ATSISVEIKINO 70-JI ABITURIENTŲ LAIDA

Liepos 14 d. Miroslavo gimnazijoje brandos atestatai įteikti 70-osios laidos abiturientams. Šventė buvo kupina įvairių linkėjimų, jautrių žodžių, nuoširdaus bendravimo. Gimnazijos direktorė S. Gražulienė džiaugėsi, kad abiturientai kryptingai pasirinko ir sėkmingai išlaikė visus egzaminus, dėkojo mokytojams už jų įdėtą triūsą. Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja G. Volungevičienė džiaugėsi nuoširdžia švente ir abiturientams linkėjo pasirinkti tinkamą kelią, juk nuo šiol viskas priklauso nuo jų pačių noro, tikslo… Klasės auklėtojos I. Matonienės nuoširdūs žodžiai sugraudino ne vieną šventės dalyvį. G. Žūkaitės mama, kalbėdama dvyliktokų tėvų vardu, dėkojo mokytojams, auklėtojai už išugdytą dar vieną mokinių kartą; mokiniams linkėjo išskleisti sparnus ir surasti savo gyvenimo kelią bei nepamiršti sugrįžti į gimtuosius namus. Tėvų linkėjimų lydimi, abiturientai į dangų leido balionus, simbolizuojančius svajones ir prasidėjusį naują gyvenimo etapą. Šventę vainikavo abiturientų žodis bei nuotaikingas šokis.

Sėkmingo jums skrydžio!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Žilinskienė