MIROSLAVO „SPORTO FANAI“ – TV3 TELEVIZIJOJE

Gegužės 25 dieną pogramos Jaunimas Gali / Youth Can auklėtiniai, Miroslavo Sporto fanai, su komandos vadove Ingrida Rauličkiene lankėsi TV3 televizijoje. Saulius Nalivaika – TV3 žinių vedėjas, Lietuvos sporto komentatorius, žurnalistas, televizijos laidų vedėjas, renginių vedėjas – supažindino su žurnalisto profesija, parodė televizijos užkulisius bei papasakojo, su kokiais sunkumais tenka susidurti darbo metu. Auklėtiniams buvo suteikta galimybė įrašyti balso įrašą, kuris buvo transliuojamas TV3 vakaro žiniose.
Nuoširdžiausia padėka Sauliui Nalivaikai ir jo komandai už jaukų ir šiltą priėmimą.

Programos „Jaunimas Gali“ komandos vadovė gimnazijoje Ingrida Rauličkienė

TEIGIAMI ĮSPŪDŽIAI KAUNE

Gegužės 24 dieną 7 klasės mokiniai kartu su auklėtoja Irena Matoniene bei socialine pedagoge Inga Andruškevičiene vyko į taip ilgai mokinių lauktą eskursiją, į pramoginę-sportinę kelionę žaisti dažasvydžio. Mokinius dažasvydžio pramogos organizatorius aprūpino visa reikalinga įranga: dažasvydžio ginklais, kamuoliukais, apsauginiais rūbais, pirštinėmis, veido kauke su apsauginiu stiklu. Mokiniai grįžo pasikrovę emociškai, išsikrovę psichologiškai. Juk šis originalus žaidimas – ir adrenalinas, ir linksmybės, ir marios teigiamų įspūdžių.

Mokytoja Irena Matonienė

« 8 »

ŠVIEČIAMOSIOS GYVULININKYSTĖS PROGRAMA

Gegužės 24 d. 3, 4 klasių mokiniai vyko į Šviečiamosios gyvulininkystės programos koordinatorių organizuotą išvyką – į Širvintų rajone esantį ūkį „Laimė Dabar“. Pirmiausia vaikus pasitiko būrys avių ir Hailandų ilgo plauko karvutės. Vaikai gavo pašaro ir galėjo jas pašerti iš delnų. Po to aplankėme ožkas ir jų jauniklius. Mokiniams buvo suteikta galimybė pasimokyti pamelžti ožką bei paragauti šilto pieno. Vėliau keliavome paglostyti arklių ir sužinoti jų atsiradimo istoriją šiame ūkyje. Po to visi drauge patraukėme į vištidę ir ten pamatėme įvairių rūšių vištų. Vaikai galėjo palesinti vištas, palaikyti jas rankose. Vėliau keliavome pamatyti triušelių, kuriuos visi norėjo paglostyti, ten dar sutikome kelias žąseles. Pabaigoje buvo smagu pasėdėti ant šienainio ritinio, o kitiems buvo smagi atrakcija pašukuoti ponį ir supinti jam kaseles. Mokiniams išvyka labai patiko.

Programos atsakinga mokytoja Aurelija Kuncevičienė

« 7 »

ĮDOMIOS PATIRTYS

Gegužės 23 d. IIg–IIIg klasių mokiniai dalyvavo Kultūros paso paslaugų organizatorių – MB „Treniruotas protas“ orientacinėje ekskursijoje „Karaimų sostinė – Trakai“ ir Dzūkijos-Suvalkijos saugomų teritorijų direkcijos edukacijoje „Ką mena Karališkasis vieškelis”.
Interaktyvios ekskursijos metu mokiniai, pasitelkę savo orientavimosi įgūdžius, ieškojo lankomų objektų, pažino dar neregėtus Trakus. Daug įdomios informacijos apie Aukštadvario kraštovaizdį, gamtos ir kultūros paveldo vertybes mokiniai sužinojo keliaudami „karališkuoju vieškeliu“. Edukacijos buvo smagios ir prasmingos.

Klasių auklėtojos: IIg kl. Aldona Krisiulevičienė, IIIg kl. Reda Kančienė

PAMOKA NE KLASĖJE

Gegužės 23 dieną, 6 klasės mokiniams tikybos pamoka „Šviesos kelias“ vyko netradicinėje aplinkoje – mokyklos kieme. Mokiniai skaitė šešias šv. Rašto stotis, eidami į skirtingas mokyklos kiemo erdves, atliko meditaciją su akmenuku, žvelgdami į savo širdį, žaidė pasitikėjimo žaidimą, bėgo kaip mokiniai prie prisikėlusio Kristaus kapo, giedojo, gaudė Šventosios Dvasios dovanas.

Tikybos mokytoja Reda Savulionienė

INTEGRUOTA PAMOKA ANTROKAMS

Gegužės 23 dieną 2 klasėje vyko integruotos lietuvių kalbos ir tikybos pamokos ,,Marijai ir Motinai“, skirtos paminėti Švč. Mergelės Marijos garbei.
Mokiniai pakartojo, kas yra kreipinys ir būdvardis, giedojo Lurdo giesmę, skaitė Švč. Mergelės Marijos litaniją, ieškojo litanijoje kreipinių ir būdvardžių.
Paskui patys kūrė kreipinius į Mergelę Mariją ir meldėsi savo sukurta malda.
Antrokai į Mergelę Mariją kreipėsi tokiais žodžiais: Ugningoji Marija, Širdžių Marija, Mieloji Marija, Dangaus Mergele, Aušros Mergele, Sielos Motina, Dangaus Motina,

« 5 »

Vaikų Motina, Mamų Motina, Aukštojo dangaus Motina, Marija Gėlele…
Vaikai spalvino Mergelės Marijos atvaizdą, susikūrė Mergelės Marijos paveikslą, kurį išsinešė į savo maldos kampelį.
Šventoji Marija, melski už mus.

Mokytojos Laimutė Gražulienė ir Reda Savulionienė

KONKURSAS „KNYGOS SKIRTUKAS“

Balandžio mėnesį 4 klasės mokiniai dalyvavo respublikiniame priešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų konkurse „Knygos skirtukas”. Konkurse dalyvavo šeši mokiniai: Jonas Lukoševičius, Tadas Kelminskas, Urtė Kriščiūnaitė, Kamilė Padimanskaitė, Bernardas Reipas ir Mantas Pilvelis. Konkurso laureatas – Mantas Pilvelis. Sveikiname!

Mokytoja Aurelija Kuncevičienė

« 2 »