SAUSIO 13-OSIOS „PERGALĖS ŠVIESA” MŪSŲ GIMNAZIJOJE

SAUSIO 13-OSIOS minėjimu Miroslavo gimnazijoje prasidėjo sausio 12 diena. Visa gimnazijos bendruomenė susirinko pagerbti žuvusiųjų už mūsų laisvę. Sužibusios atminimo žvakelės languose, jautrus tekstas apie sniegenas ir Loretą (autorius Vytautas Landsbergis), garsiai visiems primintos 14-os žuvusiųjų už Lietuvos laisvę pavardės ir jaunųjų šaulių jiems sukurta atminimo instaliacija šalia gimnazijos liudija – LAISVĘ turime branginti ir ją saugoti kasdien kiekvienas.
Per 4 pamoką vyresnieji mokiniai klausėsi Laisvės gynėjų dienai skirto minėjimo, vykusio Vyriausybėje. Moksleiviai per nuotolį susitiko su istoriku A. Švedu, kuris labai įdomiai ir patraukliai vedė istorijos pamoką.

Organizatoriai ir dalyviai: gimnazijos mokytojai ir mokiniai, Alytaus r. savivaldybės viešosios bibliotekos Miroslavo filialas.

« 15 »