RUDENS MUGĖ

Spalio 18 dieną gimnazijoje šurmuliavo RUDENS MUGĖ. Kaip ir kasmet, ji buvo nuotaikinga, išradinga, pilna visokiausių gėrybių. Šiais metais ypač stebino prekiautojų ir jų siūlomų prekių gausa, tad rinktis tikrai buvo iš ko: rankų darbo gaminių, džiovintų vaisių, vaistažolių, įvairių kepinių ir kitų skanumynų.
Mugėje taip pat buvo pristatyta ir ekonomikos ir verslumo pamokoje įkurta IIIg klasės mokinių mokomoji bendrovė AB”HAISKA”, kuri prekiavo ekologiškais, namie gamintais pyragais.
Nors mugėje netrūko prekiautojų, tačiau aktyviausi buvo pradinių klasių mokiniai. Džiugu, kad jiems talkino tėveliai. Šventėje gausu buvo ir pirkėjų, kurie ragavo, derėjosi, pirko, gyrė skanėstų gardumą bei jų pateikimą. Visi išsiskirstė patenkinti: vieni pardavę, kiti nusipirkę. Džiaugiamės, kad tokie renginiai skatina mokinių aktyvumą, bendruomeniškumą, ugdo verslumo įgūdžius bei bendravimo kultūrą, vienija visą gimnazijos bendruomenę.

Mokytojos B. Gavėnienė ir R. Kančienė