DIENOS STOVYKLA

Birželio 12-14 dienomis vyko LŠS Karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės Dominyko Jėčio-Ąžuolio 108-os kuopos Alytaus r. Miroslavo gimnazijos jaunųjų šaulių ir moksleivių dienos stovykla. Stovyklos metu vyko įvairios veiklos. Dalyvauta žygyje ,,Pažinkime gimtąjį kraštą”. Stovyklautojai susipažino su pagrindiniais šaudymo principais, vykdytos šaudymo pratybos ir varžybos. Dar statytos pastogės, tobulinti rikiuotės pratimai. Mokiniai prisiminė topografijos subtilybes, o įgytas žinias išbandė praktiškai. Žinoma, kad per įvairias veiklas tobulinti bendradarbiavimo įgūdžiai. Už įdomiai, prasmingai leistą laiką, už suteiktas žinias ir pagalbą dėkoti reikia Krašto apsaugos savanorių pajėgų KASP Dainavos apygardos 1-osios rinktinės 103 kuopos seržantui Eugenijui Tumasoniui.

Aušra Asakavičienė, gimnazijos Jaunųjų šaulių būrelio vadovė