Šeštokų diena Birštone

Spalio 14 dieną 6 klasės mokiniai su auklėtoja A. Gelažauskiene aplankė Birštoną. Pagal kultūros paso renginių programą dalyvauta muziejaus organizuotame edukaciniame užsiėmime „Įmink paslaptį ir surask lobį“. Mokiniai labai susidomėję ieškojo atsakymų į pateiktus klausimus, apžiūrinėjo eksponatus, skaitė informaciją. Valanda prabėgo nepastebimai, o vaikai iš muziejaus išėjo praturtinę savo žinias apie Birštono istoriją. Aplankytas ir aukščiausias Lietuvoje apžvalgos bokštas, Kneipo sodas, Vytauto kalnas, geltonoji biuvetė… Birštono parke išbandyti treniruoklius, apsilankyta garinėje, kurios oras prilygsta pajūrio orui.

Grįždami namo šeštokai laimingi autobuse dalinosi kelionės įspūdžiais. Diena praėjo labai prasmingai: mokėmės ir kultūringai bendrauti, ir dirbti komandose.

6 klasės auklėtoja Aldona Gelažauskienė