KOVO 11-OSIOS MINĖJIMAS

Mūsų gimnazijoje paminėta Kovo 11-oji – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena. Čia vyko veiklos, kurios buvo numatytos, organizuojant renginį-projektą ,,Mūsų žinios ir talentai Lietuvai“. Kovo 9 dieną savo talentą dainuoti demonstravo 5-8 klasių ir Ig-IVg klasių mokiniai. Skambėjo dainos, pasakojančios apie gimtojo krašto grožį, apie lietuvių tautos iškovotą laisvę, prisiminta Lietuvos istorija. Šventinio koncerto pagrindinė organizatorė ir vedėja muzikos mokytoja Asta Sujetienė kiekvienos klasės pasirodymą pristatė ir poetiniu žodžiu. Šios dienos šventinę programą vainikavo muzikos būrelio ,,Muzikos garsai” dalyviai – pradinių klasių mokinių atstovai daina ,,Mano vardas Lietuva”. O kovo 10 dieną organizuotas protmūšis – antroji minėto renginio dalis. 8-ios mokinių komandos, sudarytos iš skirtingų klasių atstovų, tikrinosi žinias apie Lietuvą. Protmūšio, kurį organizavo ir vedė gimnazijos Mokinių taryba, tema – ,,Lietuva nuo 1990-03-11″. Tokia tema mokytoja, Mokinių tarybos vadovė Aušra Asakavičienė ir IIIg klasės mokinys, Mokinių tarybos pirmininkas Alanas Rudaitis vedė viktoriną ir Miroslavo miestelio bendruomenei. Taigi, šventinė veikla buvo ir įdomi, ir prasminga.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Žilinskienė