PAMOKA NETRADICIŠKAI

Balandžio 11 d. 4 klasės mokiniams dailės ir technologijų pamoka „Sveikesni kokteiliai“ vyko netradiciškai. Mokiniai ne tik pagilino savo žinias apie sveiką mitybą, piešė savo kokteilius, nagrinėjo jų sudėtį, bet ir pasigamino gaivius pagal savo receptus pagamintus kokteilius, kuriuos vėliau skanavo su klasės draugais. Tokios pamokos ugdo pagarbą, bendrystę, bendradarbiavimą.

Mokytoja Aurelija Kuncevičienė

« 6 »

NUOTOLINĖ RESPUBLIKINĖ PAMOKA

Balandžio 11 dieną 2 klasės mokiniai dalyvavo Šiaulių techninės kūrybos centro organizuotoje respublikinėje nuotolinėje pamokoje „Atevio pasas”, kuri skirta balandžio 12-ajai – Tarptautinei aviacijos ir kosmonautikos dienai paminėti. Pamoką vedė Šiaulių techninės kūrybos centro pavaduotoja ugdymui Julija Muningienė.
Mokiniai susipažino su Saulės sistemos planetomis, išplėtė savo žinias apie mūsų planetą Žemę. Jie patys atliko kūrybines užduotis, bandydami įsivaizduoti, kaip gyvybė galėtų atrodyti kitose planetose, bei piešė savo įsivaizduojamus ateivius. Taip pat aptarė, kodėl ir kaip mes turime saugoti savo Žemę.
Tai buvo ne tik įdomi, bet ir svarbi pamoka, nes vaikai gilino savo supratimą apie kosmosą ir susimąstė apie aplinkos saugojimo svarbą.

Mokytoja Laimutė Gražulienė

« 7 »