KITOKIA DIENA

Birželio 12 d. 5–8, Ig–IIIg klasių mokiniai vykdė integruotą mokomųjų dalykų ir neformaliojo švietimo projektą ,,Pažinkime gimtąjį kraštą“ ir dalyvavo žygyje maršrutu Olakalnis – Obelijos ežero pakrantė – Miroslavas. Keliaudami pėsčiomis, tiek mokiniai, tiek kartu ėję mokytojai, grožėjosi nuostabia apylinkių gamta, mokėsi bendrauti ir bendradarbiauti, atliko įvairių veiklų būdami ne mokyklos aplinkoje. Aplankyti ir pakeliui buvę istoriniai objektai, prisiminta jų istorija – taip ugdytas patriotiškumas. Atvykę prie ežero, vaikai prisiminė saugaus elgesio prie vandens telkinių taisykles. Integruotos mokomųjų dalykų ir neformaliojo švietimo veiklos. Buvo linksma, smagu, įdomu. Diena prabėgo įspūdingai!

Rasa Žilinskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui