OVUP MIROSLAVO GIMNAZIJOJE

Olimpinių vertybių ugdymo programa – kas tai? Atsakymus į šį ir daugybę kitų klausimų surado Miroslavo gimnazijos mokytojai sausio 4 ir 5 dienomis, nes būtent tada jie dalyvavo mokymuose pagal minėtą programą! Draugystė, pagarba, tobulėjimas – turbūt tokie dažniausi žodžiai, besikartojantys 2024 metų pradžioje, buvo mūsų gimnazijoje. Dėkoti už įgytas ar patobulintas kompetencijas tenka  Ingridai Rauličkienei ir Ilonai Malakauskienei, Olimpinių vertybių ugdymo programos lektorėms, kurios parodė kelius ir takelius, padedančius nuvesti į turiningą, prasmingą, įdomų ugdymo proceso pasaulį! Miroslavo gimnazijos mokytojai mokosi greitai: jie irgi praktiškai pademonstravo, kaip savo dalyko pamokose gali pritaikyti OVUP idėjas, veiklas. Kiek daug puikių emocijų patirta, kiek daug atrasta ir suvokta! Jau aišku, ką iš OVUP išbandysime su savo mokiniais!

Mokytoja Nijolė Milienė

« 12 »