ŠV. JOKŪBO JAUNŲJŲ AMBASADORIŲ ESTAFETĖS ATKARPA ĮVEIKTA

Alytaus r. Miroslavo gimnazijos jaunieji šauliai su būrelio vadove Aušra Asakavičiene gegužės 2 d. prisijungė prie Šv. Jokūbo kelio jaunųjų ambasadorių estafetės.
Jaunųjų ambasadorių estafetė vyksta jau devintus metus ir 2024 m. skirta Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą 20-mečiui ir pasaulio tautų teisuolės bibliotekininkės Onos Šimaitės atminimui.
Šiais metais Šv. Jokūbo kelio maršrutą pasirinkome tokį: Radžiūnų piliakalnis – pramogų parkas „Tarzanija” – Miroslavo Švč. Trejybės bažnyčia. Nueita 15 kilometrų. Gėrėjomės nuostabia bundančia gamta, patyrėme daug emocijų, išgyvenome bendrystę, pažinimo jausmą.
Kiekvienam estafetės dalyviui Šv. Jokūbo kelio ambasadoriaus sertifikatą įteikė Šv. Jokūbo draugų asociacijos valdybos pirmininkas Povilas Labukas.

Ačiū visiems, dalyvavusiems žygyje, už bendrystę, pasiektą tikslą ir gerą nuotaiką!

Mokytoja Aušra Asakavičienė

« 12 »

KITOKIA PRIEŠMOKYKLINUKŲ DIENA

Gegužės 2 d. priešmokyklinės grupės ugdytiniai vyko į Lazdijų rajono savivaldybės viešąją biblioteką. Vaikai susipažino su „Šakar Makar“ teatriuku. Jie žiūrėjo spektaklį „Lapės Mikasės nuotykiai“, net patys turėjo galimybę dalyvauti vaidinime, teatralizuotame skaityme. Vaikai veikė daug ką: dainavo, šoko, piešė, mankštinosi… O renginio pabaigoje netgi gavo dovanų! Laikas prabėgo labai greitai, nes buvo tikrai puiku!

Mokytoja Živilė Radvilavičiūtė

« 4 »