ANTROKAI NEABEJINGI MATEMATIKAI

Šių metų vasario 7-8 dienomis mūsų gimnazijos antros klasės mokiniai dalyvavo tarptautiniame matematikos konkurse „Pangea 2024“. Lietuvoje šį konkursą organizavo „VIMS – International Meridian School“. Konkurso tikslas – populiarinti matematiką ir suteikti galimybę mokiniams tobulėti.
Pirmajame konkurso etape dalyvavo 9 antrokai: Gabrielė Damidavičiūtė, Milita Kivaraitė, Aurėja Leonavičiūtė, Luka Liutkauskaitė, Emilija Marcinonytė, Melita Morkeliūnaitė, Žemyna Poškaitė, Ugnė Stankevičiūtė ir Edvinas Šumlinskas. Dalyviai, surinkę 60 % galimų taškų, pateko į II etapą.
Kovo 7 dieną nuotoliniu būdu vyko tarptautinio matematikos konkurso „Pangea 2024“ antras etapas. Antrame etape ypač sekėsi Žemynai Poškaitei. Balandžio antrą savaitę sulaukėme džiugios žinios: mergaitė apdovanota Diplomu ir medaliu. Visi kiti dalyviai pelnė Padėkas.
Tai visų mokinių puikus pasiekimas, atspindintis jų pastangas ir norą bandyti bei tobulėti.

Mokytoja Laimutė Gražulienė

« 2 »