ĮDOMIOJI PIRMOKŲ DIENA

Balandžio 18 d. 1 klasės mokiniai vyko į Alytaus kraštotyros muziejų ir dalyvavo edukacijoje „Gyvybės medis“. Jie susipažino su lietuvių tautodailės ornamentais ir simboliais, spalvų reikšme. Sužinojo, kokia puošyba vyrauja dzūkiškuose audiniuose. Mažieji dalyviai atskleidė savo kūrybinius gebėjimus, kurdami gyvybės medžio piešinį ir atspausdami štampavimo technika ant drobinio maišelio. Vėliau aplankė Anzelmo Matučio memorialinį muziejų, kuriame klausėsi gidės pasakojimo apie poeto gyvenimą, kūrybą. Vaikai pamatė knygeles, skaitė, deklamavo eilėraščius, kurie sukėlė daug džiaugsmo ir juoko. Dėliojo dėlionę pagal A. Matučio eilėraštį „Bruknės karoliai“. Mokiniai gavo naujų žinių, kurias pritaikys pamokose, įvairiose veiklose.

Mokytoja Diana Stankevičė

« 9 »