NETRADICINĖ PAMOKA  UAB „STRONGLASAS“

Spalio 23 dieną Miroslavo gimnazijos IIg klasės mokiniams technologijų pamoka vyko netradicinėje erdvėje – UAB ,,Stronglasas”. Pamokos tikslas – susipažinti su šios įmonės gaminama produkcija ir įmonėje dirbančių darbuotojų profesijomis. Netradicinės pamokos metu mokiniai sužinojo, kaip atliekama stiklo apdaila, stebėjo automatinių gamybos linijų darbą, sužinojo, kokie keliami reikalavimai gaminamai produkcijai. Mokiniams buvo suteiktos žinios apie įmonėje dirbančių darbuotojų profesijas, jų paklausą. Jaunuoliai domėjosi įmonės veikla, įsidarbinimo  galimybėmis, uždarbiu. Netradicinės pamokos metu buvo ugdomi įvairūs gebėjimai ir įgūdžiai: pastabumas, savęs ir profesijų pažinimas, bendravimo įgūdžiai, karjeros planavimas.

Pamoką mokiniams organizavo technologijų mokytojai Aušra Asakavičienė ir Saulius Gudaitis