ŠVENTINIS RYTMETYS ,,RIEDA MARGUČIAI“

Balandžio 11 dieną Miroslavo gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriuje ,,Kiškučių“ ir ,,Ežiukų“ grupėse nuo ankstyvo ryto netilo šv. Velykų šurmulys. Vaikai dalijosi šventiniais įspūdžiais, džiaugėsi gražiai namuose numargintais margučiais. Didžiausia staigmena mažiesiems buvo tada, kai juos aplankė mažylis kiškutis (auklėtoja Violeta Cilciūtė).

Ugdytiniai kiškutį išmokė šokti gražių žaidimų – ratelių. Nenuorama kiškutis visus šventės dalyvius pakvietė parungtyniauti, paridenti kiaušinukų ir kieme surasti jam draugų kiškučių. Smagūs ir linksmi žaidimai labai patiko visiems vaikams. Džiugiai nusiteikę naujieji kiškučio draugai- ikimokyklinukai atsisveikino su juo ir lauks naujų susitikimų.

Belieka prisiminti tradicinius šventinius žodžius: ,,Velykų saulė prikėlė žolę, medį, plukės žiedą ir vis linksmiau į dangų rieda, ir visus sveikina su pavasariu“.

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Jolanta Valvonienė