė

« 4 »

INTEGRUOTA PAMOKA ANTROKAMS

Gegužės 23 dieną 2 klasėje vyko integruotos lietuvių kalbos ir tikybos pamokos ,,Marijai ir Motinai“, skirtos paminėti Švč. Mergelės Marijos garbei.
Mokiniai pakartojo, kas yra kreipinys ir būdvardis, giedojo Lurdo giesmę, skaitė Švč. Mergelės Marijos litaniją, ieškojo litanijoje kreipinių ir būdvardžių.
Paskui patys kūrė kreipinius į Mergelę Mariją ir meldėsi savo sukurta malda.
Antrokai į Mergelę Mariją kreipėsi tokiais žodžiais: Ugningoji Marija, Širdžių Marija, Mieloji Marija, Dangaus Mergele, Aušros Mergele, Sielos Motina, Dangaus Motina,

No Images found.

Vaikų Motina, Mamų Motina, Aukštojo dangaus Motina, Marija Gėlele…
Vaikai spalvino Mergelės Marijos atvaizdą, susikūrė Mergelės Marijos paveikslą, kurį išsinešė į savo maldos kampelį.
Šventoji Marija, melski už mus.

Mokytojos Laimutė Gražulienė ir Reda Savulionienė

KONKURSAS „KNYGOS SKIRTUKAS“

Balandžio mėnesį 4 klasės mokiniai dalyvavo respublikiniame priešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų konkurse „Knygos skirtukas”. Konkurse dalyvavo šeši mokiniai: Jonas Lukoševičius, Tadas Kelminskas, Urtė Kriščiūnaitė, Kamilė Padimanskaitė, Bernardas Reipas ir Mantas Pilvelis. Konkurso laureatas – Mantas Pilvelis. Sveikiname!

Mokytoja Aurelija Kuncevičienė

« 2 »

„LAIMINGA ŠEIMA – LAIMINGAS(A) IR AŠ“

Balandžio mėnesį 2 ir 3 klasių mokiniai dalyvavo tarptautiniame pradinio ugdymo mokinių kūrybinių darbų konkurse „Laiminga šeima – laimingas(a) ir aš“, kurį organizavo Alytaus Šaltinių progimnazijos pradinių klasių mokytojos metodininkės Vilija Pigagienė, Irena Raulinavičienė ir Inga Šalnienė.
Konkursas skirtas skatinti mokinių meninę raišką, kūrybinę iniciatyvą, vertybines nuostatas, gebėjimą išreikšti meilę, pagarbą ir dėkingumą šeimai bei aktyvinti tarptautinį pedagogų bendravimą ir bendradarbiavimą.
Mokiniai kūrė eilėraščius ir juos iliustravo. Antrokės Milita Kivaraitė, Emilija Marcinonytė, Žemyna Poškaitė, Ugnė Stankevičiūtė ir 3 klasės mokinė Viktorija Tamulionytė už dalyvavimą konkurse pelnė padėkas.

Mokytojos Laimutė Gražulienė ir Renata Vaikšnorienė

No Images found.

DALYVAVIMAS PROJEKTE „FUTBOLIUKAS“

Gegužės 22 d. gimnazijos ikimokyklinio ugdymo grupė „Žiogeliai” ir priešmokyklinukai baigė dalyvavimą projekte „Futboliukas”! Mums šis projektas labai patiko, nes kiekvieną kelionės mėnesį laukė nauji iššūkiai ir išbandymai. Supratome, kad futbolą galima pažinti ne tik žaidžiant aikštelėje, bet ir kuriant, atliekant įvairias lavinamąsias užduotis.
Džiugu, kad šio projekto dovanos pasiekė ir mūsų ugdymo įstaigą. „Futboliuko“ edukacinės knygelės, lipdukai, diplomai, skiriamieji marškinėliai, kamuoliai, žymekliai, plakatai, tušinukai, bokšteliai, geltonos kuprinės, gertuvės, tušinukai – tai malonios staigmenėlės. Dėkojame už gausų inventorių!

Mokytojos Asta Sujetienė ir Živilė Radvilavičiūtė

« 5 »

Virusai kitaip

IVg klasės mokiniai informacinių technologijų pamokos metu gavo progą prisiminti vaikystę, darbą su piešimo programa ir išlaisvinti savo kūrybines galias. Abiturientai turėjo įjungti fantaziją ir nupiešti kompiuterio virusą. Manau, kad jiems visai neblogai sekėsi.

IT mokytojas E.Turčinavičius

Rūta Ališauskaitė
« 6 »

PAMOKOS NETRADICINĖJE APLINKOJE

Gegužės 16 dieną IIIg klasės mokiniams lietuvių kalbos ir literatūros pamokos vyko netradicinėje aplinkoje. Pirmiausia buvo susipažinta su Merkinės miestelio turtinga istorija, pasigėrėta nuostabia jos gamta. Visa tai buvo susieta su tomis veiklomis, kurios vyko tame pačiame Varėnos rajone, bet jau Subartonių kaime esančiame Vinco Krėvės muziejuje. Istorija, literatūra, gimtoji kalba, minėto rašytojo kūryba – tai pagrindiniai raktiniai žodžiai, vieniję pokalbį-diskusiją su puikia muziejininke. Taigi 11-ams pažintis su Dzūkijos krašto garsiu kūrėju vyko ne tik iš vadovėlių!

Mokytoja Nijolė Milienė

« 6 »