ŠIMTADIENIS 2023

Vasario 24 dieną gimnazijoje vyko tradicinė kasmetinė Šimtadienio šventė. Ją mūsų gimnazijoje organizuoja IIIg klasės mokiniai.

Šiemet renginį 70-ajai abiturientų laidai bandyta organizuoti taip, kad vyktų visko daug ir įvairaus: dvyliktokai buvo pakviesti užsukti į savotišką gyvenimo UŽEIGĄ. Čia skambėjo ir eilės apie meilę, draugystę, čia prisimintas ir parodytas filmas „Titanikas“ (vienuoliktokų versija)… Žinoma, kad visiems buvo smagu „susitikti“ su vaikyste. Buvusi pradinių klasių mokytoja Asta Dvareckienė parengė tikrai išsamų ir įdomų ekskursą į jau dabar tolimą, bet tokią mielą praeitį. Vienuoliktokai džiugino susirinkusius (o jų buvo pilna gimnazijos salė) ir dainomis, ir šokiu, ir rimtu ar šmaikščiu žodžiu. Sveikinimo žodžius abiturientams siuntė gimnazijos direktorė Sonata Gražulienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Žilinskienė, auklėtoja Irena Matonienė. O kad dvyliktokams mokykloje liko tikrai tik 100 dienų, liudija ir jiems įteikti pusatestačiai, kurie, beje, buvo įteikti tik atlikus savęs atpažinimo užduotį. Tiek auklėtoja, tiek patys abiturientai buvo pakviesti sukti ir Laimės ratą. Patys dvyliktokai parodė puikų atsisveikinimo filmą, kuriame atskleidė oi kiek daug savo gebėjimų! Dovanėlėmis ir sveikinimo žodžiais dalijosi ir IIg klasės mokiniai. Renginio užsklanda buvo vienuoliktokų daina „Žalioj mokykloje“, kurios žodžiai – nuoširdus linkėjimas kiekvienam dvyliktokui: „Žalioj mokykloje visi sėkmės jums linki,/ Mūsų linkėjimai geri, geri…“ Tikrai, visiems dvyliktokams kuo prasmingesnių likusių 100 dienų gimnazijoje!

IIIg klasės auklėtoja Nijolė Milienė