BIČIULIAVOMĖS!

Balandžio 26 diena gimnazijoje – nepamokinio ugdymo diena ,,Bičiuliada 2023″, skirta 5-8, Ig-IIg klasių mokiniams. Ją organizavo Alytaus rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras. Dieną pradėjo įdomus svečias Tomas Lagūnavičius. Tai socialinių mokslų daktaras, psichologas, aktyvus televizijos laidų dalyvis, lektorius, konsultantas, knygų autorius, kuris savo įžvalgomis sužavėjo tiek mokinius, tiek mokytojus. Na, o veiklų mokiniams buvo labai daug ir labai įdomių! Šių metų renginys yra skirtas kovai su patyčiomis temai. Mokinių laukė trys skirtingų veiklų erdvės: „Duok penkis“, „Pagauk kampą“, „Sukurk kadrą“. Čia mokytasi ugdyti gražius tarpusavio santykius, pagarbą, bendradarbiavimą, komandinį darbą bei pasitikėjimą savimi, savo ir draugų jėgomis. Bičiuliavomės!

Inga Andruškevičienė, socialinė pedagogė