MOTINOS DIENAI

Pirmasis gegužės mėnesio sekmadienis – Motinos diena. Mokytoja Aurelija Kuncevičienė sakė, kad šia proga 4 klasės mokiniai gegužės 3 dieną pakvietė savo mamytes į popietę. Jaukioje aplinkoje skambėjo dainos, šokiai, eilės. Buvo jautru, malonu, ypatinga…
O antros klasės mokytoja Laimutė Gražulienė su savo mokinukais irgi neliko abejinga šiai šventei! Ji priminė, kad mama, mamytė, motinėlė, motulė…tai patys gražiausi žodžiai žemėje. Jos rankos – pačios švelniausios. Jos šilta, mylinti širdis suteikia apsaugą ir meilę bet kokiu gyvenimo momentu. Ji niekada nebūna abejinga. Todėl gegužės 3 dieną į gimnazijos aktų salę susirinko gausus būrys šeimos narių: 2 klasės mokinių mamytės, tėveliai, močiutės ir seneliai, kuriuos antrokai pakvietė į šventę, skirtą Motinos dienai paminėti. Šventės metu mažieji artistai parodė spektakliuką „Stebuklingoji šalis“. Vaikai dainavo ir šoko. Taip išreiškė džiaugsmą bei padėką savo tėveliams ir seneliams. Mokytoja džiaugėsi, kad susirinko gausus būrys svečių, nes kiekviena akimirka, praleista su šeimos nariais, padeda tapti stipresniems ir išmintingesniems.

Parengta pagal mokytojų Aurelijos Kuncevičienės ir Laimutės Gražulienės pateiktą informaciją

« 7 »