PIRMOKĖS – RESPUBLIKINĖS KONFERENCIJOS DALYVĖS

Kovo 24 d. gimnazijos 1 klasės mokinės Emilija Marcinonytė ir Ugnė Stankevičiūtė (mokytoja Laimutė Gražulienė) dalyvavo Kauno miesto Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijoje vykusioje pradinių klasių mokinių Respublikinėje praktinėje konferencijoje ,,Jaunasis Einšteinas“. Konferencijos organizavimo tikslas – skatinti mokinius gilintis į pasirinktą temą, tyrinėti, atrasti, išmokti.

Renginyje dalyvavo pradinukai iš įvairių Lietuvos miestų. Po nuotaikingos renginio pradžios visi dalyviai (jų buvo per aštuoniasdešimt) skubėjo į kabinetus, kuriuose jaunieji mokslininkai demonstravo savo bandymus, pasakojo, kaip juos atlieka. Eksperimentų buvo įvairiausių: tyrimai apie garsą, skonį, vandens slėgį, tirpias ir degias medžiagas…

Gimnazijos pirmokės Emilija Marcinonytė ir Ugnė Stankevičiūtė sėkmingai ir nuotaikingai pristatė eksperimentą ,,Atskirk pipirus nuo druskos“. Džiugu, kad jaunosios  tyrėjos ne tik įgijo daugiau žinių, bet ir išklausė bendraamžių pranešimų.

Visi mažieji atradėjai ir juos paruošę mokytojai buvo apdovanoti padėkomis ir  atminimo dovanomis.

Mokytoja Laimutė Gražulienė